Back

 / Otevřený KP MSK dospělých

Ostrava - Vítkovice (11. 1. 2020)

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 11.1.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 22 16.37 15.77x14.7515.7716.37xx
2 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 23 16.08 xx14.9014.9015.6116.0815.90
3 Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 8 15.31 14.1115.1514.7215.1515.3114.3814.60
4 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 21 13.63 13.63xx13.6312.8812.94x
5 Michal KáňaMichal Káňa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 20 12.85 11.4711.7812.5212.5212.6612.85x
6 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 19 12.54 xx12.5412.5412.54xx
7 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel VyškovOrel Vyškov
03 14 12.09 11.0112.0011.4612.0011.6712.0911.71
8 Jiří ŠolarJiří Šolar
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
54 15 11.98 11.1811.9111.9211.9211.98xx
9 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 13 11.57 11.57x11.2011.570.00.00.0
10 Dominik DyssyDominik Dyssy
MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza
04 4 11.51 11.30x11.5111.510.00.00.0
11 Eryk BaranekEryk Baranek
MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza
03 1 11.44 11.36x11.4411.440.00.00.0
12 Matěj SabelaMatěj Sabela
JAC BrnoJAC Brno
03 16 11.27 11.27xx11.270.00.00.0
13 Bartolomiej CzekajskiBartolomiej Czekajski
MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza
04 3 11.18 11.0410.2611.1811.180.00.00.0
14 Matěj FridrichMatěj Fridrich
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 11 10.99 x10.9610.9910.990.00.00.0
15 Mikolaj OrzelMikolaj Orzel
MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza
04 6 10.79 x10.7910.7710.790.00.00.0
16 Matěj JarošMatěj Jaroš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 18 10.72 10.5910.7210.2210.720.00.00.0
17 Kamil BorkowskiKamil Borkowski
MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza
03 2 10.20 10.20x10.0110.200.00.00.0
18 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 12 09.70 09.70xx09.700.00.00.0
19 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
Orel VyškovOrel Vyškov
04 9 09.34 09.3408.90x09.340.00.00.0
20 Mateusz GajowiecMateusz Gajowiec
MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza
04 5 09.16 08.5009.1608.7409.160.00.00.0
21 David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 7 09.05 09.0508.42x09.050.00.00.0
Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 17 DNS
Michal MatějkaMichal Matějka
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 10 NM
Celkem 23 závodníků