Back

 / Zahajovací závody

Ostrava - Vítkovice (4. 1. 2020)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kacper AmbrożyKacper Ambroży 96 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 07.06
2 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.08
3 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 07.21
4 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 07.38
5 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 07.47
6 Daniel SojákDaniel Soják 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.60
Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BělošAdam Běloš 98 SlovenskoSlovensko 07.33
2 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 98 AK KroměřížAK Kroměříž 07.45
3 Filip PustějovskýFilip Pustějovský 95 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 07.47
4 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.49
5 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.55
6 Jiří VachJiří Vach 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 07.56
7 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 07.63
8 Petr LisníkPetr Lisník 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07.70
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.58
2 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 07.65
3 Jakub HadámekJakub Hadámek 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.69
4 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.77
5 Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 07.78
6 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 07.99
7 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.59
Celkem 7 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kacper AmbrożyKacper Ambroży 96 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 07.04
2 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.06
3 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 07.24
4 Adam BělošAdam Běloš 98 SlovenskoSlovensko 07.26
5 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 07.36
6 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 98 AK KroměřížAK Kroměříž 07.39
7 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 07.49
8 Filip PustějovskýFilip Pustějovský 95 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 07.51
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MatuščákTomáš Matuščák 01 SlovenskoSlovensko 06.83
2 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 07.03
3 Dominik LuczynskiDominik Luczynski 02 PolandPoland 07.05
4 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.18
5 Szymon KuchcinskiSzymon Kuchcinski 02 PolandPoland 07.20
6 Konrad BrzezinskiKonrad Brzezinski 03 GKS START DlugolekaGKS START Dlugoleka 07.26
7 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.32
8 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 07.39
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MatuščákTomáš Matuščák 01 SlovenskoSlovensko 06.84
2 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 07.09
3 Szymon KuchcinskiSzymon Kuchcinski 02 PolandPoland 07.21
4 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.21
5 Dominik LuczynskiDominik Luczynski 02 PolandPoland 07.25
6 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.41
7 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 07.48
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.53
2 Miloš JakubovMiloš Jakubov 02 SlovenskoSlovensko 07.56
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.63
4 Jan LewandowskiJan Lewandowski 02 PolandPoland 07.69
5 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.71
6 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.33
2 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.51
3 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.56
4 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.63
5 Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.80
6 Kamil BuchaczKamil Buchacz 01 CSiR Dąbrowa GórniczaCSiR Dąbrowa Górnicza 07.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 07.32
2 Konrad BrzezinskiKonrad Brzezinski 03 GKS START DlugolekaGKS START Dlugoleka 07.34
3 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07.41
4 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno 07.54
5 Karol KawinskiKarol Kawinski 03 GKS START DlugolekaGKS START Dlugoleka 07.73
6 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 07.75
7 Josef LoulaJosef Loula 01 ASK BlanskoASK Blansko 08.44
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 07.22
2 TOMASZ WIĄCEKTOMASZ WIĄCEK 04 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 07.39
3 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.44
4 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.44
5 Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek 03 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 07.46
6 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.48
7 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 07.50
Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 07.26
2 Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek 03 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 07.39
3 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.40
4 TOMASZ WIĄCEKTOMASZ WIĄCEK 04 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 07.41
5 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 07.50
6 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.53
7 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 07.79
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.52
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.53
3 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 07.63
4 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.66
5 Szymon BochynskiSzymon Bochynski 04 PolandPoland 07.83
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DQ
Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DQ
Poznámky:
Robin Dorotík DQ dle pravidla 162.8. Kavecký David Gabriel DQ dle pravidla 162.8
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Szymon SaternusSzymon Saternus 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 07.62
2 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.64
3 PIOTR OWCZORZPIOTR OWCZORZ 03 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 07.68
4 MIKOŁAJ WITOSMIKOŁAJ WITOS 04 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 07.74
5 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 07.80
6 Krzysztof LudwiczakKrzysztof Ludwiczak 04 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 07.96
7 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 07.97
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marco BasošMarco Basoš 03 SlovenskoSlovensko 07.72
2 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 07.79
3 Adam DokoupilAdam Dokoupil 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 07.90
4 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07.90
5 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07.95
6 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 07.95
7 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 07.96
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan GonkiewiczJan Gonkiewicz 05 GKS START DlugolekaGKS START Dlugoleka 07.55
2 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.21
3 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.23
4 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.24
5 Bartosz WuwerBartosz Wuwer 08 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory 08.60
6 Marek MalitsMarek Malits 04 ASK BlanskoASK Blansko 08.72
7 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.21
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.72
2 Monika BednarekMonika Bednarek 99 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 07.90
3 Natalia MACHNatalia MACH 99 AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice 07.99
4 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.01
5 Paulina NawrotPaulina Nawrot 06 CSiR Dąbrowa GórniczaCSiR Dąbrowa Górnicza 08.32
6 Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 08.35
Natalia WidawskaNatalia Widawska 99 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW DNS
Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz 98 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.81
2 Monika BednarekMonika Bednarek 99 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 08.02
3 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.03
4 Natalia MACHNatalia MACH 99 AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice 08.06
5 Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz 98 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 08.15
6 Natalia WidawskaNatalia Widawska 99 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 08.17
7 Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 08.20
8 Paulina NawrotPaulina Nawrot 06 CSiR Dąbrowa GórniczaCSiR Dąbrowa Górnicza 08.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 08.28
2 Magdalena SłomskaMagdalena Słomska 06 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 08.33
3 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 08.57
4 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.90
5 NINA ŚWISTUNNINA ŚWISTUN 05 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 08.93
6 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.08
7 Martina MynářováMartina Mynářová 00 ASK BlanskoASK Blansko 09.21
Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia PolakJulia Polak 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 07.73
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 07.91
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.07
4 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.23
5 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 08.31
6 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.42
Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia PolakJulia Polak 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 07.68
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 07.88
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.91
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.12
5 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.17
6 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 08.24
7 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.45
8 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 08.51
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.43
2 Tereza ZemánkováTereza Zemánková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.52
3 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.59
4 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.62
5 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.74
6 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.00
Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 07.71
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 07.78
3 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.08
4 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.13
5 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 08.25
6 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.30
7 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.32
Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 07.83
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 07.91
3 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.07
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.13
5 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.14
6 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.31
7 JULIA ŚLIWAJULIA ŚLIWA 03 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 08.54
8 Hanna BenkowskaHanna Benkowska 02 GKS START DlugolekaGKS START Dlugoleka 08.63
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 08.20
2 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.32
3 Marta PichurMarta Pichur 04 PolandPoland 08.39
4 Zofia BreczewskaZofia Breczewska 04 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 08.42
5 MIlena KrupaMIlena Krupa 04 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 08.47
6 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.47
7 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 08.49
8 Nadia NowakNadia Nowak 04 PolandPoland 08.53
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 08.36
2 Zofia KozlowskaZofia Kozlowska 04 PolandPoland 08.47
3 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.51
4 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.56
5 Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska 04 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 08.67
6 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.68
7 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.68
Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DQ
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.30
2 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.34
3 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.70
4 Sonia PalaSonia Pala 03 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 08.73
5 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.89
6 Sofija GluchSofija Gluch 04 PolandPoland 08.94
Zuzanna BlutkoZuzanna Blutko 04 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.46
2 Jagoda PytelJagoda Pytel 04 PolandPoland 08.62
3 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.66
4 Roza KulpinskaRoza Kulpinska 04 PolandPoland 08.72
5 Natalia BlokNatalia Blok 04 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 08.75
6 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 08.85
7 Alexandra GoothováAlexandra Goothová 03 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 08.91
8 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.15
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 08.46
2 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.54
3 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.61
4 Lena GrzechowiakLena Grzechowiak 03 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 08.70
5 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.72
6 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.79
7 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 04 JAC BrnoJAC Brno 08.81
8 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.98
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 08.93
2 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.96
3 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 08.97
4 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.15
5 Natalia RutkowskaNatalia Rutkowska 04 PolandPoland 09.20
6 Anita KodytkováAnita Kodytková 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 09.37
7 Hana KleiblováHana Kleiblová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 09.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 8 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marianna KotulskaMarianna Kotulska 08 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory 08.67
2 Julia DunikowskaJulia Dunikowska 08 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory 09.27
3 Maja WisniewskaMaja Wisniewska 08 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory 09.31
4 Tola NowakTola Nowak 04 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 09.47
5 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.54
6 Zuzanna NieckarzZuzanna Nieckarz 08 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory 09.60
7 Kinga SwiderskaKinga Swiderska 08 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory 09.86
Celkem 7 závodníků