Back

 / Otevřený KP MSK dospělých

Ostrava - Vítkovice (11. 1. 2020)

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 1:53.13
2 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 1:56.54
3 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 2:01.47
4 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 2:01.90
5 Jakub ŠpéraJakub Špéra 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 2:02.31
6 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:04.01
7 Roman PrusRoman Prus 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:42.10
Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DQ
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 12:51) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 1:58.71
2 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 2:00.72
3 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:01.24
4 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:03.08
5 Stanislaw WitkowskiStanislaw Witkowski 02 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 5 2:03.61
6 Filip RučkaFilip Ručka 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:06.94
7 Kacper WojcikKacper Wojcik 01 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 4 2:09.74
8 Piotr RajcaPiotr Rajca 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 6 2:10.06
9 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:13.51
10 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 2:15.13
Celkem 10 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 11.1.2020 - 12:52) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Milosz CitakMilosz Citak 03 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 1 1:57.05
2 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 1:57.15
3 Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 2:01.60
4 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:02.11
5 Jakub HutnyJakub Hutny 03 KS SPRINT Bielko-BialaKS SPRINT Bielko-Biala 3 2:04.23
6 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 2:05.58
7 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 2:05.61
8 Marek DybalaMarek Dybala 04 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 9 2:07.72
9 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 2:14.99
Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 12:52) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Wojciech KorycinskiWojciech Korycinski 04 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 1 2:08.19
2 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 2:09.53
3 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 2:09.59
4 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:10.42
5 Martin CisarMartin Cisar 03 TJ Slávia STU BratislavaTJ Slávia STU Bratislava 8 2:10.44
6 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:11.49
7 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:11.50
8 Jason Flaviano Za NzambiJason Flaviano Za Nzambi 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 2:15.17
9 Eric TrynkaEric Trynka 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 2:16.77
10 Adam ŠandoAdam Šando 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 9 2:18.32
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 12:52) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:12.67
2 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 2:12.99
3 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:14.48
4 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:17.38
5 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 2:17.58
6 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 2:18.00
7 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:25.22
8 Lukáš VítekLukáš Vítek 04 JAC BrnoJAC Brno 6 2:26.68
David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS
David GlösslDavid Glössl 04 SK ATLETIKA Kravaře, z.s.SK ATLETIKA Kravaře, z.s. 10 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Milosz CitakMilosz Citak 03 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 1 1:57.05
2 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 1:57.15
3 Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 2:01.60
4 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:02.11
5 Jakub HutnyJakub Hutny 03 KS SPRINT Bielko-BialaKS SPRINT Bielko-Biala 3 2:04.23
6 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 2:05.58
7 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 2:05.61
8 Marek DybalaMarek Dybala 04 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 9 2:07.72
9 Wojciech KorycinskiWojciech Korycinski 04 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 1 2:08.19
10 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 2:09.53
11 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 2:09.59
12 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:10.42
13 Martin CisarMartin Cisar 03 TJ Slávia STU BratislavaTJ Slávia STU Bratislava 8 2:10.44
14 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:11.49
15 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:11.50
16 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:12.67
17 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 2:12.99
18 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:14.48
19 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 2:14.99
20 Jason Flaviano Za NzambiJason Flaviano Za Nzambi 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 2:15.17
21 Eric TrynkaEric Trynka 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 2:16.77
22 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:17.38
23 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 2:17.58
24 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 2:18.00
25 Adam ŠandoAdam Šando 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 9 2:18.32
26 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:25.22
27 Lukáš VítekLukáš Vítek 04 JAC BrnoJAC Brno 6 2:26.68
Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 DNS
David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS
David GlösslDavid Glössl 04 SK ATLETIKA Kravaře, z.s.SK ATLETIKA Kravaře, z.s. 10 DNS

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára MachkováKlára Machková 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:25.15
2 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 2:25.17
3 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:26.38
Celkem 3 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 12:36) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:17.36
2 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:19.62
3 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:21.60
4 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:23.31
5 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:26.56
6 Malgorzata LabuśMalgorzata Labuś 02 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 2 2:27.06
7 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:30.91
8 Peťa ŠulekováPeťa Šuleková 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:37.34
9 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:44.75
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 12:37) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 2:23.48
2 Vanessa GaluchVanessa Galuch 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 3 2:23.67
3 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:27.17
4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 2:29.52
5 Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:30.27
6 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 2:33.29
7 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:34.05
8 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 2:34.26
9 Elen MelcrováElen Melcrová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:34.27
10 Tereza KlementisováTereza Klementisová 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:36.65
11 Oliwia WereszkaOliwia Wereszka 04 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 9 2:37.43
12 Maria DZIDAMaria DZIDA 05 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 4 2:39.85
13 Hana SkácelováHana Skácelová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:41.41
14 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 2:41.63
15 Martyna GrimanMartyna Griman 04 RMKS RybnikRMKS Rybnik 7 2:52.94
16 Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:55.00
Celkem 16 závodníků