Back

 / MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2020)

Skok o tyči - Muži

(Sun, 2.2.2020 - 10:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 3.613.713.813.213.413.513.613.713.813.914.014.114.214.314.414.514.514.46
1 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 2 SB 4.46 --------O-O-O-OXXXXO
2 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 5 4.41 --------------OXXXXX
3 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 3 SB 4.01 ------OOOOOXXX
4 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 4 SB 4.01 --------XXO-XO-XXX
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 1 DNS
Total 5 racers

Skok o tyči - Junioři

(Sun, 2.2.2020 - 10:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 2.612.813.013.213.413.513.613.713.813.914.014.114.214.314.414.514.614.71
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 4 4.11 ------XO-OOOOXXX
2 Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 5 4.11 ------OOOOOXXOXXX
3 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3 3.71 ---OOOOXXOXXX
4 Vojtěch ŘehaVojtěch Řeha
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1 2.61 OXXX
Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 2 DNS
Total 5 racers

Skok o tyči - Dorostenci

(Sun, 2.2.2020 - 10:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 2.612.813.013.213.413.513.613.713.813.914.014.114.214.314.414.514.61
1 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4 4.31 -------XO-OXOXOOXOXXX
2 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 3 3.81 -----XOOOOXXX
3 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 2 3.71 -------XXOXXX
Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1 NM
Total 4 racers

Skok o tyči - Ženy

(Sun, 2.2.2020 - 12:25) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 2.212.412.612.812.913.013.113.213.313.413.513.613.713.813.914.014.114.21
1 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 2 SB 2.41 OOXXX
2 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 1 SB 2.41 OXOXXX
Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 3 DNS
Total 3 racers

Skok o tyči - Juniorky

(Sun, 2.2.2020 - 12:25) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 2.212.412.612.812.913.013.113.213.313.413.513.613.713.813.914.014.114.21
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4 3.71 -------O-OOXOOXXX
2 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 3 SB 3.31 ------XOXOOXXX
3 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 2 2.81 --XOOXXX
4 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 1 2.41 -XXOXXX
Total 4 racers

Skok o tyči - Dorostenky

(Sun, 2.2.2020 - 12:25) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 2.212.412.612.812.913.013.113.213.313.413.513.613.713.813.914.014.114.21
1 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 10 3.61 --------OOOOXXX
2 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 8 SB 3.31 ------OXOXOXXX
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 9 3.31 ------OXOXOXXX
4 Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 7 3.01 --OOXOXXOXXX
5 Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 5 2.91 --OXXOXXOXXX
6 Nela MikeskováNela Mikesková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
03 4 2.81 OOXOOXXX
7 Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 12 2.81 XOOXOXOXXX
8 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 SB 2.61 -OOXXX
9 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 6 2.61 XOOOXXX
10 Sofie GrodováSofie Grodová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 11 2.41 OOXXX
11 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 2 2.21 OXXX
12 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1 2.21 XXOXXX
Total 12 racers