Back

 / MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2020)

3000 m - Muži

(ne, 2.2.2020 - 10:31) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Tibor SahajdaTibor Sahajda 90 SlovakiaSlovakia 1 08:22.55
1 David KákonaDavid Kákona 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08:43.28
2 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08:45.06
3 Jakub GlonekJakub Glonek 96 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08:47.12
4 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 08:50.36
5 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 09:02.91
6 Jozef NevedelJozef Nevedel 00 SlovakiaSlovakia 7 09:10.13
7 Petr MurasPetr Muras 89 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 09:19.97
8 Martin RučkaMartin Ručka 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09:32.62
9 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 12 SB 09:50.64
10 David NezvedaDavid Nezveda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 09:52.28
11 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 13 SB 09:53.56
12 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 12 SB 09:56.36
13 Tomáš KosteckýTomáš Kostecký 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 13 09:56.86
14 Mikuláš BernardMikuláš Bernard 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09:59.53
15 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 10:16.18
16 Petr HalasPetr Halas 73 Orel VyškovOrel Vyškov 11 SB 11:19.18
Jakub ŠpéraJakub Špéra 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11 DNS
Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 10 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
10001 2:49.58
20001 5:35.19
Celkem 19 závodníků

3000 m - Junioři

(ne, 2.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14 SB 08:56.34
2 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 08:59.85
3 Filip TlamkaFilip Tlamka 02 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 13 09:01.48
4 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09:02.52
5 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09:19.02
6 Jiří KostkaJiří Kostka 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09:28.46
7 Marek EffenbergerMarek Effenberger 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 09:29.61
8 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09:34.88
9 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10 09:47.09
10 Filip SzymanikFilip Szymanik 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 12 09:48.06
11 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 9 09:55.36
Jakub MartásekJakub Martásek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
100014 3:03.44
200011 6:05.44
Celkem 12 závodníků

3000 m - Dorostenci

(ne, 2.2.2020 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 08:59.03
2 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09:17.82
3 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 10 SB 09:18.40
4 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09:37.28
MS Peter PlánkaPeter Plánka 04 SlovakiaSlovakia 14 09:41.47
5 Lucas HarrisLucas Harris 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09:57.58
6 Ondřej KotásekOndřej Kotásek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10:32.66
7 Martin PrusekMartin Prusek 83 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 10:35.39
8 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 10:53.62
Eric TrynkaEric Trynka 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 DNF
Celkem 10 závodníků

3000 m - Ženy

(ne, 2.2.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 10:27.92
2 Eliška SurmováEliška Surmová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10:33.41
3 Barbora KopřivováBarbora Kopřivová 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 10:36.68
4 Michaela ProcházkováMichaela Procházková 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 11:09.43
5 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 11:35.59
6 Dagmar KoudelkováDagmar Koudelková 91 ASK BlanskoASK Blansko 6 11:49.52
7 Adriana HorňováAdriana Horňová 00 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 11:59.54
8 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 12:31.16
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
10001 3:26.20
20001 7:01.34
Celkem 8 závodníků

3000 m - Juniorky

(ne, 2.2.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Lucia OndrúškováLucia Ondrúšková 02 SlovakiaSlovakia 5 10:46.29
1 Šárka PůstováŠárka Půstová 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 10:50.15
MS Natalia OchonickaNatalia Ochonicka 02 PolandPoland 4 11:00.29
2 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 11:29.96
3 Silvie ValováSilvie Valová 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 11:39.36
4 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11:52.77
5 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11:53.16
6 Tereza CharvátováTereza Charvátová 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 11:53.26
7 Soňa MihulováSoňa Mihulová 01 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 7 12:09.33
8 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 12:35.07
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
10001 2:58.12
Celkem 10 závodníků

3000 m - Dorostenky

(ne, 2.2.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 10:31.38
2 Petra ČechováPetra Čechová 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 9 11:38.94
3 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11:49.75
4 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 12 12:22.58
5 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 4 PB 13:03.97
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000Podjuklová Kristýna (HRANI)3:03.44
Celkem 5 závodníků