Back

 / MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2020)

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 2.2.2020 - 12:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Maciej BrzezinskiMaciej Brzezinski 93 PolandPoland 4 06.92
MS Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski 98 PolandPoland 5 06.93
MS Adam BurdaAdam Burda 99 PolandPoland 3 07.00
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 07.06 q
2 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 SB 07.18 q
3 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 07.21 q
4 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 07.24 q
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 2.2.2020 - 12:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.15 q
MS Martin FabiánMartin Fabián 00 SlovakiaSlovakia 4 07.15
MS Jakub StolarskiJakub Stolarski 00 PolandPoland 5 07.22
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.28 q
3 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 98 AK KroměřížAK Kroměříž 7 07.43
4 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 07.45
Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 2.2.2020 - 12:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 07.35 q 0.180
2 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 07.36 q 0.139
3 Filip PustějovskýFilip Pustějovský 95 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 SB 07.41 0.186
4 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 07.41 0.147
5 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 SB 07.43 0.165
Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 1 DNS
Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 2.2.2020 - 12:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VachJiří Vach 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 5 PB 07.49
2 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 SB 07.50
3 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 07.56
4 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 07.59
5 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 07.63
6 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.71
7 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 07.76
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (ne, 2.2.2020 - 12:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 07.62
2 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 4 SB 07.62
3 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 SB 07.66
4 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.66
5 Tomáš DočkalTomáš Dočkal 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.78
MS Lukasz RomanowskiLukasz Romanowski 81 PolandPoland 7 07.93
6 Silvestr MatochaSilvestr Matocha 89 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 08.19
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Maciej BrzezinskiMaciej Brzezinski 93 PolandPoland 4 06.92
2 Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski 98 PolandPoland 5 06.93
3 Adam BurdaAdam Burda 99 PolandPoland 3 07.00
4 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 07.06 q
5 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.15 q
6 Martin FabiánMartin Fabián 00 SlovakiaSlovakia 4 07.15
7 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 SB 07.18 q
8 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 07.21 q
9 Jakub StolarskiJakub Stolarski 00 PolandPoland 5 07.22
10 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 07.24 q
11 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.28 q
12 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 07.35 q 0.180
13 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 07.36 q 0.139
14 Filip PustějovskýFilip Pustějovský 95 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 SB 07.41 0.186
15 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 07.41 0.147
16 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 98 AK KroměřížAK Kroměříž 7 07.43
17 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 SB 07.43 0.165
18 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 07.45
19 Jiří VachJiří Vach 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 5 PB 07.49
20 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 SB 07.50
21 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 07.56
22 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 07.59
23 Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 07.62
24 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 4 SB 07.62
25 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 07.63
26 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 SB 07.66
27 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.66
28 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.71
29 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 07.76
30 Tomáš DočkalTomáš Dočkal 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.78
31 Lukasz RomanowskiLukasz Romanowski 81 PolandPoland 7 07.93
32 Silvestr MatochaSilvestr Matocha 89 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 08.19
Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNS
Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 1 DNS
Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 2.2.2020 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 07.03 0.135
2 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.10 0.164
3 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.13 0.155
4 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 07.22 0.156
5 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 07.23 0.180
6 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 07.26 0.157
7 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.29 0.160
8 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.34 0.150
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 2.2.2020 - 14:46) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maciej BrzezinskiMaciej Brzezinski 93 PolandPoland 4 06.91
2 Adam BurdaAdam Burda 99 PolandPoland 3 07.06
3 Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski 98 PolandPoland 5 07.09
4 Martin FabiánMartin Fabián 00 SlovakiaSlovakia 2 07.12
5 Jakub StolarskiJakub Stolarski 00 PolandPoland 6 07.25
Lukasz RomanowskiLukasz Romanowski 81 PolandPoland 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Maciej BrzezinskiMaciej Brzezinski 93 PolandPoland 4 06.91
2 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 07.03 0.135
3 Adam BurdaAdam Burda 99 PolandPoland 3 07.06
4 Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski 98 PolandPoland 5 07.09
5 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.10 0.164
6 Martin FabiánMartin Fabián 00 SlovakiaSlovakia 2 07.12
7 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.13 0.155
8 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 07.22 0.156
9 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 07.23 0.180
10 Jakub StolarskiJakub Stolarski 00 PolandPoland 6 07.25
11 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 07.26 0.157
12 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.29 0.160
13 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.34 0.150
Lukasz RomanowskiLukasz Romanowski 81 PolandPoland 7 DNS

60 m - Junioři (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 2.2.2020 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.10 q 0.177
2 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.10 q 0.152
MS Michal KuligowskiMichal Kuligowski 02 PolandPoland 4 07.18 0.147
3 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.21 q 0.128
4 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.26 q 0.154
5 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.29 q 0.146
6 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 07.35 q 0.158
7 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 07.37 0.186
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 2.2.2020 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.22 q 0.152
2 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 07.29 q 0.179
3 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno 7 07.40 0.139
4 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 07.42 0.150
5 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 07.45 0.175
6 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 1 SB 07.46 0.174
7 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.61 0.214
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 2.2.2020 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Rastislav JelínekRastislav Jelínek 01 SlovakiaSlovakia 4 07.10 0.190
1 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.45 0.207
2 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 07.47 0.178
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.49 0.169
4 Dominik ČernýDominik Černý 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.70 0.162
MS Matúš PatarákMatúš Patarák 01 SlovakiaSlovakia 1 07.78 0.199
Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 2.2.2020 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.59 0.184
2 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 SB 07.62 0.159
3 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 07.72 0.128
4 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.79 0.146
5 Matěj ŠípekMatěj Šípek 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 07.85 0.157
6 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 08.11 0.531
MS Kacper KorusKacper Korus 01 PolandPoland 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Rastislav JelínekRastislav Jelínek 01 SlovakiaSlovakia 4 07.10 0.190
2 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.10 q 0.177
3 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.10 q 0.152
4 Michal KuligowskiMichal Kuligowski 02 PolandPoland 4 07.18 0.147
5 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.21 q 0.128
6 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.22 q 0.152
7 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.26 q 0.154
8 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 07.29 q 0.179
9 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.29 q 0.146
10 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 07.35 q 0.158
11 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 07.37 0.186
12 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno 7 07.40 0.139
13 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 07.42 0.150
14 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 07.45 0.175
15 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.45 0.207
16 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 1 SB 07.46 0.174
17 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 07.47 0.178
18 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.49 0.169
19 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.59 0.184
20 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.61 0.214
21 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 SB 07.62 0.159
22 Dominik ČernýDominik Černý 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.70 0.162
23 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 07.72 0.128
24 Matúš PatarákMatúš Patarák 01 SlovakiaSlovakia 1 07.78 0.199
25 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.79 0.146
26 Matěj ŠípekMatěj Šípek 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 07.85 0.157
27 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 08.11 0.531
Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 DNS
Kacper KorusKacper Korus 01 PolandPoland 5 DNS

60 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 2.2.2020 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.05 0.144
2 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 07.05 0.172
3 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.16 0.139
4 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.21 0.151
5 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.23 0.154
6 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 07.26 0.172
7 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.28 0.171
8 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 07.39 0.144
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 2.2.2020 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.12 q 0.158
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 07.20 q 0.187
3 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.23 q 0.142
4 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 07.33 q 0.134
5 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.33 q 0.140
6 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.38 q 0.185
7 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 07.41 0.135
Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 2.2.2020 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 07.20 q 0.146
2 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 07.35 q 0.188
MS Maksymilian PalarczykMaksymilian Palarczyk 03 PolandPoland 4 07.46 0.193
3 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.48 0.144
4 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.49 0.131
5 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 07.51 0.151
6 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.53 0.179
Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DQ 162.8 -0.200
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 2.2.2020 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.44
2 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 07.47
3 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 JAC BrnoJAC Brno 4 07.48
MS Damian WojcikDamian Wojcik 04 PolandPoland 6 07.49
4 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.54
5 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 07.65
6 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 07.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 2.2.2020 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 4 07.53
2 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 07.59
3 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.64
4 Erik BulejkoErik Bulejko 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.65
5 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.73
6 Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.81
Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (ne, 2.2.2020 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 07.60 0.165
2 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 4 07.65 0.165
3 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 07.66 0.406
4 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.75 0.196
5 Adam DokoupilAdam Dokoupil 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 07.75 0.159
6 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.81 0.171
7 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 07.88 0.193
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (ne, 2.2.2020 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Dawid BernardDawid Bernard 03 PolandPoland 2 07.65 0.152
1 Hynek JurkovičHynek Jurkovič 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 07.73 0.164
2 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 3 07.74 0.184
3 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.78 0.190
4 Jakub RůžičkaJakub Růžička 04 JAC BrnoJAC Brno 4 07.79 0.145
5 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 07.88 0.160
MS Jakub CesnakJakub Cesnak 04 SlovakiaSlovakia 6 08.00 0.158
Celkem 7 závodníků
Rozběh 7 (ne, 2.2.2020 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 07.83 0.177
2 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 07.90 0.167
3 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 07.98 0.188
4 Tomáš NázlerTomáš Názler 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.04 0.140
5 Ondřej PražákOndřej Pražák 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.05 0.362
6 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.10 0.167
7 František BasistaFrantišek Basista 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 08.17 0.166
Celkem 7 závodníků
Rozběh 8 (ne, 2.2.2020 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Nikodem WalaszekNikodem Walaszek 03 PolandPoland 7 07.33 0.152
MS Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 07.35 0.172
1 Aleš KořenekAleš Kořenek 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 07.74 0.164
2 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 JAC BrnoJAC Brno 1 07.94 0.159
3 Eric TrynkaEric Trynka 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 08.00 0.193
4 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.18 0.183
5 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 08.71 0.182
Richard PezlarRichard Pezlar 04 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.12 q 0.158
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 07.20 q 0.187
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 07.20 q 0.146
4 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.23 q 0.142
5 Nikodem WalaszekNikodem Walaszek 03 PolandPoland 7 07.33 0.152
6 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 07.33 q 0.134
7 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.33 q 0.140
8 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 07.35 0.172
9 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 07.35 q 0.188
10 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.38 q 0.185
11 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 07.41 0.135
12 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.44
13 Maksymilian PalarczykMaksymilian Palarczyk 03 PolandPoland 4 07.46 0.193
14 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 07.47
15 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 JAC BrnoJAC Brno 4 07.48
16 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.48 0.144
17 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.49 0.131
18 Damian WojcikDamian Wojcik 04 PolandPoland 6 07.49
19 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 07.51 0.151
20 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.53 0.179
21 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 4 07.53
22 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.54
23 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 07.59
24 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 07.60 0.165
25 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.64
26 Dawid BernardDawid Bernard 03 PolandPoland 2 07.65 0.152
27 Erik BulejkoErik Bulejko 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.65
28 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 07.65
29 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 4 07.65 0.165
30 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 07.66 0.406
31 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 07.67
32 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.73
33 Hynek JurkovičHynek Jurkovič 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 07.73 0.164
34 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 3 07.74 0.184
35 Aleš KořenekAleš Kořenek 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 07.74 0.164
36 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.75 0.196
37 Adam DokoupilAdam Dokoupil 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 07.75 0.159
38 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.78 0.190
39 Jakub RůžičkaJakub Růžička 04 JAC BrnoJAC Brno 4 07.79 0.145
40 Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.81
41 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.81 0.171
42 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 07.83 0.177
43 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 07.88 0.193
44 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 07.88 0.160
45 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 07.90 0.167
46 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 JAC BrnoJAC Brno 1 07.94 0.159
47 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 07.98 0.188
48 Jakub CesnakJakub Cesnak 04 SlovakiaSlovakia 6 08.00 0.158
49 Eric TrynkaEric Trynka 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 08.00 0.193
50 Tomáš NázlerTomáš Názler 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.04 0.140
51 Ondřej PražákOndřej Pražák 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.05 0.362
52 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.10 0.167
53 František BasistaFrantišek Basista 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 08.17 0.166
54 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.18 0.183
55 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 08.71 0.182
Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 DNS
Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DQ 162.8 -0.200
Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Richard PezlarRichard Pezlar 04 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 6 DNS

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 2.2.2020 - 14:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.12 0.178
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 07.12 0.141
3 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.16 0.128
4 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.24 0.132
5 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.34 0.197
6 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.35 0.137
7 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 07.36 0.162
8 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 08.31 0.128
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 2.2.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 07.60 0.141
MS Magdalena MiekinskaMagdalena Miekinska 99 PolandPoland 3 07.67 0.285
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.68 q 0.148
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 07.87 q 0.162
3 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.45 q 0.180
4 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.96 q 0.221
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 2.2.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Wiktoria WronskaWiktoria Wronska 00 PolandPoland 6 PB 07.86 0.341
MS Patrycja BanasPatrycja Banas 00 PolandPoland 7 PB 07.98 0.166
1 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.38 q 0.147
2 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 SB 08.53 q 0.150
3 Martina MynářováMartina Mynářová 00 ASK BlanskoASK Blansko 5 09.24 q 0.404
MS Julia PolakJulia Polak 01 PolandPoland 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 07.60 0.141
2 Magdalena MiekinskaMagdalena Miekinska 99 PolandPoland 3 07.67 0.285
3 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.68 q 0.148
4 Wiktoria WronskaWiktoria Wronska 00 PolandPoland 6 PB 07.86 0.341
5 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 07.87 q 0.162
6 Patrycja BanasPatrycja Banas 00 PolandPoland 7 PB 07.98 0.166
7 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.38 q 0.147
8 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.45 q 0.180
9 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 SB 08.53 q 0.150
10 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.96 q 0.221
11 Martina MynářováMartina Mynářová 00 ASK BlanskoASK Blansko 5 09.24 q 0.404
Julia PolakJulia Polak 01 PolandPoland 2 DNS

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.2.2020 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.60 0.166
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.72 0.141
3 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 =SB 07.87 0.171
4 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 SB 08.28 0.118
5 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.38 0.143
6 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 08.55 0.144
7 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 SB 08.88 0.262
8 Martina MynářováMartina Mynářová 00 ASK BlanskoASK Blansko 1 09.21 0.391
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (ne, 2.2.2020 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Julia PolakJulia Polak 01 PolandPoland 4 07.67 0.173
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 07.80 q 0.184
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 07.84 q 0.135
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.91 q 0.145
MS Martyna KonderakMartyna Konderak 01 PolandPoland 3 07.92 0.164
Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 DNS
Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 2.2.2020 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 5 SB 08.26 q 0.190
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 3 SB 08.26 q 0.225
3 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.36 q 0.184
4 Tereza ZemánkováTereza Zemánková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.61 0.307
Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
Adriana MášováAdriana Mášová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 2.2.2020 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 PB 08.28 q
2 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 SB 08.46 q
3 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 08.53
4 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 SB 08.61
5 Adéla KelblováAdéla Kelblová 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 SB 09.20
Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Julia PolakJulia Polak 01 PolandPoland 4 07.67 0.173
2 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 07.80 q 0.184
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 07.84 q 0.135
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.91 q 0.145
5 Martyna KonderakMartyna Konderak 01 PolandPoland 3 07.92 0.164
6 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 5 SB 08.26 q 0.190
7 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 3 SB 08.26 q 0.225
8 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 PB 08.28 q
9 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.36 q 0.184
10 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 SB 08.46 q
11 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 08.53
12 Tereza ZemánkováTereza Zemánková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.61 0.307
13 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 SB 08.61
14 Adéla KelblováAdéla Kelblová 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 SB 09.20
Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 DNS
Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 DNS
Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
Adriana MášováAdriana Mášová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 DNS
Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 DNS

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 2.2.2020 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 07.81 0.165
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.83 0.208
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.89 0.131
4 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.20 0.306
5 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.21 0.147
6 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 6 08.24 0.180
7 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 2 08.28 0.197
8 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.38 0.152
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (ne, 2.2.2020 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.67 q 0.183
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 PB 07.68 q 0.248
3 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 3 07.84 q 0.164
4 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.98 q 0.148
5 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 08.03 q 0.165
6 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 8 08.27 0.166
7 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.29 0.147
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 2.2.2020 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 SB 08.13 q 0.165
2 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 2 08.17 q 0.135
3 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.26 0.144
MS Natalia RojekNatalia Rojek 03 PolandPoland 6 08.30 0.163
4 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.31 0.140
5 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 08.35 0.399
6 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 08.54 0.344
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 2.2.2020 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Magdalena NiemczykMagdalena Niemczyk 03 PolandPoland 7 07.75 0.213
1 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 08.39 0.196
2 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.40 0.193
3 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.46 0.218
4 Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.57 0.169
5 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 08.64 0.230
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 2.2.2020 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.47 0.183
2 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 SB 08.50 0.374
3 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.51 0.203
4 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.55 0.180
5 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 04 JAC BrnoJAC Brno 7 08.58 0.270
6 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.58 0.161
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 2.2.2020 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Diana DevaldováDiana Devaldová 05 SlovakiaSlovakia 7 08.09 0.164
MS Natalia CwikNatalia Cwik 04 PolandPoland 1 08.30 0.248
1 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 6 08.67 0.214
2 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ UničovTJ Uničov 4 SB 08.68 0.143
3 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 3 SB 08.70 0.158
4 Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 08.77 0.187
5 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.85 0.248
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (ne, 2.2.2020 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.01 q
MS Tkocz ZofiaTkocz Zofia 03 PolandPoland 4 08.10
2 Klára KlementováKlára Klementová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 SB 08.52
3 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 08.72
4 Veronika UhříčkováVeronika Uhříčková 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.29
5 Melánie KunýtováMelánie Kunýtová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.41
Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.67 q 0.183
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 PB 07.68 q 0.248
3 Magdalena NiemczykMagdalena Niemczyk 03 PolandPoland 7 07.75 0.213
4 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 3 07.84 q 0.164
5 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.98 q 0.148
6 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.01 q
7 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 08.03 q 0.165
8 Diana DevaldováDiana Devaldová 05 SlovakiaSlovakia 7 08.09 0.164
9 Tkocz ZofiaTkocz Zofia 03 PolandPoland 4 08.10
10 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 SB 08.13 q 0.165
11 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 2 08.17 q 0.135
12 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.26 0.144
13 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 8 08.27 0.166
14 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.29 0.147
15 Natalia RojekNatalia Rojek 03 PolandPoland 6 08.30 0.163
16 Natalia CwikNatalia Cwik 04 PolandPoland 1 08.30 0.248
17 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.31 0.140
18 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 08.35 0.399
19 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 08.39 0.196
20 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.40 0.193
21 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.46 0.218
22 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.47 0.183
23 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 SB 08.50 0.374
24 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.51 0.203
25 Klára KlementováKlára Klementová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 SB 08.52
26 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 08.54 0.344
27 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.55 0.180
28 Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.57 0.169
29 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 04 JAC BrnoJAC Brno 7 08.58 0.270
30 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.58 0.161
31 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 08.64 0.230
32 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 6 08.67 0.214
33 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ UničovTJ Uničov 4 SB 08.68 0.143
34 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 3 SB 08.70 0.158
35 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 08.72
36 Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 08.77 0.187
37 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.85 0.248
38 Veronika UhříčkováVeronika Uhříčková 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.29
39 Melánie KunýtováMelánie Kunýtová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.41
Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 DNS

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 2.2.2020 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.52 0.205
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 07.64 0.149
3 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 3 07.67 0.223
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.99 0.142
5 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.03 0.144
6 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.03 0.149
7 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.12 0.165
8 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 8 08.20 0.152
Celkem 8 závodníků