Back

 / Athletics Indoor Ostrava II

Ostrava - Vítkovice (7. 2. 2020)

Skok o tyči - Muži

(pá, 7.2.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.512.712.913.113.213.413.613.813.914.014.114.214.314.414.51
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 11 4.21
2 Adam KremserAdam Kremser
Ac Stavbár NitraAc Stavbár Nitra
01 10 4.21
3 MACIEJ KRZEMPEKMACIEJ KRZEMPEK
UKS OLIMP MAZAŃCOWICEUKS OLIMP MAZAŃCOWICE
01 9 4.01
4 Vladimír ĎurovskýVladimír Ďurovský
Šk o.z Dukla Bánska BystricaŠk o.z Dukla Bánska Bystrica
01 7 3.81
5 FILIP KEMPSKIFILIP KEMPSKI
UKS OLIMP MAZAŃCOWICEUKS OLIMP MAZAŃCOWICE
02 8 3.81
6 DAWID BUCKIDAWID BUCKI
UKS OLIMP MAZAŃCOWICEUKS OLIMP MAZAŃCOWICE
03 6 3.81
7 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 5 3.61
8 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 1 2.91
9 Lukáš CiencialaLukáš Cienciala
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4 2.71
10 Matouš ČernýMatouš Černý
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 2 2.51
11 Denis BergerDenis Berger
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 3 2.51
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(pá, 7.2.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.112.312.512.712.913.013.113.213.313.413.513.613.713.763.81
1 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 14 3.61
2 Lujza PaliderováLujza Paliderová
UMB Banská BystricaUMB Banská Bystrica
02 16 3.31
3 Klára SvobodováKlára Svobodová
AC PardubiceAC Pardubice
03 12 3.31
4= Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 9 2.91
4= Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 10 2.91
6 Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 11 2.71
7 Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 7 2.51
8 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 8 2.51
9= Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 2.31
9= Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 5 2.31
11 Tereza PicmausováTereza Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 4 2.31
12 Gabriela BřeznáGabriela Březná
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 1 2.31
13 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2 2.11
Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 15 DNS
Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 DNS
Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 13 NM
Celkem 16 závodníků