Back

 / Zahajovací závody

Ostrava - Vítkovice (4. 1. 2020)

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 SlovenskoSlovensko 16.14
2 Pawel DzidaPawel Dzida 99 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory 16.67
3 Marin KučeraMarin Kučera 90 SlovenskoSlovensko 16.69
4 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17.89
5 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17.99
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16.62
2 Lukáš GlodžakLukáš Glodžak 99 SlovenskoSlovensko 17.33
3 Jan SadilJan Sadil 96 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 18.20
Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 16.85
2 Peter LučanskýPeter Lučanský 99 SlovenskoSlovensko 17.05
3 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 17.28
4 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 17.40
5 Jakub HadámekJakub Hadámek 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 18.20
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 17.45
2 Patrik MegelaPatrik Megela 00 SlovenskoSlovensko 17.80
3 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 17.85
4 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 18.21
5 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 20.71
Celkem 5 závodníků

150 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Szymon KuchcinskiSzymon Kuchcinski 02 PolandPoland 16.97
2 Josef LoulaJosef Loula 01 ASK BlanskoASK Blansko 21.14
Dominik LuczynskiDominik Luczynski 02 PolandPoland DNS
Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 16.60
2 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 17.21
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17.38
4 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 18.44
5 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 18.92
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 17.42
2 Miloš JakubovMiloš Jakubov 02 SlovenskoSlovensko 17.78
3 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 18.43
4 Šimon ZukalŠimon Zukal 02 ASK BlanskoASK Blansko 18.76
Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DQ
Poznámky:
Piskoř Andreas - DQ - 163.3b
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 17.29
2 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 17.88
3 Robert PŁACHECKIRobert PŁACHECKI 01 "MKS ""ISKRA"" Pszczyna""MKS ""ISKRA"" Pszczyna" 18.10
4 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 18.30
Celkem 4 závodníků

150 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 17.16
2 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 17.48
3 Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek 03 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 17.68
4 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 18.14
5 Szymon SaternusSzymon Saternus 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 18.31
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 17.40
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 17.84
3 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 18.30
4 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 18.72
5 Adam DokoupilAdam Dokoupil 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 18.74
6 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 18.77
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17.86
2 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 18.13
3 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 18.26
4 Marco BasošMarco Basoš 03 SlovenskoSlovensko 18.63
5 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 18.85
Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 SlovenskoSlovensko 16.20
2 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 16.41
3 Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 18.39
4 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 18.40
5 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 19.33
6 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 21.31
Celkem 6 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 18.13
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 18.95
3 Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 19.86
4 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 20.55
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 19.02
2 Monika BednarekMonika Bednarek 99 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 19.66
3 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 20.06
4 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 20.92
5 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 22.43
6 Martina MynářováMartina Mynářová 00 ASK BlanskoASK Blansko 23.08
Celkem 6 závodníků

150 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 18.89
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 19.46
3 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 20.48
4 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20.94
Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek DQ
Poznámky:
Tichá Michaela - DQ - 163.3b
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 19.28
2 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 19.76
3 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 20.11
4 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 21.57
Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 5 závodníků

150 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 18.34
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 19.02
3 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 03 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory 19.16
4 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 20.63
5 Natalia SzmydNatalia Szmyd 04 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 21.29
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 19.29
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 19.44
3 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 19.46
4 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 21.25
5 Alexandra GoothováAlexandra Goothová 03 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 21.84
Zuzanna BlutkoZuzanna Blutko 04 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 19.85
2 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.13
3 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 20.39
4 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 20.49
5 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 21.36
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 20.10
2 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 21.24
3 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 21.74
4 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 21.87
Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno DNS
Marta PichurMarta Pichur 04 PolandPoland DQ
Poznámky:
Marta Pichur DQ dle pravidla 200.8c.
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zofia BreczewskaZofia Breczewska 04 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 20.43
2 Jagoda PytelJagoda Pytel 04 PolandPoland 21.18
3 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 04 JAC BrnoJAC Brno 21.30
4 Julie ČíhalováJulie Číhalová 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 21.35
JULIA ŚLIWAJULIA ŚLIWA 03 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała DNS
MIlena KrupaMIlena Krupa 04 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW DQ
Poznámky:
6.DR - DQ - 163.3b
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 20.03
2 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 20.12
3 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.69
4 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 21.06
5 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.96
6 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 22.96
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 20.43
2 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 20.51
3 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 20.78
4 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 21.71
5 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 22.00
6 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 23.07
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 19.55
2 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 20.38
3 Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 22.81
4 Kateřina DouškováKateřina Doušková 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 22.97
Kateřina LinhartováKateřina Linhartová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Anita KodytkováAnita Kodytková 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. DQ
Poznámky:
Kodytková Anita - DQ - 163.3b
Celkem 6 závodníků