Back

 / Otevřený KP MSK dospělých

Ostrava - Vítkovice (11. 1. 2020)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Bartosz JavozokBartosz Javozok 99 AZS-AWF KatoviceAZS-AWF Katovice 4 3:56.30
2 Szymon TopolnickiSzymon Topolnicki 94 AZS-AWF KatoviceAZS-AWF Katovice 2 3:56.31
3 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 4:02.08
Celkem 3 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 15:36) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Mateusz KuchmanMateusz Kuchman 01 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 1 3:56.53
2 Maciej WyderkaMaciej Wyderka 02 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 3 3:57.91
3 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 4:11.12
4 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 4:11.72
5 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 4:19.20
6 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 4:26.16
7 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 4:33.88
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 15:37) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 4:05.31
2 Adrian RombergAdrian Romberg 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 6 4:06.96
3 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 4:09.53
4 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 4:09.70
5 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 4:18.41
6 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 4:18.64
7 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 4:19.77
8 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 11 4:25.66
9 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 4:28.12
10 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 4:28.70
11 Martin FilipMartin Filip 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 4:30.69
12 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 4:35.39
13 Adam FizekAdam Fizek 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 5:21.96
Jiří SlováčekJiří Slováček 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 DNS
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 4:44.40
2 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 4:48.92
3 Eliška SurmováEliška Surmová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 5:06.41
4 Adéla PěchováAdéla Pěchová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 5:13.82
Celkem 4 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 15:21) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 5:29.07
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 15:22) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 4:56.50
2 Julia MakuchJulia Makuch 04 POLPOL 3 5:04.84
3 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 5:19.01
4 Nicola OswiecNicola Oswiec 04 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 11 5:26.20
5 Anežka GabrhelováAnežka Gabrhelová 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 5:55.24
6 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 6:04.34
Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 DNS
Julia JaśkaczekJulia Jaśkaczek 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 9 DNS
Celkem 8 závodníků