Back

 / MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2020)

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (Sun, 2.2.2020 - 11:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 SB 08.27 q 0.130
2 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.33 q 0.145
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.49 q 0.147
4 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.67 q 0.157
5 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.72 q 0.153
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sun, 2.2.2020 - 11:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 08.92 q 0.161
2 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.95 q 0.156
3 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 09.40 q 0.148
Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 DNS
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 SB 08.27 q 0.130
2 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.33 q 0.145
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.49 q 0.147
4 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.67 q 0.157
5 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.72 q 0.153
6 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 08.92 q 0.161
7 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.95 q 0.156
8 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 09.40 q 0.148
Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 DNS

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (Sun, 2.2.2020 - 14:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.35 0.143
2 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.60 0.186
3 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.61 0.142
4 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.94 0.144
5 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.99 0.157
6 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 09.35 0.160
Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DQ 162.8 -0.021
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNS
Total 8 racers

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (Sun, 2.2.2020 - 11:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.20 q 0.154
2 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.30 q 0.139
3 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.43 q 0.166
4 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.65 q 0.158
5 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.17 q 0.202
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sun, 2.2.2020 - 11:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 08.90 q 0.168
2 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09.34 q 0.152
3 Šimon ZukalŠimon Zukal 02 ASK BlanskoASK Blansko 3 09.71 q 0.134
Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 DNS
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.20 q 0.154
2 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.30 q 0.139
3 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.43 q 0.166
4 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.65 q 0.158
5 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 08.90 q 0.168
6 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.17 q 0.202
7 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09.34 q 0.152
8 Šimon ZukalŠimon Zukal 02 ASK BlanskoASK Blansko 3 09.71 q 0.134
Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 DNS

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (Sun, 2.2.2020 - 14:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.15 0.145
2 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.20 0.171
3 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.23 0.139
4 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.61 0.158
5 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 08.92 0.149
6 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.10 0.161
7 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 09.35 0.141
8 Šimon ZukalŠimon Zukal 02 ASK BlanskoASK Blansko 8 09.46 0.153
Total 8 racers

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (Sun, 2.2.2020 - 11:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 08.09 q 0.138
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.23 q 0.156
3 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 08.40 q 0.149
4 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.47 q 0.171
MS Lukáš VáňaLukáš Váňa 03 SlovakiaSlovakia 7 PB 08.71 0.165
5 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 1 08.73 q 0.128
6 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 PB 08.73 q 0.135
7 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 10.04 0.328
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sun, 2.2.2020 - 11:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.83 q 0.155
2 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.85 q 0.178
3 Robert GondaRobert Gonda 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 09.36 0.168
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.40 0.176
5 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.41 0.213
6 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 2 09.64 0.179
7 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.84 0.164
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 08.09 q 0.138
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.23 q 0.156
3 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 08.40 q 0.149
4 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.47 q 0.171
5 Lukáš VáňaLukáš Váňa 03 SlovakiaSlovakia 7 PB 08.71 0.165
6 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 1 08.73 q 0.128
7 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 PB 08.73 q 0.135
8 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.83 q 0.155
9 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.85 q 0.178
10 Robert GondaRobert Gonda 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 09.36 0.168
11 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.40 0.176
12 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.41 0.213
13 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 2 09.64 0.179
14 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.84 0.164
15 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 10.04 0.328

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (Sun, 2.2.2020 - 13:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.20 0.152
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.24 0.155
3 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.35 0.163
4 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.37 0.171
5 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 2 08.66 0.137
6 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.69 0.156
7 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.74 0.147
8 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.82 0.180
Total 8 racers

60 m překážek - Ženy

Postup: 8 časů (q)

(Sun, 2.2.2020 - 10:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNF 0.404
Total 1 racers

60 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (Sun, 2.2.2020 - 10:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.61 q 0.240
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.65 q 0.225
3 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 SB 09.09 q 0.291
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.35 q 0.277
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.58 q 0.367
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sun, 2.2.2020 - 10:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 09.48 q 0.152
2 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 09.63 q 0.226
3 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 09.74 q 0.165
Total 3 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.61 q 0.240
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.65 q 0.225
3 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 SB 09.09 q 0.291
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.35 q 0.277
5 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 09.48 q 0.152
6 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.58 q 0.367
7 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 09.63 q 0.226
8 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 09.74 q 0.165

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (Sun, 2.2.2020 - 13:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.54 0.150
2 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 =SB 08.54 0.183
3 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.10 0.130
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.14 0.370
5 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.19 0.163
6 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 09.67 0.201
7 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 10.01 0.261
Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Total 8 racers

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (Sun, 2.2.2020 - 10:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.64 q 0.186
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.76 q 0.168
3 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.85 q 0.149
4 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 09.14 q 0.189
5 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.15 q 0.139
MS Mia FotulováMia Fotulová 03 SlovakiaSlovakia 7 09.16 0.167
MS Emilia GuttEmilia Gutt 03 PolandPoland 3 DNF 0.357
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sun, 2.2.2020 - 10:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09.02 q 0.166
2 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.21 q 0.144
3 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09.34 q 0.153
4 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.36 0.349
5 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.48 0.349
6 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.50 0.178
MS Zuzanna BlutkoZuzanna Blutko 04 PolandPoland 2 10.06 0.334
Total 7 racers
Rozběh 3 (Sun, 2.2.2020 - 10:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.67 0.168
2 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.99 0.143
3 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 10.23 0.219
4 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 10.24 0.384
5 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.26 0.220
6 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 1 10.39 0.213
7 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 10.72 0.276
Total 7 racers
Rozběh 4 (Sun, 2.2.2020 - 10:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.05
2 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 7 10.39
3 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 10.56
4 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 10.65
5 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 11.03
Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 DNS
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.64 q 0.186
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.76 q 0.168
3 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.85 q 0.149
4 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09.02 q 0.166
5 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 09.14 q 0.189
6 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.15 q 0.139
7 Mia FotulováMia Fotulová 03 SlovakiaSlovakia 7 09.16 0.167
8 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.21 q 0.144
9 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09.34 q 0.153
10 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.36 0.349
11 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.48 0.349
12 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.50 0.178
13 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.67 0.168
14 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.99 0.143
15 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.05
16 Zuzanna BlutkoZuzanna Blutko 04 PolandPoland 2 10.06 0.334
17 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 10.23 0.219
18 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 10.24 0.384
19 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.26 0.220
20 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 1 10.39 0.213
20 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 7 10.39
22 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 10.56
23 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 10.65
24 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 10.72 0.276
25 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 11.03
Emilia GuttEmilia Gutt 03 PolandPoland 3 DNF 0.357
Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 DNS

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (Sun, 2.2.2020 - 13:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.49 0.184
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.83 0.186
3 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.87 0.158
4 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 08.92 0.169
5 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.04 0.155
6 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.04 0.173
7 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.26 0.143
8 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 09.54 0.171
Total 8 racers