Back

 / MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2020)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Sun, 2.2.2020 - 17:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 21.76 0.172
2 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 24.14 0.194
3 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.19 0.205
Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNF
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS
Total 6 racers
Běh 2 (Sun, 2.2.2020 - 17:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.61 0.184
MS Jakub StolarskiJakub Stolarski 00 PolandPoland 4 22.93 0.176
2 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 23.11 0.199
3 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.84 0.204
Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 DNS
Total 5 racers
Běh 3 (Sun, 2.2.2020 - 17:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.47 0.176
MS Peter LučanskýPeter Lučanský 96 SlovakiaSlovakia 4 22.72 0.166
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 23.45 0.159
MS Martin FabiánMartin Fabián 00 SlovakiaSlovakia 3 23.63 0.193
3 Libor TučekLibor Tuček 65 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 27.88 0.178
Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 DNS
Total 6 racers
Běh 4 (Sun, 2.2.2020 - 17:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.77 0.165
2 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 23.06 0.178
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 23.27 0.197
4 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.36 0.176
5 Jan SadilJan Sadil 96 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 24.84 0.177
6 Milan ŘedinaMilan Ředina 71 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 26.23 0.182
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 21.76 0.172
2 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.47 0.176
3 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.61 0.184
4 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 SlovakiaSlovakia 4 22.72 0.166
5 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.77 0.165
6 Jakub StolarskiJakub Stolarski 00 PolandPoland 4 22.93 0.176
7 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 23.06 0.178
8 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 23.11 0.199
9 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 23.27 0.197
10 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.36 0.176
11 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 23.45 0.159
12 Martin FabiánMartin Fabián 00 SlovakiaSlovakia 3 23.63 0.193
13 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.84 0.204
14 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 24.14 0.194
15 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.19 0.205
16 Jan SadilJan Sadil 96 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 24.84 0.177
17 Milan ŘedinaMilan Ředina 71 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 26.23 0.182
18 Libor TučekLibor Tuček 65 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 27.88 0.178
Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNF
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS
Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 DNS
Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 DNS

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (Sun, 2.2.2020 - 17:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 22.11 0.203
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 22.72 0.168
3 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 24.48 0.201
MS Michal KuligowskiMichal Kuligowski 02 PolandPoland 4 DNS
Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 DNS
Total 5 racers
Běh 2 (Sun, 2.2.2020 - 17:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 22.59 0.135
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 22.65 0.189
MS Marcin DroždžMarcin Droždž 02 PolandPoland 5 23.14 0.201
3 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 24.00 0.150
Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 DNS
Total 5 racers
Běh 3 (Sun, 2.2.2020 - 17:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 22.77 0.172
2 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 23.01 0.173
3 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 23.18 0.188
4 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 23.83 0.155
5 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 23.84 0.187
Total 5 racers
Běh 4 (Sun, 2.2.2020 - 17:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 22.71
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 23.27
3 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 6 SB 23.34
MS Matúš PatarákMatúš Patarák 01 SlovakiaSlovakia 3 24.64
4 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 25.24
František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS
Total 6 racers
Běh 5 (Sun, 2.2.2020 - 17:20) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 23.56 0.193
2 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 24.38 0.171
3 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 24.45 0.165
4 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 24.76 0.145
5 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 24.79 0.176
6 Šimon ZukalŠimon Zukal 02 ASK BlanskoASK Blansko 2 25.01 0.176
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 22.11 0.203
2 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 22.59 0.135
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 22.65 0.189
4 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 22.71
5 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 22.72 0.168
6 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 22.77 0.172
7 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 23.01 0.173
8 Marcin DroždžMarcin Droždž 02 PolandPoland 5 23.14 0.201
9 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 23.18 0.188
10 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 23.27
11 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 6 SB 23.34
12 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 23.56 0.193
13 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 23.83 0.155
14 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 23.84 0.187
15 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 24.00 0.150
16 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 24.38 0.171
17 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 24.45 0.165
18 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 24.48 0.201
19 Matúš PatarákMatúš Patarák 01 SlovakiaSlovakia 3 24.64
20 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 24.76 0.145
21 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 24.79 0.176
22 Šimon ZukalŠimon Zukal 02 ASK BlanskoASK Blansko 2 25.01 0.176
23 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 25.24
Michal KuligowskiMichal Kuligowski 02 PolandPoland 4 DNS
Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 DNS
Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 DNS
František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (Sun, 2.2.2020 - 17:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 22.28 0.177
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.31 0.163
MS Nikodem WalaszekNikodem Walaszek 03 PolandPoland 4 23.26 0.171
3 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.89 0.164
4 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 24.07 0.175
MS Lukáš VáňaLukáš Váňa 03 SlovakiaSlovakia 3 24.89 0.192
Total 6 racers
Běh 2 (Sun, 2.2.2020 - 17:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.73 0.160
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 22.99 0.162
MS Maksymilian PalarczykMaksymilian Palarczyk 03 PolandPoland 5 23.30 0.205
3 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 23.71 0.194
4 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 24.37 0.133
5 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 24.60 0.176
Total 6 racers
Běh 3 (Sun, 2.2.2020 - 17:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.11 0.200
2 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 23.74 0.178
MS Dawid BernardDawid Bernard 03 PolandPoland 6 24.46 0.185
3 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 24.52 0.220
MS Jakub CesnakJakub Cesnak 04 SlovakiaSlovakia 1 26.02 0.141
Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNF 0.176
Total 6 racers
Běh 4 (Sun, 2.2.2020 - 17:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 23.02
2 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 23.41 0.225
MS Damian WojcikDamian Wojcik 04 PolandPoland 4 23.66 0.147
3 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 24.06 0.149
4 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 1 24.84 0.155
5 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 25.18 0.203
Total 6 racers
Běh 5 (Sun, 2.2.2020 - 17:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 23.39 0.378
2 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.54 0.185
3 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.60 0.203
4 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.80 0.181
5 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.80 0.212
6 Lukáš BambuchLukáš Bambuch 04 JAC BrnoJAC Brno 1 28.32 0.168
Total 6 racers
Běh 6 (Sun, 2.2.2020 - 17:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 24.40 0.178
2 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 2 24.80 0.188
3 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 24.95 0.169
4 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 4 25.26 0.211
5 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.29 0.196
Total 5 racers
Běh 7 (Sun, 2.2.2020 - 17:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martin DzimbaníkMartin Dzimbaník 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 24.15 0.148
2 Dominik HavlíčekDominik Havlíček 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 5 24.75 0.175
3 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 24.98 0.152
4 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 25.13 0.162
5 František BasistaFrantišek Basista 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 26.77 0.168
Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 DNS
Total 6 racers
Běh 8 (Sun, 2.2.2020 - 17:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 23.86 0.168
2 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 JAC BrnoJAC Brno 6 24.27 0.150
3 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 25.42 0.208
4 Tomáš NázlerTomáš Názler 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 26.83 0.189
Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 DNF 0.135
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 22.28 0.177
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.31 0.163
3 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.73 0.160
4 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 22.99 0.162
5 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 23.02
6 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.11 0.200
7 Nikodem WalaszekNikodem Walaszek 03 PolandPoland 4 23.26 0.171
8 Maksymilian PalarczykMaksymilian Palarczyk 03 PolandPoland 5 23.30 0.205
9 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 23.39 0.378
10 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 23.41 0.225
11 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.54 0.185
12 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.60 0.203
13 Damian WojcikDamian Wojcik 04 PolandPoland 4 23.66 0.147
14 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 23.71 0.194
15 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 23.74 0.178
16 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.80 0.181
17 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.80 0.212
18 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 23.86 0.168
19 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.89 0.164
20 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 24.06 0.149
21 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 24.07 0.175
22 Martin DzimbaníkMartin Dzimbaník 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 24.15 0.148
23 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 JAC BrnoJAC Brno 6 24.27 0.150
24 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 24.37 0.133
25 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 24.40 0.178
26 Dawid BernardDawid Bernard 03 PolandPoland 6 24.46 0.185
27 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 24.52 0.220
28 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 24.60 0.176
29 Dominik HavlíčekDominik Havlíček 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 5 24.75 0.175
30 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 2 24.80 0.188
31 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 1 24.84 0.155
32 Lukáš VáňaLukáš Váňa 03 SlovakiaSlovakia 3 24.89 0.192
33 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 24.95 0.169
34 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 24.98 0.152
35 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 25.13 0.162
36 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 25.18 0.203
37 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 4 25.26 0.211
38 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.29 0.196
39 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 25.42 0.208
40 Jakub CesnakJakub Cesnak 04 SlovakiaSlovakia 1 26.02 0.141
41 František BasistaFrantišek Basista 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 26.77 0.168
42 Tomáš NázlerTomáš Názler 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 26.83 0.189
43 Lukáš BambuchLukáš Bambuch 04 JAC BrnoJAC Brno 1 28.32 0.168
Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNF 0.176
Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 DNS
Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 DNF 0.135

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (Sun, 2.2.2020 - 16:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.49 0.175
MS Wiktoria WronskaWiktoria Wronska 00 PolandPoland 6 25.26 0.169
MS Patrycja BanasPatrycja Banas 00 PolandPoland 5 26.17 0.175
2 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 2 27.81 0.138
3 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 29.96 0.202
Total 5 racers
Běh 2 (Sun, 2.2.2020 - 16:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
MS Magdalena MiekinskaMagdalena Miekinska 99 PolandPoland 3 SB 25.29 0.254
1 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.83 0.133
2 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 26.20 0.195
3 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 30.23 0.249
4 Martina MynářováMartina Mynářová 00 ASK BlanskoASK Blansko 2 31.21 0.416
Total 5 racers
Běh 3 (Sun, 2.2.2020 - 16:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 26.54 0.220
2 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 27.09 0.205
3 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 27.79 0.233
4 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 28.08 0.196
5 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 28.35 0.213
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.49 0.175
2 Wiktoria WronskaWiktoria Wronska 00 PolandPoland 6 25.26 0.169
3 Magdalena MiekinskaMagdalena Miekinska 99 PolandPoland 3 SB 25.29 0.254
4 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.83 0.133
5 Patrycja BanasPatrycja Banas 00 PolandPoland 5 26.17 0.175
6 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 26.20 0.195
7 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 26.54 0.220
8 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 27.09 0.205
9 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 27.79 0.233
10 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 2 27.81 0.138
11 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 28.08 0.196
12 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 28.35 0.213
13 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 29.96 0.202
14 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 30.23 0.249
15 Martina MynářováMartina Mynářová 00 ASK BlanskoASK Blansko 2 31.21 0.416

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (Sun, 2.2.2020 - 16:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 24.90 0.188
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 SB 25.43 0.329
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 25.72 0.164
MS Martyna KonderakMartyna Konderak 01 PolandPoland 3 26.43 0.324
4 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 27.03
MS Julia PolakJulia Polak 01 PolandPoland 5 DNS
Total 6 racers
Běh 2 (Sun, 2.2.2020 - 16:50) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 PB 27.13 0.185
2 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 5 SB 27.30 0.196
3 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 28.92 0.203
4 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 29.49 0.197
Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 DNS
Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 DNS
Total 6 racers
Běh 3 (Sun, 2.2.2020 - 16:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 26.10 0.175
2 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 26.58 0.194
3 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 26.68 0.204
4 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 26.83 0.172
5 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 29.75 0.216
6 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 30.67 0.193
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 24.90 0.188
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 SB 25.43 0.329
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 25.72 0.164
4 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 26.10 0.175
5 Martyna KonderakMartyna Konderak 01 PolandPoland 3 26.43 0.324
6 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 26.58 0.194
7 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 26.68 0.204
8 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 26.83 0.172
9 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 27.03
10 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 PB 27.13 0.185
11 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 5 SB 27.30 0.196
12 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 28.92 0.203
13 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 29.49 0.197
14 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 29.75 0.216
15 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 30.67 0.193
Julia PolakJulia Polak 01 PolandPoland 5 DNS
Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 DNS
Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (Sun, 2.2.2020 - 16:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 24.82 0.197
MS Magdalena NiemczykMagdalena Niemczyk 03 PolandPoland 4 24.92 0.138
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 25.12 0.181
3 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 27.45 0.162
4 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 27.67 0.244
5 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 28.46 0.190
Total 6 racers
Běh 2 (Sun, 2.2.2020 - 16:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 25.01 0.169
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 25.35 0.166
3 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 25.49 0.213
4 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 27.58 0.321
5 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 1 28.03 0.155
6 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 28.12 0.182
Total 6 racers
Běh 3 (Sun, 2.2.2020 - 16:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 26.09 0.146
MS Mia FotulováMia Fotulová 03 SlovakiaSlovakia 2 27.26 0.200
2 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 27.28 0.156
3 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 28.75 0.170
Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 DNS
Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 DNS
Total 6 racers
Běh 4 (Sun, 2.2.2020 - 16:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 26.44 0.147
MS Diana DevaldováDiana Devaldová 05 SlovakiaSlovakia 3 26.45 0.178
MS Natalia CwikNatalia Cwik 04 PolandPoland 4 27.05 0.203
2 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 27.56 0.236
3 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 28.56 0.197
4 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 28.66 0.261
Total 6 racers
Běh 5 (Sun, 2.2.2020 - 16:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 26.54 0.159
2 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 26.64 0.176
3 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 26.76 0.179
4 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 27.44 0.143
5 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 28.90 0.171
6 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 29.14 0.198
Total 6 racers
Běh 6 (Sun, 2.2.2020 - 16:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 28.73 0.146
2 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 29.21 0.234
3 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 29.44 0.221
4 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 29.67 0.196
5 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 29.92 0.443
6 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 29.93 0.314
Total 6 racers
Běh 7 (Sun, 2.2.2020 - 16:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 27.63 0.162
2 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ UničovTJ Uničov 6 28.89 0.173
3 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 29.63 0.234
Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Tereza KrečmerováTereza Krečmerová 04 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 DNS
Total 5 racers
Běh 8 (Sun, 2.2.2020 - 16:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 28.57 0.282
2 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 28.61 0.237
3 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 28.67 0.198
4 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 JAC BrnoJAC Brno 6 29.22 0.218
5 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 30.80 0.195
Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 24.82 0.197
2 Magdalena NiemczykMagdalena Niemczyk 03 PolandPoland 4 24.92 0.138
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 25.01 0.169
4 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 25.12 0.181
5 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 25.35 0.166
6 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 25.49 0.213
7 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 26.09 0.146
8 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 26.44 0.147
9 Diana DevaldováDiana Devaldová 05 SlovakiaSlovakia 3 26.45 0.178
10 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 26.54 0.159
11 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 26.64 0.176
12 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 26.76 0.179
13 Natalia CwikNatalia Cwik 04 PolandPoland 4 27.05 0.203
14 Mia FotulováMia Fotulová 03 SlovakiaSlovakia 2 27.26 0.200
15 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 27.28 0.156
16 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 27.44 0.143
17 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 27.45 0.162
18 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 27.56 0.236
19 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 27.58 0.321
20 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 27.63 0.162
21 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 27.67 0.244
22 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 1 28.03 0.155
23 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 28.12 0.182
24 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 28.46 0.190
25 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 28.56 0.197
26 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 28.57 0.282
27 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 28.61 0.237
28 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 28.66 0.261
29 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 28.67 0.198
30 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 28.73 0.146
31 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 28.75 0.170
32 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ UničovTJ Uničov 6 28.89 0.173
33 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 28.90 0.171
34 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 29.14 0.198
35 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 29.21 0.234
36 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 JAC BrnoJAC Brno 6 29.22 0.218
37 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 29.44 0.221
38 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 29.63 0.234
39 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 29.67 0.196
40 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 29.92 0.443
41 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 29.93 0.314
42 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 30.80 0.195
Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 DNS
Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 DNS
Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Tereza KrečmerováTereza Krečmerová 04 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 DNS
Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS