Back

 / Zahajovací závody

Ostrava - Vítkovice (4. 1. 2020)

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.62
2 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.78
3 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 08.99
4 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 09.74
5 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10.65
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.56
2 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.69
3 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 08.98
Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. DNS
Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Paweł WiewiórkaPaweł Wiewiórka 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 08.37
2 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.42
3 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.49
4 Šimon ZukalŠimon Zukal 02 ASK BlanskoASK Blansko 09.66
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Paweł WiewiórkaPaweł Wiewiórka 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 08.42
2 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.48
3 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.58
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.80
5 Šimon ZukalŠimon Zukal 02 ASK BlanskoASK Blansko 09.68
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.49
2 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.87
3 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.99
4 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.65
5 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.02
MIKOŁAJ WITOSMIKOŁAJ WITOS 04 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała DQ
Poznámky:
WITOS MIKOŁAJ. DQ- 168.8a
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.59
2 MIKOŁAJ WITOSMIKOŁAJ WITOS 04 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 08.85
3 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.06
4 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.11
5 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.61
6 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.30
Konrad BrzezinskiKonrad Brzezinski 03 GKS START DlugolekaGKS START Dlugoleka DNF
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.77
2 Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz 98 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 09.03
3 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.14
4 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 09.76
5 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.96
Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.81
2 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.27
3 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.70
4 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.03
Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. DNS
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz 98 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 08.96
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.78
3 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.87
4 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 09.88
5 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10.53
6 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.86
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Paulina KubisPaulina Kubis 04 PolandPoland 09.02
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.21
3 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.25
4 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.42
5 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.53
6 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.55
7 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.58
Anna RugowskaAnna Rugowska 04 PolandPoland DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Paulina KubisPaulina Kubis 04 PolandPoland 09.11
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.20
3 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.24
4 Anna RugowskaAnna Rugowska 04 PolandPoland 09.29
5 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.36
6 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.39
7 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.56
8 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.68
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 10.07
2 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 10.14
3 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.44
4 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 10.70
5 Julie ČíhalováJulie Číhalová 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10.90
6 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11.21
7 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 11.32
Anna GrzesiakowskaAnna Grzesiakowska 03 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.41
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.59
3 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.02
4 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 10.68
5 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11.36
6 Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11.48
Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 7 závodníků