150 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 4.1.2020 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon BujnaŠimon Bujna | 95 | Slovensko | 5 | 16.14 | ||||||||||||||
2 | Pawel DzidaPawel Dzida | 99 | UKS Czworka Žory | 6 | 16.67 | ||||||||||||||
3 | Marin KučeraMarin Kučera | 90 | Slovensko | 4 | 16.69 | ||||||||||||||
4 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 17.89 | ||||||||||||||
5 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 17.99 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 4.1.2020 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 16.62 | ||||||||||||||
2 | 3 | Lukáš GlodžakLukáš Glodžak | 99 | Slovensko | 5 | 17.33 | |||||||||||||
3 | Jan SadilJan Sadil | 96 | AK Šternberk z.s. | 3 | 18.20 | ||||||||||||||
Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 4.1.2020 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ZemanFilip Zeman | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 16.85 | ||||||||||||||
2 | Peter LučanskýPeter Lučanský | 99 | Slovensko | 5 | 17.05 | ||||||||||||||
3 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 17.28 | ||||||||||||||
4 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 6 | 17.40 | ||||||||||||||
5 | Jakub HadámekJakub Hadámek | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 18.20 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 4.1.2020 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 17.45 | ||||||||||||||
2 | Patrik MegelaPatrik Megela | 00 | Slovensko | 6 | 17.80 | ||||||||||||||
3 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 17.85 | ||||||||||||||
4 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 18.21 | ||||||||||||||
5 | Jiří UrbanJiří Urban | 55 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 20.71 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon BujnaŠimon Bujna | 95 | Slovensko | 5 | 16.14 | |||
2 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 16.62 | |||
3 | Pawel DzidaPawel Dzida | 99 | UKS Czworka Žory | 6 | 16.67 | |||
4 | Marin KučeraMarin Kučera | 90 | Slovensko | 4 | 16.69 | |||
5 | Filip ZemanFilip Zeman | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 16.85 | |||
6 | Peter LučanskýPeter Lučanský | 99 | Slovensko | 5 | 17.05 | |||
7 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 17.28 | |||
8 | 3 | Lukáš GlodžakLukáš Glodžak | 99 | Slovensko | 5 | 17.33 | ||
9 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 6 | 17.40 | |||
10 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 17.45 | |||
11 | Patrik MegelaPatrik Megela | 00 | Slovensko | 6 | 17.80 | |||
12 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 17.85 | |||
13 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 17.89 | |||
14 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 17.99 | |||
15 | Jan SadilJan Sadil | 96 | AK Šternberk z.s. | 3 | 18.20 | |||
15 | Jakub HadámekJakub Hadámek | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 18.20 | |||
17 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 18.21 | |||
18 | Jiří UrbanJiří Urban | 55 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 20.71 | |||
Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | DNS |
150 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 4.1.2020 - 15:51) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szymon KuchcinskiSzymon Kuchcinski | 02 | Poland | 5 | 16.97 | ||||||||||||||
2 | Josef LoulaJosef Loula | 01 | ASK Blansko | 3 | 21.14 | ||||||||||||||
Dominik LuczynskiDominik Luczynski | 02 | Poland | 6 | DNS | |||||||||||||||
Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 4.1.2020 - 15:51) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 16.60 | ||||||||||||||
2 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 17.21 | ||||||||||||||
3 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 17.38 | ||||||||||||||
4 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 18.44 | ||||||||||||||
5 | 3 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 18.92 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 4.1.2020 - 15:51) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš VáverkaJonáš Váverka | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 17.42 | ||||||||||||||
2 | Miloš JakubovMiloš Jakubov | 02 | Slovensko | 5 | 17.78 | ||||||||||||||
3 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 18.43 | ||||||||||||||
4 | Šimon ZukalŠimon Zukal | 02 | ASK Blansko | 2 | 18.76 | ||||||||||||||
Andreas PiskořAndreas Piskoř | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:3.DR - DQ - 163.3b |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 4.1.2020 - 15:51) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 3 | 17.29 | ||||||||||||||
2 | Jakub HalášekJakub Halášek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 17.88 | ||||||||||||||
3 | Robert PŁACHECKIRobert PŁACHECKI | 01 | MKS "ISKRA" Pszczyna | 4 | 18.10 | ||||||||||||||
4 | David ZemanDavid Zeman | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 18.30 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 16.60 | |||
2 | Szymon KuchcinskiSzymon Kuchcinski | 02 | Poland | 5 | 16.97 | |||
3 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 17.21 | |||
4 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 3 | 17.29 | |||
5 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 17.38 | |||
6 | Jonáš VáverkaJonáš Váverka | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 17.42 | |||
7 | Miloš JakubovMiloš Jakubov | 02 | Slovensko | 5 | 17.78 | |||
8 | Jakub HalášekJakub Halášek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 17.88 | |||
9 | Robert PŁACHECKIRobert PŁACHECKI | 01 | MKS "ISKRA" Pszczyna | 4 | 18.10 | |||
10 | David ZemanDavid Zeman | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 18.30 | |||
11 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 18.43 | |||
12 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 18.44 | |||
13 | Šimon ZukalŠimon Zukal | 02 | ASK Blansko | 2 | 18.76 | |||
14 | 3 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 18.92 | ||
15 | Josef LoulaJosef Loula | 01 | ASK Blansko | 3 | 21.14 | |||
Dominik LuczynskiDominik Luczynski | 02 | Poland | 6 | DNS | ||||
Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | DNF | ||||
Andreas PiskořAndreas Piskoř | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | DQ |
150 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (so, 4.1.2020 - 15:52) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 4 | 17.16 | ||||||||||||||
2 | Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 17.48 | ||||||||||||||
3 | Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek | 03 | TL Athletics Jastrzębie | 5 | 17.68 | ||||||||||||||
4 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 18.14 | ||||||||||||||
5 | Szymon SaternusSzymon Saternus | 04 | KS Victoria Trzebinia | 6 | 18.31 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 4.1.2020 - 15:52) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 17.40 | ||||||||||||||
2 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 17.84 | ||||||||||||||
3 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | JAC Brno | 3 | 18.30 | ||||||||||||||
4 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | JAC Brno | 1 | 18.72 | ||||||||||||||
5 | Adam DokoupilAdam Dokoupil | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 18.74 | ||||||||||||||
6 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 18.77 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 4.1.2020 - 15:52) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 17.86 | ||||||||||||||
2 | Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký | 05 | TJ Slezan Opava, z.s. | 3 | 18.13 | ||||||||||||||
3 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2 | 18.26 | ||||||||||||||
4 | Marco BasošMarco Basoš | 03 | Slovensko | 5 | 18.63 | ||||||||||||||
5 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 18.85 | ||||||||||||||
Marek ČermákMarek Čermák | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 4.1.2020 - 15:52) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon BujnaŠimon Bujna | 95 | Slovensko | 5 | 16.20 | ||||||||||||||
2 | Martin TučekMartin Tuček | 95 | VSK Univerzita Brno | 4 | 16.41 | ||||||||||||||
3 | Matyáš SoučekMatyáš Souček | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 18.39 | ||||||||||||||
4 | Václav KrauerVáclav Krauer | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 1 | 18.40 | ||||||||||||||
5 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 19.33 | ||||||||||||||
6 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 21.31 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon BujnaŠimon Bujna | 95 | Slovensko | 5 | 16.20 | |||
2 | Martin TučekMartin Tuček | 95 | VSK Univerzita Brno | 4 | 16.41 | |||
3 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 4 | 17.16 | |||
4 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 17.40 | |||
5 | Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 17.48 | |||
6 | Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek | 03 | TL Athletics Jastrzębie | 5 | 17.68 | |||
7 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 17.84 | |||
8 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 17.86 | |||
9 | Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký | 05 | TJ Slezan Opava, z.s. | 3 | 18.13 | |||
10 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 18.14 | |||
11 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2 | 18.26 | |||
12 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | JAC Brno | 3 | 18.30 | |||
13 | Szymon SaternusSzymon Saternus | 04 | KS Victoria Trzebinia | 6 | 18.31 | |||
14 | Matyáš SoučekMatyáš Souček | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 18.39 | |||
15 | Václav KrauerVáclav Krauer | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 1 | 18.40 | |||
16 | Marco BasošMarco Basoš | 03 | Slovensko | 5 | 18.63 | |||
17 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | JAC Brno | 1 | 18.72 | |||
18 | Adam DokoupilAdam Dokoupil | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 18.74 | |||
19 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 18.77 | |||
20 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 18.85 | |||
21 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 19.33 | |||
22 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 21.31 | |||
Marek ČermákMarek Čermák | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | DNS |
150 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 4.1.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 18.13 | ||||||||||||||
2 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 18.95 | ||||||||||||||
3 | Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová | 99 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 3 | 19.86 | ||||||||||||||
4 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice, z.s. | 2 | 20.55 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 4.1.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 4 | 19.02 | ||||||||||||||
2 | Monika BednarekMonika Bednarek | 99 | KS AZS AWF WROCŁAW | 5 | 19.66 | ||||||||||||||
3 | Sofie SvětlíkováSofie Světlíková | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 20.06 | ||||||||||||||
4 | Tereza ŠkodováTereza Škodová | 99 | AK Šternberk z.s. | 6 | 20.92 | ||||||||||||||
5 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 22.43 | ||||||||||||||
6 | Martina MynářováMartina Mynářová | 00 | ASK Blansko | 2 | 23.08 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 18.13 | |||
2 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 18.95 | |||
3 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 4 | 19.02 | |||
4 | Monika BednarekMonika Bednarek | 99 | KS AZS AWF WROCŁAW | 5 | 19.66 | |||
5 | Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová | 99 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 3 | 19.86 | |||
6 | Sofie SvětlíkováSofie Světlíková | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 20.06 | |||
7 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice, z.s. | 2 | 20.55 | |||
8 | Tereza ŠkodováTereza Škodová | 99 | AK Šternberk z.s. | 6 | 20.92 | |||
9 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 22.43 | |||
10 | Martina MynářováMartina Mynářová | 00 | ASK Blansko | 2 | 23.08 |
150 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 4.1.2020 - 15:31) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 18.89 | ||||||||||||||
2 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 19.46 | ||||||||||||||
3 | Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková | 02 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 20.48 | ||||||||||||||
4 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 20.94 | ||||||||||||||
Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:5.DR - DQ - 163.3b |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 4.1.2020 - 15:31) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 19.28 | ||||||||||||||
2 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 19.76 | ||||||||||||||
3 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 20.11 | ||||||||||||||
4 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 21.57 | ||||||||||||||
Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 18.89 | |||
2 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 19.28 | |||
3 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 19.46 | |||
4 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 19.76 | |||
5 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 20.11 | |||
6 | Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková | 02 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 20.48 | |||
7 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 20.94 | |||
8 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 21.57 | |||
Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | DQ | ||||
Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | DNS |
150 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (so, 4.1.2020 - 15:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 4 | 18.34 | ||||||||||||||
2 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 19.02 | ||||||||||||||
3 | Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich | 03 | UKS Czworka Žory | 5 | 19.16 | ||||||||||||||
4 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 6 | 20.63 | ||||||||||||||
5 | Natalia SzmydNatalia Szmyd | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 2 | 21.29 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 4.1.2020 - 15:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 19.29 | ||||||||||||||
2 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 19.44 | ||||||||||||||
3 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 19.46 | ||||||||||||||
4 | Barbora AlexováBarbora Alexová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 21.25 | ||||||||||||||
5 | Alexandra GoothováAlexandra Goothová | 03 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 6 | 21.84 | ||||||||||||||
Zuzanna BlutkoZuzanna Blutko | 04 | TL Athletics Jastrzębie | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 4.1.2020 - 15:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 3 | 19.85 | ||||||||||||||
2 | Adéla FistrováAdéla Fistrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 20.13 | ||||||||||||||
3 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 20.39 | ||||||||||||||
4 | 7 | Eliška BundilováEliška Bundilová | 06 | AK Šternberk z.s. | 6 | 20.49 | |||||||||||||
5 | Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková | 04 | ASK Blansko | 2 | 21.36 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 4.1.2020 - 15:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 20.10 | ||||||||||||||
2 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 04 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 21.24 | ||||||||||||||
3 | Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová | 03 | ASK Blansko | 1 | 21.74 | ||||||||||||||
4 | Natálie DrbolováNatálie Drbolová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 21.87 | ||||||||||||||
Zuzana DrápalováZuzana Drápalová | 04 | JAC Brno | 4 | DNS | |||||||||||||||
Marta PichurMarta Pichur | 04 | Poland | 5 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:Marta Pichur DQ dle pravidla 200.8c. |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (so, 4.1.2020 - 15:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zofia BreczewskaZofia Breczewska | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 5 | 20.43 | ||||||||||||||
2 | Jagoda PytelJagoda Pytel | 04 | Poland | 3 | 21.18 | ||||||||||||||
3 | Natálie SkácelováNatálie Skácelová | 04 | JAC Brno | 1 | 21.30 | ||||||||||||||
4 | Julie ČíhalováJulie Číhalová | 04 | SK Hranice, z.s. | 2 | 21.35 | ||||||||||||||
JULIA ŚLIWAJULIA ŚLIWA | 03 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 4 | DNS | |||||||||||||||
MIlena KrupaMIlena Krupa | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 6 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:6.DR - DQ - 163.3b |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (so, 4.1.2020 - 15:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie ŠípkováMarie Šípková | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 20.03 | ||||||||||||||
2 | Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková | 04 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 20.12 | ||||||||||||||
3 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 20.69 | ||||||||||||||
4 | Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 21.06 | ||||||||||||||
5 | Rozálie KutějováRozálie Kutějová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 22.96 | ||||||||||||||
6 | Anežka ZukalováAnežka Zukalová | 03 | ASK Blansko | 1 | 22.96 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (so, 4.1.2020 - 15:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna FloriánováKristýna Floriánová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 20.43 | ||||||||||||||
2 | Adriana DurajováAdriana Durajová | 04 | SVČ Fokus Nový Jičín | 4 | 20.51 | ||||||||||||||
3 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 3 | 20.78 | ||||||||||||||
4 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 21.71 | ||||||||||||||
5 | Patricie ŠodkováPatricie Šodková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 22.00 | ||||||||||||||
6 | Kristýna GrégrováKristýna Grégrová | 05 | AK Šternberk z.s. | 5 | 23.07 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (so, 4.1.2020 - 15:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 19.55 | ||||||||||||||
2 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 20.38 | ||||||||||||||
3 | Tereza SchořováTereza Schořová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 22.81 | ||||||||||||||
4 | Kateřina DouškováKateřina Doušková | 04 | SK Hranice, z.s. | 3 | 22.97 | ||||||||||||||
Kateřina LinhartováKateřina Linhartová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Anita KodytkováAnita Kodytková | 04 | SK Hranice, z.s. | 6 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:6.DR - DQ - 163.3b |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 4 | 18.34 | |||
2 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 19.02 | |||
3 | Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich | 03 | UKS Czworka Žory | 5 | 19.16 | |||
4 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 19.29 | |||
5 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 19.44 | |||
6 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 19.46 | |||
7 | Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 19.55 | |||
8 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 3 | 19.85 | |||
9 | Marie ŠípkováMarie Šípková | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 20.03 | |||
10 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 20.10 | |||
11 | Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková | 04 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 20.12 | |||
12 | Adéla FistrováAdéla Fistrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 20.13 | |||
13 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 20.38 | |||
14 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 20.39 | |||
15 | Zofia BreczewskaZofia Breczewska | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 5 | 20.43 | |||
15 | Kristýna FloriánováKristýna Floriánová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 20.43 | |||
17 | 7 | Eliška BundilováEliška Bundilová | 06 | AK Šternberk z.s. | 6 | 20.49 | ||
18 | Adriana DurajováAdriana Durajová | 04 | SVČ Fokus Nový Jičín | 4 | 20.51 | |||
19 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 6 | 20.63 | |||
20 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 20.69 | |||
21 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 3 | 20.78 | |||
22 | Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 21.06 | |||
23 | Jagoda PytelJagoda Pytel | 04 | Poland | 3 | 21.18 | |||
24 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 04 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 21.24 | |||
25 | Barbora AlexováBarbora Alexová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 21.25 | |||
26 | Natalia SzmydNatalia Szmyd | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 2 | 21.29 | |||
27 | Natálie SkácelováNatálie Skácelová | 04 | JAC Brno | 1 | 21.30 | |||
28 | Julie ČíhalováJulie Číhalová | 04 | SK Hranice, z.s. | 2 | 21.35 | |||
29 | Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková | 04 | ASK Blansko | 2 | 21.36 | |||
30 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 21.71 | |||
31 | Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová | 03 | ASK Blansko | 1 | 21.74 | |||
32 | Alexandra GoothováAlexandra Goothová | 03 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 6 | 21.84 | |||
33 | Natálie DrbolováNatálie Drbolová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 21.87 | |||
34 | Patricie ŠodkováPatricie Šodková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 22.00 | |||
35 | Tereza SchořováTereza Schořová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 22.81 | |||
36 | Rozálie KutějováRozálie Kutějová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 22.96 | |||
36 | Anežka ZukalováAnežka Zukalová | 03 | ASK Blansko | 1 | 22.96 | |||
38 | Kateřina DouškováKateřina Doušková | 04 | SK Hranice, z.s. | 3 | 22.97 | |||
39 | Kristýna GrégrováKristýna Grégrová | 05 | AK Šternberk z.s. | 5 | 23.07 | |||
Zuzanna BlutkoZuzanna Blutko | 04 | TL Athletics Jastrzębie | 1 | DNS | ||||
Zuzana DrápalováZuzana Drápalová | 04 | JAC Brno | 4 | DNS | ||||
Marta PichurMarta Pichur | 04 | Poland | 5 | DQ | ||||
JULIA ŚLIWAJULIA ŚLIWA | 03 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 4 | DNS | ||||
MIlena KrupaMIlena Krupa | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 6 | DQ | ||||
Kateřina LinhartováKateřina Linhartová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | ||||
Anita KodytkováAnita Kodytková | 04 | SK Hranice, z.s. | 6 | DQ |