Back

 / Otevřený KP MSK dospělých

Ostrava - Vítkovice (11. 1. 2020)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.71 0.134
2 Rafal PajakRafal Pajak 99 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 4 06.92 0.139
3 Krzysztof StudnickiKrzysztof Studnicki 92 WKS Wawel KrakowWKS Wawel Krakow 6 07.01 0.151
4 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.08 0.132
5 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.12 0.139
6 Milan PírekMilan Pírek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.14 0.146
7 Mário HanicMário Hanic 99 TJ Slávia STU BratislavaTJ Slávia STU Bratislava 8 07.20 0.137
Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 07.14 0.156
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 07.18 0.152
3 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 07.34 0.131
4 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.35 0.168
5 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.41 0.108
6 Štefan SedlákŠtefan Sedlák 95 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 6 07.53 0.195
7 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 07.54 0.157
8 Kamil CzernicKamil Czernic 00 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 7 07.43 0.175
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.1.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 07.47 0.155
2 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 07.48 0.126
3 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.54 0.148
4 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.55 0.125
5 Petr LisníkPetr Lisník 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 07.68 0.171
6 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.73 0.159
7 Jakub HadámekJakub Hadámek 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.75 0.163
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 11.1.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michał MalarekMichał Malarek 98 UKS "Piątka Plus Rydułtowy"UKS "Piątka Plus Rydułtowy" 8 07.25 0.170
2 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 07.42 0.128
3 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 07.69 0.198
4 Martin SadilMartin Sadil 94 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 07.71 0.171
5 Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 07.74 0.141
6 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 07.89 0.168
7 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.42 0.227
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.71 0.134
2 Rafal PajakRafal Pajak 99 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 4 06.92 0.139
3 Krzysztof StudnickiKrzysztof Studnicki 92 WKS Wawel KrakowWKS Wawel Krakow 6 07.01 0.151
4 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.08 0.132
5 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.12 0.139
6 Milan PírekMilan Pírek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.14 0.146
6 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 07.14 0.156
8 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 07.18 0.152
9 Mário HanicMário Hanic 99 TJ Slávia STU BratislavaTJ Slávia STU Bratislava 8 07.20 0.137
10 Michał MalarekMichał Malarek 98 UKS "Piątka Plus Rydułtowy"UKS "Piątka Plus Rydułtowy" 8 07.25 0.170
11 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 07.34 0.131
12 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.35 0.168
13 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.41 0.108
14 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 07.42 0.128
15 Kamil CzernicKamil Czernic 00 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 7 07.43 0.175
16 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 07.47 0.155
17 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 07.48 0.126
18 Štefan SedlákŠtefan Sedlák 95 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 6 07.53 0.195
19 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 07.54 0.157
19 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.54 0.148
21 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.55 0.125
22 Petr LisníkPetr Lisník 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 07.68 0.171
23 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 07.69 0.198
24 Martin SadilMartin Sadil 94 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 07.71 0.171
25 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.73 0.159
26 Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 07.74 0.141
27 Jakub HadámekJakub Hadámek 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.75 0.163
28 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 07.89 0.168
29 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.42 0.227
Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.70 0.165
2 Rafal PajakRafal Pajak 99 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 4 06.95 0.168
3 Krzysztof StudnickiKrzysztof Studnicki 92 WKS Wawel KrakowWKS Wawel Krakow 6 07.01 0.136
4 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.08 0.137
5 Milan PírekMilan Pírek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.11 0.115
6 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 07.14 0.149
7 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 07.18 0.140
Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 13:31) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SikorskiJakub Sikorski 01 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 5 07.04 0.156
2 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.15 0.148
3 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.16 0.133
4 Michał KuligowskiMichał Kuligowski 02 RMKS Rybnik jezdciRMKS Rybnik jezdci 6 07.25 0.162
5 Oliver HrudkayOliver Hrudkay 02 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 7 07.30 0.195
Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 DNS
Mikołaj LaskowskiMikołaj Laskowski 02 RMSK RybnikRMSK Rybnik 8 DNS
Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 11:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SikorskiJakub Sikorski 01 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 5 07.03 0.148
2 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.15 0.134
3 Michał KuligowskiMichał Kuligowski 02 RMKS Rybnik jezdciRMKS Rybnik jezdci 4 07.16 0.150
4 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.18 0.142
5 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 07.22 0.151
6 Oliver HrudkayOliver Hrudkay 02 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 6 07.22 0.154
7 Mikołaj LaskowskiMikołaj Laskowski 02 RMSK RybnikRMSK Rybnik 3 07.23 0.135
Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DQ -0.076
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 11:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.26 0.172
2 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 07.36 0.159
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.37 0.161
4 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 07.37 0.152
5 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.49 0.112
6 Tomasz SoporskiTomasz Soporski 02 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 2 07.63 0.167
7 Sławomir GatnarSławomir Gatnar 02 RMKS Rybnik jezdciRMKS Rybnik jezdci 8 07.71 0.169
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.1.2020 - 11:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 3 07.55 0.217
2 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.57 0.195
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.60 0.157
4 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 07.65 0.161
5 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 07.70 0.165
6 Robert PŁACHECKIRobert PŁACHECKI 01 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 4 07.90 0.210
7 Ondřej SkopalOndřej Skopal 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.96 0.205
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 11.1.2020 - 11:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 07.63 0.167
2 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 07.70 0.144
3 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.74 0.161
4 Kamil BuchaczKamil Buchacz 01 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 2 07.79 0.137
5 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 07.97 0.198
6 Václav RaškaVáclav Raška 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 08.19 0.157
Mateusz KuchmanMateusz Kuchman 01 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 11.1.2020 - 11:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny 02 UKS "Piątka Plus Rydułtowy"UKS "Piątka Plus Rydułtowy" 7 07.38 0.198
2 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.51 0.179
3 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.74 0.153
4 Roman ProkopRoman Prokop 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.83 0.177
5 Richard JanišRichard Janiš 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.87 0.207
6 Adam HamšíkAdam Hamšík 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.90 0.184
Matouš PospíšilMatouš Pospíšil 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 DQ
Poznámky:
Richard Janiš DQ dle pravidla 200.8c. Matouš Pospíšil DQ dle pravidla 162.8.
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jakub SikorskiJakub Sikorski 01 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 5 07.03 0.148
2 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.15 0.134
3 Michał KuligowskiMichał Kuligowski 02 RMKS Rybnik jezdciRMKS Rybnik jezdci 4 07.16 0.150
4 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.18 0.142
5 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 07.22 0.151
5 Oliver HrudkayOliver Hrudkay 02 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 6 07.22 0.154
7 Mikołaj LaskowskiMikołaj Laskowski 02 RMSK RybnikRMSK Rybnik 3 07.23 0.135
8 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.26 0.172
9 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 07.36 0.159
10 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.37 0.161
10 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 07.37 0.152
12 Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny 02 UKS "Piątka Plus Rydułtowy"UKS "Piątka Plus Rydułtowy" 7 07.38 0.198
13 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.49 0.112
14 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.51 0.179
15 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 3 07.55 0.217
16 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.57 0.195
17 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.60 0.157
18 Tomasz SoporskiTomasz Soporski 02 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 2 07.63 0.167
18 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 07.63 0.167
20 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 07.65 0.161
21 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 07.70 0.165
21 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 07.70 0.144
23 Sławomir GatnarSławomir Gatnar 02 RMKS Rybnik jezdciRMKS Rybnik jezdci 8 07.71 0.169
24 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.74 0.161
24 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.74 0.153
26 Kamil BuchaczKamil Buchacz 01 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 2 07.79 0.137
27 Roman ProkopRoman Prokop 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.83 0.177
28 Richard JanišRichard Janiš 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.87 0.207
29 Robert PŁACHECKIRobert PŁACHECKI 01 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 4 07.90 0.210
29 Adam HamšíkAdam Hamšík 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.90 0.184
31 Ondřej SkopalOndřej Skopal 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.96 0.205
32 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 07.97 0.198
33 Václav RaškaVáclav Raška 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 08.19 0.157
Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DQ -0.076
Mateusz KuchmanMateusz Kuchman 01 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 8 DNS
Matouš PospíšilMatouš Pospíšil 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 DQ

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 11:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.20 q 0.180
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 07.22 q 0.190
3 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 07.30 q 0.143
4 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 07.34 q 0.155
5 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.42 q 0.176
6 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.43 q 0.210
7 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.43 0.150
8 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.53 0.146
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 11:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.45 0.170
2 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.50 0.162
3 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.54 0.143
4 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.58 0.164
5 Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.69 0.137
6 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 07.75 0.170
7 Wiktor CyganWiktor Cygan 03 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 7 07.76 0.379
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.1.2020 - 11:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.25 q 0.135
2 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.47 0.153
3 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.61 0.196
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 07.62 0.171
5 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 07.68 0.181
6 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.73 0.152
Szymon SaternusSzymon Saternus 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 3 DNS
Jacek NowakJacek Nowak 04 RMKS Rybnik jezdciRMKS Rybnik jezdci 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 11.1.2020 - 11:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ChlubaMichal Chluba 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 8 07.38 q 0.160
2 Szymon NowakSzymon Nowak 04 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 5 07.56 0.153
3 Erik BulejkoErik Bulejko 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.69 0.143
4 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 7 07.76 0.157
5 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 07.76 0.262
6 Jakub RůžičkaJakub Růžička 04 JAC BrnoJAC Brno 3 07.88 0.153
7 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.97 0.184
Kacper ZamojskiKacper Zamojski 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 11.1.2020 - 11:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.65 0.165
2 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.73 0.120
3 Erik SlatinskýErik Slatinský 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 07.80 0.138
4 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 07.88 0.217
5 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 07.93 0.180
6 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.95 0.217
7 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 07.99 0.175
8 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.06 0.246
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (so, 11.1.2020 - 11:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pawel WojcikPawel Wojcik 03 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 7 07.72 0.168
2 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 07.92 0.164
3 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 4 07.94 0.187
4 František BasistaFrantišek Basista 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 08.18 0.162
5 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.26 0.199
6 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.35 0.209
David GlösslDavid Glössl 04 SK ATLETIKA Kravaře, z.s.SK ATLETIKA Kravaře, z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (so, 11.1.2020 - 11:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.09 0.187
2 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.20 0.145
3 Matěj SabelaMatěj Sabela 03 JAC BrnoJAC Brno 2 08.20 0.152
4 Jiří SlováčekJiří Slováček 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.27 0.183
5 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 04 Orel VyškovOrel Vyškov 7 08.28 0.205
6 Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.38 0.277
7 Jakub BlablaJakub Blabla 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.68 0.211
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (so, 11.1.2020 - 11:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PóltovakMichal Póltovak 05 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 7 07.80 0.171
2 Robert PovebskiRobert Povebski 05 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 2 08.06 0.147
3 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.62 0.168
4 Alexandr ČačaAlexandr Čača 03 Orel VyškovOrel Vyškov 5 08.68 0.169
5 Vojtěch SlintákVojtěch Slinták 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.84 0.176
6 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 08.91 0.235
Filip UvíraFilip Uvíra 04 SK ATLETIKA Kravaře, z.s.SK ATLETIKA Kravaře, z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.20 q 0.180
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 07.22 q 0.190
3 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.25 q 0.135
4 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 07.30 q 0.143
5 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 07.34 q 0.155
6 Michal ChlubaMichal Chluba 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 8 07.38 q 0.160
7 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.42 q 0.176
8 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.43 q 0.210
8 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.43 0.150
10 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.45 0.170
11 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.47 0.153
12 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.50 0.162
13 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.53 0.146
14 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.54 0.143
15 Szymon NowakSzymon Nowak 04 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 5 07.56 0.153
16 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.58 0.164
17 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.61 0.196
18 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 07.62 0.171
19 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.65 0.165
20 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 07.68 0.181
21 Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.69 0.137
21 Erik BulejkoErik Bulejko 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.69 0.143
23 Pawel WojcikPawel Wojcik 03 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 7 07.72 0.168
24 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.73 0.152
24 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.73 0.120
26 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 07.75 0.170
27 Wiktor CyganWiktor Cygan 03 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 7 07.76 0.379
27 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 7 07.76 0.157
27 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 07.76 0.262
30 Erik SlatinskýErik Slatinský 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 07.80 0.138
30 Michal PóltovakMichal Póltovak 05 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 7 07.80 0.171
32 Jakub RůžičkaJakub Růžička 04 JAC BrnoJAC Brno 3 07.88 0.153
32 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 07.88 0.217
34 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 07.92 0.164
35 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 07.93 0.180
36 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 4 07.94 0.187
37 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.95 0.217
38 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.97 0.184
39 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 07.99 0.175
40 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.06 0.246
40 Robert PovebskiRobert Povebski 05 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 2 08.06 0.147
42 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.09 0.187
43 František BasistaFrantišek Basista 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 08.18 0.162
44 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.20 0.145
44 Matěj SabelaMatěj Sabela 03 JAC BrnoJAC Brno 2 08.20 0.152
46 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.26 0.199
47 Jiří SlováčekJiří Slováček 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.27 0.183
48 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 04 Orel VyškovOrel Vyškov 7 08.28 0.205
49 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.35 0.209
50 Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.38 0.277
51 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.62 0.168
52 Jakub BlablaJakub Blabla 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.68 0.211
52 Alexandr ČačaAlexandr Čača 03 Orel VyškovOrel Vyškov 5 08.68 0.169
54 Vojtěch SlintákVojtěch Slinták 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.84 0.176
55 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 08.91 0.235
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 DNS
Szymon SaternusSzymon Saternus 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 3 DNS
Jacek NowakJacek Nowak 04 RMKS Rybnik jezdciRMKS Rybnik jezdci 8 DNS
Kacper ZamojskiKacper Zamojski 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 4 DNS
David GlösslDavid Glössl 04 SK ATLETIKA Kravaře, z.s.SK ATLETIKA Kravaře, z.s. 8 DNS
Filip UvíraFilip Uvíra 04 SK ATLETIKA Kravaře, z.s.SK ATLETIKA Kravaře, z.s. 8 DNS

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 13:32) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 07.18 0.160
2 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.24 0.170
3 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.32 0.152
4 Michal ChlubaMichal Chluba 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 7 07.33 0.153
5 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 07.34 0.141
6 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.37 0.206
7 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.37 0.140
8 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.38 0.159
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.65 0.151
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.66 0.146
3 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 3 07.79 0.130
4 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.95 0.178
5 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.39 0.219
6 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 95 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.50 0.293
7 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 08.95 0.349
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.67 q 0.146
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.75 q 0.167
3 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.92 q 0.147
4 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 6 07.95 q 0.179
5 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 95 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.33 q 0.156
6 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.41 q 0.170
7 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 08.99 q 0.357
Adrianna DerejczykAdrianna Derejczyk 91 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 10:46) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.86 q 0.150
2 Nina HúskovaNina Húskova 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.04 q 0.158
3 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 08.07 q 0.180
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.08 q 0.128
5 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.22 q 0.165
6 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 08.25 q 0.158
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 10:46) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 08.22 q 0.212
2 Natália HolešováNatália Holešová 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.27 q 0.170
3 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 4 08.32 0.239
4 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.47 0.175
5 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 08.59 0.217
6 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 08.59 0.248
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.1.2020 - 10:46) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.38 0.187
2 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.52 0.239
3 Karolína HoláKarolína Holá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.65 0.141
Michaela RaszkováMichaela Raszková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.90 0.210
Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Kinga GórnyKinga Górny 02 MKS USTROŃMKS USTROŃ 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.86 q 0.150
2 Nina HúskovaNina Húskova 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.04 q 0.158
3 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 08.07 q 0.180
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.08 q 0.128
5 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.22 q 0.165
5 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 08.22 q 0.212
7 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 08.25 q 0.158
8 Natália HolešováNatália Holešová 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.27 q 0.170
9 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 4 08.32 0.239
10 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.38 0.187
11 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.47 0.175
12 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.52 0.239
13 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 08.59 0.217
13 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 08.59 0.248
15 Karolína HoláKarolína Holá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.65 0.141
16 Michaela RaszkováMichaela Raszková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.90 0.210
Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Kinga GórnyKinga Górny 02 MKS USTROŃMKS USTROŃ 3 DNS

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 13:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.85 0.135
2 Nina HúskovaNina Húskova 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.96 0.136
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.01 0.135
4 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 08.04 0.141
5 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.17 0.359
6 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 08.24 0.155
Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 DNS
Natália HolešováNatália Holešová 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 10:47) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.66 q 0.194
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 07.81 q 0.155
3 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.97 q 0.143
4 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.99 q 0.161
5 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.05 q 0.189
6 Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 8 08.08 q 0.167
7 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 08.11 q 0.192
8 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.14 0.148
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 10:47) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.05 q 0.194
2 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.24 0.164
3 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.27 0.163
4 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.34 0.178
5 Sabrina MUNARISabrina MUNARI 05 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 3 08.38 0.139
6 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.44 0.164
7 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.53 0.170
8 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.55 0.260
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.1.2020 - 10:47) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 1 08.27 0.163
2 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 6 08.32 0.258
3 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.33 0.148
4 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.38 0.152
5 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 08.47 0.191
6 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.49 0.209
7 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.53 0.185
8 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.69 0.319
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 11.1.2020 - 10:47) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiktoria GawrysWiktoria Gawrys 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 5 08.20 0.196
2 Oliwia BachOliwia Bach 04 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 3 08.27 0.150
3 Zuzanna WawrykaZuzanna Wawryka 04 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 6 08.42 0.367
4 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.44 0.146
5 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 08.54 0.171
6 Zuzanna SierońZuzanna Sieroń 04 RMKS Rybnik jezdciRMKS Rybnik jezdci 4 08.80 0.197
7 Barbora BroďániováBarbora Broďániová 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.92 0.172
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 11.1.2020 - 10:47) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.52 0.178
2 Hana ChudobováHana Chudobová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.76 0.140
3 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.79 0.356
4 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.86 0.152
5 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 08.91 0.202
6 Karolina GrycKarolina Gryc 03 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 5 09.11 0.168
7 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.41 0.256
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 11.1.2020 - 10:47) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.93 0.186
2 Ema JanůEma Janů 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.95 0.197
3 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.99 0.219
4 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 09.04 0.168
5 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.13 0.214
6 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.16 0.188
7 Kristina SkopalováKristina Skopalová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 09.16 0.292
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (so, 11.1.2020 - 10:47) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzanna SvagaZuzanna Svaga 06 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 8 08.41 0.179
2 Aleksandra HajdukAleksandra Hajduk 06 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 2 08.86 0.164
3 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.08 0.169
4 Kristýna KostíkováKristýna Kostíková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 09.09 0.160
5 Kamila GroszKamila Grosz 05 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 7 09.43 0.268
6 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.55 0.167
7 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 09.71 0.204
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.66 q 0.194
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 07.81 q 0.155
3 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.97 q 0.143
4 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.99 q 0.161
5 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.05 q 0.189
5 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.05 q 0.194
7 Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 8 08.08 q 0.167
8 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 08.11 q 0.192
9 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.14 0.148
10 Wiktoria GawrysWiktoria Gawrys 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 5 08.20 0.196
11 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.24 0.164
12 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.27 0.163
12 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 1 08.27 0.163
12 Oliwia BachOliwia Bach 04 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 3 08.27 0.150
15 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 6 08.32 0.258
16 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.33 0.148
17 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.34 0.178
18 Sabrina MUNARISabrina MUNARI 05 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 3 08.38 0.139
18 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.38 0.152
20 Zuzanna SvagaZuzanna Svaga 06 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 8 08.41 0.179
21 Zuzanna WawrykaZuzanna Wawryka 04 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 6 08.42 0.367
22 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.44 0.164
22 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.44 0.146
24 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 08.47 0.191
25 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.49 0.209
26 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.52 0.178
27 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.53 0.170
27 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.53 0.185
29 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 08.54 0.171
30 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.55 0.260
31 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.69 0.319
32 Hana ChudobováHana Chudobová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.76 0.140
33 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.79 0.356
34 Zuzanna SierońZuzanna Sieroń 04 RMKS Rybnik jezdciRMKS Rybnik jezdci 4 08.80 0.197
35 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.86 0.152
35 Aleksandra HajdukAleksandra Hajduk 06 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 2 08.86 0.164
37 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 08.91 0.202
38 Barbora BroďániováBarbora Broďániová 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.92 0.172
39 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.93 0.186
40 Ema JanůEma Janů 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.95 0.197
41 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.99 0.219
42 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 09.04 0.168
43 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.08 0.169
44 Kristýna KostíkováKristýna Kostíková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 09.09 0.160
45 Karolina GrycKarolina Gryc 03 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 5 09.11 0.168
46 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.13 0.214
47 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.16 0.188
47 Kristina SkopalováKristina Skopalová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 09.16 0.292
49 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.41 0.256
50 Kamila GroszKamila Grosz 05 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 7 09.43 0.268
51 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.55 0.167
52 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 09.71 0.204

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 13:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.64 0.177
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 07.73 0.178
3 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.95 0.167
4 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.97 0.137
5 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.07 0.205
6 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 08.08 0.163
7 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.15 0.165
Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 8 DNS
Celkem 8 závodníků