Back

 / Otevřený KP MSK dospělých

Ostrava - Vítkovice (11. 1. 2020)

Skok vysoký - Muži

(so, 11.1.2020 - 12:21) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.511.571.631.681.731.781.831.881.911.941.972.002.032.052.072.12
1 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 28 2.00 ------o-oo-o-xxx
2 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 27 1.97 ------ooxoooxxx
3 Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
93 26 1.94 -----ooxoxxooxxx
4 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 29 1.88 -----xooxoxxx
5 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 25 1.83 -----ooxxx
6 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 24 1.78 ---ooxxoxxx
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 5 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 11.1.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.511.571.631.681.731.781.831.881.911.941.972.002.032.052.072.12
1 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 30 2.07 ----------o-o-xoxxx
2 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 23 1.94 ---o-o-o-oxxx
3= Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 18 1.78 --ooooxxx
3= Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 20 1.78 --ooooxxx
5 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 19 1.78 --ooxoxoxxx
6 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 21 1.73 ---ooxxx
7 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 15 1.68 -oxoxxoxxx
8 Jakub HalášekJakub Halášek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 4 1.57 oxoxxx
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 11.1.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.511.571.631.681.731.781.831.881.911.941.972.002.032.052.072.12
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 17 1.83 ----oooxxx
2 Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 22 1.83 --ooxoxxoxxoxxx
3 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 14 1.78 -oxxooxxooxxx
4 Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 11 1.73 -ooooxxx
5 Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 7 1.68 -oooxxx
6 Matěj SabelaMatěj Sabela
JAC BrnoJAC Brno
03 12 1.68 --oxoxxx
7= Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 9 1.68 oooxxoxxx
7= Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 13 1.68 o-oxxoxxx
9 Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 10 1.63 -ooxxx
10 Martin PorubaMartin Poruba
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 3 1.63 oxoxxoxxx
11= Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 6 1.51 oxxx
11= Jakub RůžičkaJakub Růžička
JAC BrnoJAC Brno
04 8 1.51 oxxx
Filip UvíraFilip Uvíra
SK ATLETIKA Kravaře, z.s.SK ATLETIKA Kravaře, z.s.
04 2 DNS
David GlösslDavid Glössl
SK ATLETIKA Kravaře, z.s.SK ATLETIKA Kravaře, z.s.
04 1 DNS
Mateusz JuszczakMateusz Juszczak
KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
04 16 DNS
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 11.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.401.451.501.551.601.631.661.691.721.751.781.811.84
1 Paulina WalPaulina Wal
AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski...
91 19 1.72 ----oooooxxx
2 Kristína BoškováKristína Bošková
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 18 1.69 ----ooxoxxoxxx
3 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 14 1.63 ---oooxxx
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 8 1.50 -oxxoxxx
5 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 3 1.40 oxxx
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 11.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.401.451.501.551.601.631.661.691.721.751.781.811.84
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 10 1.84 ------oooxoxoxoxxo
2 Anna GregušováAnna Gregušová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 5 1.60 oooxooxxx
3 Klaudia KronburgKlaudia Kronburg
AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski...
02 16 1.60 ooooxoxxx
4 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 12 1.55 -oxoxoxxx
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 13 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 11.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.401.451.501.551.601.631.661.691.721.751.781.811.84
1 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 17 1.66 --ooxoxxoxxoxxx
2 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 1 1.55 ooxooxxx
3 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 15 1.50 ooxoxxx
4 Barbora AlexováBarbora Alexová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 7 1.50 xoxoxxoxxx
5 Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 11 1.45 ooxxx
6 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 6 1.45 xooxxx
7 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 9 1.40 xoxxx
Zuzanna MacuraZuzanna Macura
MKS USTROŃMKS USTROŃ
04 2 DNS
Sára ŠenkováSára Šenková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4 NM
Celkem 9 závodníků