Back

 / MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2020)

Skok daleký - Muži

(ne, 2.2.2020 - 13:40) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
96 11 7.09 XX7.097.09XX6.75
MS Krzysztof TomasiakKrzysztof Tomasiak
PolandPoland
90 6 7.02 6.137.02X7.02
2 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 5 SB 6.89 6.896.316.626.894.70
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 10 6.75 6.606.736.756.756.496.606.58
4 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 4 6.40 6.40X6.286.40XXX
5 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 3 5.90 5.705.775.905.90-
6 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 2 PB 5.81 5.775.525.815.815.415.565.47
7 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 9 5.64 5.465.64-5.64
8 Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 8 5.48 5.115.485.375.48
9 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 7 5.32 X5.32X5.32
10 Martin BelfínMartin Belfín
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 1 5.21 5.135.215.125.21
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Junioři

(ne, 2.2.2020 - 13:40) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
01 12 7.15 7.155.647.15
MS Rastislav JelínekRastislav Jelínek
SlovakiaSlovakia
01 14 6.59 X6.596.516.59
2 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 11 6.57 6.576.506.57
3 Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 9 6.39 XX6.266.26X6.39X
4 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 17 6.38 6.38X6.136.386.096.34X
5 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 10 6.26 6.106.095.586.106.156.26X
6 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 8 SB 6.07 5.893.915.915.91X6.07X
7 František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 4 5.94 5.88X5.935.93XX5.94
8 Matěj ŠípekMatěj Šípek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 5 5.84 5.755.675.845.84-
MS Kacper UcherekKacper Ucherek
PolandPoland
02 18 5.84 5.535.845.465.84
9 Petr KunetekPetr Kunetek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 15 5.81 5.55X5.815.81
MS Mikolaj LaskowskiMikolaj Laskowski
PolandPoland
02 16 5.80 5.80XX5.80
10 Dominik ČernýDominik Černý
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 3 5.78 5.785.695.325.78
11 Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 7 5.71 5.715.465.525.71
12 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 2 5.66 5.665.64-5.66
13 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 6 5.49 5.49XX5.49
14 Šimon ZukalŠimon Zukal
ASK BlanskoASK Blansko
02 1 4.89 4.894.70X4.89
Martin DivínMartin Divín
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 13 DNS
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(ne, 2.2.2020 - 10:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 17 6.61 6.61 4.55X6.336.33X6.61X
2 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 16 6.36 6.36 6.136.136.166.166.23X6.36
3 Karel BrychtaKarel Brychta
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 15 6.35 6.35 6.046.256.166.256.336.35X
4 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 14 6.31 6.31 6.156.186.186.18XX6.31
5 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 13 6.28 6.28 4.796.055.916.054.825.926.28
6 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 9 6.24 6.24 2.816.086.036.085.506.176.24
7 Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 19 6.23 6.23 5.996.15-6.156.236.096.20
8 Erik BulejkoErik Bulejko
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 10 6.16 6.16 6.165.635.816.165.96XX
9 Ondřej BudíkOndřej Budík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 12 6.03 6.03 5.935.876.036.03
10 Matěj BekMatěj Bek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 11 5.95 5.95 5.915.95X5.95
11 Pavel PeksaPavel Peksa
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 4 5.89 5.89 5.625.895.855.89
12 Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 6 5.68 5.68 5.685.455.365.68
13 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 5 5.64 5.64 5.645.525.475.64
MS Piotr ReclikPiotr Reclik
PolandPoland
03 21 5.58 5.58 XX5.585.58
MS Jakub CesnakJakub Cesnak
SlovakiaSlovakia
04 18 5.54 5.54 5.125.295.545.54
14 Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 1 5.48 5.48 5.435.485.445.48
15 Sebastian RausSebastian Raus
JAC BrnoJAC Brno
03 3 5.30 5.30 5.093.835.305.30
16 Aleš KořenekAleš Kořenek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 20 5.19 5.19 X5.19X5.19
17 Martin PhamMartin Pham
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 7 5.01 5.01 4.934.935.015.01
Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 8 NM
Jakub RůžičkaJakub Růžička
JAC BrnoJAC Brno
04 2 DNS
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 2.2.2020 - 11:25) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 3 SB 5.08 5.08 4.91X5.085.084.84X4.99
2 Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 1 SB 4.99 4.99 X4.834.944.94X4.974.99
Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4 DNS
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 2 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(ne, 2.2.2020 - 11:25) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 10 5.80 5.80 5.635.675.765.765.725.80X
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 7 5.69 5.69 5.565.465.365.565.365.595.69
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 8 5.50 5.50 5.085.275.255.275.405.495.50
4 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 5 5.47 5.47 5.255.475.335.475.315.35X
5 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 6 5.39 5.39 5.345.36X5.365.295.395.28
6 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 9 5.19 5.19 5.195.083.555.19-4.955.12
7 Tereza ZemánkováTereza Zemánková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 3 4.91 4.91 4.564.694.424.69-X4.91
8 Anna KalincováAnna Kalincová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 4 4.82 4.82 4.694.674.824.824.594.444.67
9 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 1 4.68 4.68 4.604.664.684.68
10 Agáta TepláAgáta Teplá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 2 4.42 4.42 4.264.424.254.42
11 Eliška MarszalekEliška Marszalek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 11 4.13 4.13 4.13X4.044.13
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 2.2.2020 - 12:25) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 23 5.85 5.585.635.765.765.505.695.85
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 22 5.76 4.175.585.455.58X5.675.76
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 15 5.58 5.415.395.445.44X5.58X
4 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 16 5.45 5.235.275.345.34X5.455.39
5 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 18 5.30 4.834.905.285.285.304.864.95
6 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 21 5.27 5.275.17X5.27---
7 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 19 5.25 X5.25X5.254.795.084.79
8 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 14 5.24 5.054.865.135.135.025.145.24
9 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 17 5.10 X5.015.105.10
10 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 13 5.10 X5.104.995.10
11 Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 10 5.05 5.054.924.995.05
12 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 12 4.83 4.784.834.794.83
MS Natalia RojekNatalia Rojek
PolandPoland
03 1 4.81 4.814.734.394.81
13 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 8 4.75 4.694.754.744.75
14 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 9 4.72 4.314.194.724.72
15 Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 3 4.66 4.664.394.574.66
16 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 7 4.65 4.334.514.654.65
17 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 2 4.47 3.944.314.474.47
18 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 6 4.43 4.433.714.204.43
19 Jolana HašováJolana Hašová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4 4.09 3.83X4.094.09
Tereza KrečmerováTereza Krečmerová
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
04 5 DNS
Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 11 NM
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 20 NM
Celkem 23 závodníků