Back

 / Otevřený KP MSK dospělých

Ostrava - Vítkovice (11. 1. 2020)

3000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.1.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 09:31.12
Patrik VebrPatrik Vebr 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNF
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 10:14.52
2 Roman PrusRoman Prus 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 11:10.41
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 09:31.12
2 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 10:14.52
3 Roman PrusRoman Prus 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 11:10.41
Patrik VebrPatrik Vebr 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNF

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 10:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09:10.56
2 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 09:28.10
3 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09:33.98
4 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09:41.69
5 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 09:48.93
Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS
Celkem 6 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 10:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 09:09.74
2 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09:20.22
3 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09:39.23
4 Eric TrynkaEric Trynka 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 9 09:55.34
5 Ondřej KotásekOndřej Kotásek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10:08.80
6 Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10:12.33
7 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10:13.33
8 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 10:29.84
9 Michal VacekMichal Vacek 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 10:53.84
Celkem 9 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 10:04.78
2 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10:28.18
3 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10:34.49
4 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 11:22.52
5 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 11:47.14
Dominika KraussováDominika Kraussová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 DNS
Celkem 6 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 10:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 11:20.40
2 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 15 11:46.90
3 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 11:59.74
Celkem 3 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 10:02) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marta KlobáskováMarta Klobásková 03 JAC BrnoJAC Brno 5 10:52.83
2 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 10:53.89
3 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16 11:21.71
4 Petra ČechováPetra Čechová 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 13 11:37.01
5 Kristýna JežkováKristýna Ježková 04 JAC BrnoJAC Brno 10 11:42.36
6 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11 11:47.30
7 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 12 11:53.00
Celkem 7 závodníků