Back

 / Zahajovací závody

Ostrava - Vítkovice (4. 1. 2020)

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marin KučeraMarin Kučera 90 SlovenskoSlovensko 34.88
2 Kacper AmbrożyKacper Ambroży 96 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 35.83
3 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 36.53
4 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 38.55
Daniel SojákDaniel Soják 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 35.83
2 Adam BělošAdam Běloš 98 SlovenskoSlovensko 36.00
3 Lukáš GlodžakLukáš Glodžak 99 SlovenskoSlovensko 36.58
4 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 37.07
5 Kamil PrzybyłaKamil Przybyła 05 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 41.52
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Peter LučanskýPeter Lučanský 99 SlovenskoSlovensko 35.91
2 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 35.96
3 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 37.46
4 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 39.08
Celkem 4 závodníků

300 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal WrobelMichal Wrobel 02 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory 35.22
2 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 36.54
3 Jan LewandowskiJan Lewandowski 02 PolandPoland 36.77
4 Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 38.53
5 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 38.67
6 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 40.75
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 35.20
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 36.01
3 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 36.09
4 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 36.33
5 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 39.78
Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Paweł WiewiórkaPaweł Wiewiórka 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 36.45
2 Miloš JakubovMiloš Jakubov 02 SlovenskoSlovensko 37.60
3 Robert PŁACHECKIRobert PŁACHECKI 01 "MKS ""ISKRA"" Pszczyna""MKS ""ISKRA"" Pszczyna" 38.20
4 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 38.73
5 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 39.44
Szymon DrabikSzymon Drabik 02 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory DQ
Poznámky:
Drabik Szymon - DQ - 163.3b
Celkem 6 závodníků

300 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 36.56
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 36.97
3 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 37.29
4 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 39.83
Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 37.47
2 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 37.54
3 Cyprian BrillaCyprian Brilla 03 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory 38.42
4 Damian KaniaDamian Kania 04 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory 39.86
5 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 41.74
6 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 42.34
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 37.40
2 PIOTR OWCZORZPIOTR OWCZORZ 03 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 37.69
3 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 39.94
4 Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 40.14
Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DQ
Poznámky:
3.DR - DQ - 163.3b
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 38.26
2 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 38.58
3 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 38.88
4 Marco BasošMarco Basoš 03 SlovenskoSlovensko 39.19
5 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 42.13
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan GonkiewiczJan Gonkiewicz 05 GKS START DlugolekaGKS START Dlugoleka 38.66
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 38.70
3 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 39.33
4 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 39.33
5 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 40.89
6 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 45.22
Celkem 6 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 40.08
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 41.32
3 Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz 98 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 41.95
4 Magdalena SłomskaMagdalena Słomska 06 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 43.24
5 Justyna ZwiasJustyna Zwias 99 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory 43.62
6 Paulina NawrotPaulina Nawrot 06 CSiR Dąbrowa GórniczaCSiR Dąbrowa Górnicza 46.64
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 41.41
2 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 42.92
3 Hanna BenkowskaHanna Benkowska 02 GKS START DlugolekaGKS START Dlugoleka 45.51
4 Martina MynářováMartina Mynářová 00 ASK BlanskoASK Blansko 50.32
MARTYNA KRUCZEKMARTYNA KRUCZEK 06 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała DNS
Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves DQ
Poznámky:
4.DR - DQ - 163.3b
Celkem 6 závodníků

300 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia PolakJulia Polak 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 40.11
2 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 41.56
3 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 45.32
4 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 46.19
Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek DQ
Poznámky:
Tichá Michaela - DQ - 163.3b
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 42.53
2 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 44.66
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 44.86
4 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 46.51
5 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 47.04
6 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 50.65
Celkem 6 závodníků

300 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 42.06
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 42.49
3 Natalia SzmydNatalia Szmyd 04 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 46.44
4 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 48.47
Paulina KubisPaulina Kubis 04 PolandPoland DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 42.36
2 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 43.55
3 Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska 04 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 43.60
5 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 46.04
Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DQ
Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Poznámky:
Lamlová Kristýna - DQ - 163.3b
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 43.41
2 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 43.72
3 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 44.92
4 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 46.30
5 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 47.33
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 43.10
2 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 43.72
3 Roza KulpinskaRoza Kulpinska 04 PolandPoland 48.18
4 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 49.56
Nadia NowakNadia Nowak 04 PolandPoland DQ
Poznámky:
Nadia Nowak DQ dle pravidla 163.3a.
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 45.13
2 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 45.52
3 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 46.33
4 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 47.40
5 Kateřina DouškováKateřina Doušková 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 52.46
Lena GrzechowiakLena Grzechowiak 03 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW DQ
Poznámky:
Lena Grzechowiak DQ dle pravidla 163.3a.
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zofia KozlowskaZofia Kozlowska 04 PolandPoland 46.49
2 Sofija GluchSofija Gluch 04 PolandPoland 47.01
3 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 47.70
4 Alexandra GoothováAlexandra Goothová 03 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 49.38
Kateřina LinhartováKateřina Linhartová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNF
Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. DQ
Poznámky:
Vinklerová Sarah - DQ - 163.3b
Celkem 6 závodníků