Back

 / MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2020)

4 x 200 m - Muži

(ne, 2.2.2020 - 17:57) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kadla ml. J., Skýpala T., Kunetek P., Bajánaru M. Kadla ml. J., Skýpala T., Kunetek P., Bajánaru M. SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 1:34.13 0.175
2 Sadil M., Grégr J., Sadil J., Hřebíček A. Sadil M., Grégr J., Sadil J., Hřebíček A. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 1:34.65 0.214
3 Klézl D., Korejz J., Řezníček T., Dvořák D. Klézl D., Korejz J., Řezníček T., Dvořák D. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:35.58 0.136
4 Schmöger M., Zeman D., Dvořák T., Stibal J. Schmöger M., Zeman D., Dvořák T., Stibal J. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:36.75 0.194
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Junioři

(ne, 2.2.2020 - 17:56) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Hartmann J., Křivánek F., Pohanka M., Gaszczyk P. A - Hartmann J., Křivánek F., Pohanka M., Gaszczyk P. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:36.51 0.194
2 B - Němec O., Tešnar M., Názler T., Košťál J. B - Němec O., Tešnar M., Názler T., Košťál J. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:42.66 0.175
Celkem 2 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci

(ne, 2.2.2020 - 17:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sládek K., Kika Š., Fojt O., Brychta K. Sládek K., Kika Š., Fojt O., Brychta K. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 1:35.36 0.214
Navrátil Š., Lisák T., Ščibráni M., Pavliska T. Navrátil Š., Lisák T., Ščibráni M., Pavliska T. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ 170,7 0.185
Poznámky:
DQ- 5dr. dle pravidla TP 24.7
Celkem 2 závodníků

4 x 200 m - Ženy

(ne, 2.2.2020 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Škodová T., Červená M., Grégrová T., Hřebíčková L. Škodová T., Červená M., Grégrová T., Hřebíčková L. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 1:52.55 0.156
2 Fuksová K., Marčíková L., Hladíková M., Matějáková A. Fuksová K., Marčíková L., Hladíková M., Matějáková A. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:52.85 0.173
3 Mynářová M., Zukalová A., Jánošíková A., Hlaváčková M. Mynářová M., Zukalová A., Jánošíková A., Hlaváčková M. ASK BlanskoASK Blansko 5 1:57.11 0.162
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Juniorky

(ne, 2.2.2020 - 17:44) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kouřilová S., Navrátilová Z., Alexová B., Kleiblová K. Kouřilová S., Navrátilová Z., Alexová B., Kleiblová K. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:54.75 0.175
Celkem 1 závodníků

4 x 200 m - Dorostenky

(ne, 2.2.2020 - 17:43) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Matějková V., Petrová N., Zdražilová D., Vajdová K. B - Matějková V., Petrová N., Zdražilová D., Vajdová K. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 1:52.56 0.201
2 Joannidu N., Lamlová K., Ondráčková J., Navrátilová K. Joannidu N., Lamlová K., Ondráčková J., Navrátilová K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:54.21 0.168
A - Dokulilová A., Toová K., Fialová D., Fistrová A. A - Dokulilová A., Toová K., Fialová D., Fistrová A. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DQ 170.4c
Poznámky:
DQ- 6.dr. dle pravidla TP 24.6.3
Celkem 3 závodníků