Back

 / Otevřený KP MSK dospělých

Ostrava - Vítkovice (11. 1. 2020)

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.73 q
2 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 08.86 q
3 Štefan SedlákŠtefan Sedlák 95 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 3 08.93 q
4 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.00 q
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.64 0.149
2 Štefan SedlákŠtefan Sedlák 95 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 6 09.03 0.192
Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNF 0.167
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.29 q 0.190
2 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.43 q 0.157
3 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.71 q 0.194
4 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.72 q 0.142
5 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.85 q 0.148
6 Pavel WiewiorkaPavel Wiewiorka 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 4 09.08 q 0.175
7 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 09.66 q 0.147
8 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 10.00 q 0.182
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel WiewiorkaPavel Wiewiorka 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 2 08.32 0.165
2 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.39 0.146
3 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.41 0.158
4 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.59 0.196
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 DNS
Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 DNS
Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 DNF 0.145
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.27 q 0.154
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.35 q 0.165
3 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.61 q 0.195
4 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.65 q 0.201
5 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.82 q 0.159
6 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.85 q 0.131
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 5 08.78 q 0.142
2 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.91 0.172
3 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.95 0.357
4 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.09 0.155
5 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.18 0.144
Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNF 0.358
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.1.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian WojtalSebastian Wojtal 04 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 2 08.86 q 0.132
2 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.64 0.172
3 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.76 0.137
4 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.03 0.169
5 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 4 10.17 0.195
6 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.21 0.288
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.27 q 0.154
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.35 q 0.165
3 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.61 q 0.195
4 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.65 q 0.201
5 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 5 08.78 q 0.142
6 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.82 q 0.159
7 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.85 q 0.131
8 Sebastian WojtalSebastian Wojtal 04 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 2 08.86 q 0.132
9 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.91 0.172
10 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.95 0.357
11 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.09 0.155
12 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.64 0.172
13 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.76 0.137
14 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.03 0.169
15 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 4 10.17 0.195
16 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.18 0.144
17 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.21 0.288
Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNF 0.358

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.20 0.127
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.29 0.144
3 Sebastian WojtalSebastian Wojtal 04 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 1 08.56 0.122
4 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.57 0.187
5 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.61 0.169
6 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.73 0.145
7 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 7 08.74 0.142
8 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 08.81 0.141
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.95 q 0.154
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.27 q 0.151
3 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.80 q 0.327
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.87 0.107
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.36 0.138
3 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.91 0.384
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 13:54) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.68 0.128
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.17 0.183
3 Klaudia KronburgKlaudia Kronburg 02 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 4 09.20 0.193
4 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.54 0.168
5 Veronika ĽuptákováVeronika Ľuptáková 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.57 0.262
6 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.73 0.130
7 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.79 0.138
8 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.83 0.394
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 11:59) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.73 0.131
2 Klaudia KronburgKlaudia Kronburg 02 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 4 09.18 0.193
3 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.25 0.228
4 Veronika ĽuptákováVeronika Ľuptáková 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.63 0.385
5 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.77 0.178
Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 DNS
Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 11:59) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.52 0.161
2 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.59 0.183
3 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09.98 0.171
4 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.13 0.426
5 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.35 0.362
6 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 11.46 0.390
Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.73 0.131
2 Klaudia KronburgKlaudia Kronburg 02 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 4 09.18 0.193
3 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.25 0.228
4 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.52 0.161
5 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.59 0.183
6 Veronika ĽuptákováVeronika Ľuptáková 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.63 0.385
7 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.77 0.178
8 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09.98 0.171
9 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.13 0.426
10 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.35 0.362
11 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 11.46 0.390
Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 DNS
Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.94 0.125
2 Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 2 08.96 0.172
3 Emilia GuttEmilia Gutt 03 RMKS Rybnik jezdciRMKS Rybnik jezdci 3 09.16 0.177
4 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.17 0.147
5 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.30 0.142
6 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 09.33 0.149
7 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.38 0.344
8 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.63 0.147
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.03 q 0.142
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.20 q 0.146
3 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09.21 q 0.128
4 Emilia GuttEmilia Gutt 03 RMKS Rybnik jezdciRMKS Rybnik jezdci 4 09.24 q 0.181
5 Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 2 09.38 q 0.166
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.31 q 0.151
2 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.41 q 0.153
3 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.44 q 0.159
4 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 09.53 0.183
5 Barbora BroďániováBarbora Broďániová 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.09 0.198
Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.1.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.64 0.175
2 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.89 0.284
3 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 10.08 0.205
4 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 10.26 0.371
5 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 10.53 0.244
Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNF 0.164
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.03 q 0.142
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.20 q 0.146
3 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09.21 q 0.128
4 Emilia GuttEmilia Gutt 03 RMKS Rybnik jezdciRMKS Rybnik jezdci 4 09.24 q 0.181
5 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.31 q 0.151
6 Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 2 09.38 q 0.166
7 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.41 q 0.153
8 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.44 q 0.159
9 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 09.53 0.183
10 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.64 0.175
11 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.89 0.284
12 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 10.08 0.205
13 Barbora BroďániováBarbora Broďániová 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.09 0.198
14 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 10.26 0.371
15 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 10.53 0.244
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNF 0.164