Back

 / MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2020)

Vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 2.2.2020 - 10:55) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
00 6 13.32 12.6312.3712.9112.9113.3213.02X
2 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 5 SB 13.01 13.01XX13.01XXX
3 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 11 SB 12.01 11.32X11.5311.5312.01XX
MS Barbara NowakBarbara Nowak
PolandPoland
00 7 11.96 X11.96X11.96
MS Andrea FeďováAndrea Feďová
PolandPoland
98 4 11.60 11.60XX11.60
4 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 3 11.44 10.7811.4410.8911.4410.4811.1211.24
5 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 8 SB 11.21 10.9111.1510.4511.15X10.5311.21
6 Lucie KašparováLucie Kašparová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 9 10.49 9.4110.4910.0710.4910.059.8310.24
7 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 10 SB 10.10 9.759.7110.1010.10XX9.46
8 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 2 09.75 9.54XX9.54X9.75X
9 Hana HolaňováHana Holaňová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
99 12 09.32 8.939.328.969.32
10 Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC BrnoJAC Brno
00 1 09.25 9.029.259.249.25
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(ne, 2.2.2020 - 10:55) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 7 11.86 11.6611.8611.4411.8610.75--
2 Klára JelínkováKlára Jelínková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 4 PB 10.89 10.88X10.2810.8810.89X10.23
3 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6 PB 10.64 X10.6409.6210.64XX09.98
4 Adriana MášováAdriana Mášová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 5 09.28 09.28X08.9709.28XX09.16
5 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková
Orel VyškovOrel Vyškov
01 3 09.00 08.8609.0008.6609.0008.5509.0008.47
6 Adéla KelblováAdéla Kelblová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
01 2 08.75 08.4508.7508.7508.7508.5008.2608.49
7 Oleksandra PrytulyakOleksandra Prytulyak
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
02 1 07.06 06.85X07.0607.0606.41X06.94
Kateřina KorgerováKateřina Korgerová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 8 DNS
Celkem 8 závodníků