Back

 / Athletics Indoor Ostrava II

Ostrava - Vítkovice (7. 2. 2020)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 7.2.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.76 qA 0.199
2 Rafał PająkRafał Pająk 99 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 6 06.88 qA 0.178
3 Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski 98 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 06.93 qA 0.166
4 Lukáš PúchovskýLukáš Púchovský 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.02 qA 0.154
5 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 1 07.07 qA 0.128
6 Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 07.07 qA 0.196
7 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 07.08 qA 0.144
8 Jakub PająkJakub Pająk 01 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 8 07.15 qB 0.146
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 7.2.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.10 qA 0.163
2 Jakub NemecJakub Nemec 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.13 qB 0.184
3 MICHAŁ MALAREKMICHAŁ MALAREK 98 UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWYUKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY 1 07.18 qB 0.162
4 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 07.18 qB 0.164
5 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.23 qB 0.136
6 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 07.24 qB 0.199
7 Oliver HrudkayOliver Hrudkay 02 SK Dukla Banska BystricaSK Dukla Banska Bystrica 3 07.25 qB 0.148
8 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 07.35 0.167
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 7.2.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš RojkaTomáš Rojka 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.22 qB 0.135
2 Wojciech GalikWojciech Galik 02 MKS RabkaMKS Rabka 3 07.29 0.115
3 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 07.32 0.147
4 David LaboDavid Labo 00 Ak Spartak Dubnica nad VáhomAk Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.32 0.135
5 René FáberRené Fáber 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.37 0.156
6 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.41 0.144
7 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 07.41 0.211
8 MATEUSZ KONIECZNYMATEUSZ KONIECZNY 02 UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWYUKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY 5 07.50 0.145
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 7.2.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.32 0.135
2 Filip PustějovskýFilip Pustějovský 95 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 07.36 0.113
3 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 07.42 0.156
4 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.44 0.168
5 Vladimír ĎurovskýVladimír Ďurovský 01 Šk o.z Dukla Bánska BystricaŠk o.z Dukla Bánska Bystrica 3 07.44 0.177
6 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.46 0.168
7 Samuel KopčekSamuel Kopček 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.56 0.166
8 Dawid BernardDawid Bernard 03 RMKS RybnikRMKS Rybnik 7 07.60 0.211
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 7.2.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.38 0.189
2 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.41 0.164
3 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 07.47 0.182
4 Tomáš StachTomáš Stach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.52 0.166
5 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 07.66 0.145
6 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.70 0.123
Sebastian WojtalSebastian Wojtal 04 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 5 DNS
Bartosz PtakBartosz Ptak 01 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (pá, 7.2.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 07.61 0.167
2 Adam KremserAdam Kremser 01 Ac Stavbár NitraAc Stavbár Nitra 1 07.65 0.133
3 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 07.66 0.146
4 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 07.68 0.154
5 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.68 0.161
6 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.75 0.164
7 Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 07.76 0.190
8 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 07.79 0.152
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (pá, 7.2.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman HaraslínRoman Haraslín 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.43 0.135
2 Michal BartoníčekMichal Bartoníček 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.67 0.183
3 Ondřej MaršálOndřej Maršál 03 SSK Vítkovice z.s.SSK Vítkovice z.s. 5 07.78 0.153
4 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.78 0.165
5 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.78 0.172
6 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 07.89 0.187
7 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.93 0.224
8 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.93 0.172
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (pá, 7.2.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SkopalOndřej Skopal 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.83 0.129
2 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 07.95 0.264
3 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.98 0.182
4 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.98 0.141
5 Peter DávidPeter Dávid 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.26 0.169
David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Tadeáš SamekTadeáš Samek 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 09 (pá, 7.2.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ČulákTomáš Čulák 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.00 0.172
2 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.15 0.165
3 Filip SedlákFilip Sedlák 84 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.15 0.188
4 Silvestr MatochaSilvestr Matocha 89 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 08.16 0.203
5 Petr BoarPetr Boar 05 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.27 0.164
6 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.39 0.199
7 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.49 0.220
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (pá, 7.2.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiktor CyganWiktor Cygan 03 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 6 07.56 0.155
2 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.23 0.164
3 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.34 0.188
4 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.44 0.129
5 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.66 0.211
Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Jakub BlablaJakub Blabla 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.76 qA 0.199
2 Rafał PająkRafał Pająk 99 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 6 06.88 qA 0.178
3 Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski 98 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 06.93 qA 0.166
4 Lukáš PúchovskýLukáš Púchovský 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.02 qA 0.154
5 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 1 07.07 qA 0.128
5 Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 07.07 qA 0.196
7 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 07.08 qA 0.144
8 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.10 qA 0.163
9 Jakub NemecJakub Nemec 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.13 qB 0.184
10 Jakub PająkJakub Pająk 01 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 8 07.15 qB 0.146
11 MICHAŁ MALAREKMICHAŁ MALAREK 98 UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWYUKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY 1 07.18 qB 0.162
11 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 07.18 qB 0.164
13 Tomáš RojkaTomáš Rojka 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.22 qB 0.135
14 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.23 qB 0.136
15 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 07.24 qB 0.199
16 Oliver HrudkayOliver Hrudkay 02 SK Dukla Banska BystricaSK Dukla Banska Bystrica 3 07.25 qB 0.148
17 Wojciech GalikWojciech Galik 02 MKS RabkaMKS Rabka 3 07.29 0.115
18 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 07.32 0.147
18 David LaboDavid Labo 00 Ak Spartak Dubnica nad VáhomAk Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.32 0.135
18 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.32 0.135
21 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 07.35 0.167
22 Filip PustějovskýFilip Pustějovský 95 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 07.36 0.113
23 René FáberRené Fáber 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.37 0.156
24 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.38 0.189
25 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.41 0.144
25 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 07.41 0.211
25 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.41 0.164
28 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 07.42 0.156
29 Roman HaraslínRoman Haraslín 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.43 0.135
30 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.44 0.168
30 Vladimír ĎurovskýVladimír Ďurovský 01 Šk o.z Dukla Bánska BystricaŠk o.z Dukla Bánska Bystrica 3 07.44 0.177
32 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.46 0.168
33 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 07.47 0.182
34 MATEUSZ KONIECZNYMATEUSZ KONIECZNY 02 UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWYUKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY 5 07.50 0.145
35 Tomáš StachTomáš Stach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.52 0.166
36 Samuel KopčekSamuel Kopček 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.56 0.166
36 Wiktor CyganWiktor Cygan 03 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 6 07.56 0.155
38 Dawid BernardDawid Bernard 03 RMKS RybnikRMKS Rybnik 7 07.60 0.211
39 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 07.61 0.167
40 Adam KremserAdam Kremser 01 Ac Stavbár NitraAc Stavbár Nitra 1 07.65 0.133
41 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 07.66 0.145
41 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 07.66 0.146
43 Michal BartoníčekMichal Bartoníček 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.67 0.183
44 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 07.68 0.154
44 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.68 0.161
46 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.70 0.123
47 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.75 0.164
48 Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 07.76 0.190
49 Ondřej MaršálOndřej Maršál 03 SSK Vítkovice z.s.SSK Vítkovice z.s. 5 07.78 0.153
49 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.78 0.165
49 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.78 0.172
52 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 07.79 0.152
53 Ondřej SkopalOndřej Skopal 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.83 0.129
54 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 07.89 0.187
55 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.93 0.224
55 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.93 0.172
57 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 07.95 0.264
58 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.98 0.182
58 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.98 0.141
60 Tomáš ČulákTomáš Čulák 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.00 0.172
61 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.15 0.165
61 Filip SedlákFilip Sedlák 84 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.15 0.188
63 Silvestr MatochaSilvestr Matocha 89 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 08.16 0.203
64 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.23 0.164
65 Peter DávidPeter Dávid 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.26 0.169
66 Petr BoarPetr Boar 05 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.27 0.164
67 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.34 0.188
68 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.39 0.199
69 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.44 0.129
70 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.49 0.220
71 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.66 0.211
Sebastian WojtalSebastian Wojtal 04 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 5 DNS
Bartosz PtakBartosz Ptak 01 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 2 DNS
David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Tadeáš SamekTadeáš Samek 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Jakub BlablaJakub Blabla 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále A (pá, 7.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.71 0.164
2 Rafał PająkRafał Pająk 99 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 5 06.81 0.168
3 Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski 98 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 6 06.98 0.144
4 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 7 06.99 0.163
5 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 07.03 0.197
6 Lukáš PúchovskýLukáš Púchovský 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.05 0.149
7 Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 07.06 0.168
8 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 07.09 0.185
Celkem 8 závodníků
Finále B (pá, 7.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NemecJakub Nemec 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.06 0.153
2 Jakub PająkJakub Pająk 01 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 5 07.10 0.148
3 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 07.14 0.169
4 MICHAŁ MALAREKMICHAŁ MALAREK 98 UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWYUKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY 3 07.18 0.188
5 Tomáš RojkaTomáš Rojka 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.20 0.146
6 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 07.32 0.169
Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Oliver HrudkayOliver Hrudkay 02 SK Dukla Banska BystricaSK Dukla Banska Bystrica 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (pá, 7.2.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 07.67 0.233
2 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.75 0.162
3 Simona MalatincovaSimona Malatincova 97 SK Dukla Banska BystricaSK Dukla Banska Bystrica 6 07.84 0.269
4 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.85 0.137
5 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 7 07.89 0.178
6 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.93 0.192
7 Weronika LeszekWeronika Leszek 99 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 8 07.96 0.154
8 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.07 0.221
Celkem 8 závodníků
Finále B (pá, 7.2.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.03 0.154
2 Ema BendováEma Bendová 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.06 0.135
3 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.08 0.144
4 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.09 0.174
5= Nina HúskováNina Húsková 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.09 0.148
5= Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.09 0.155
7 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.15 0.196
8 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.15 0.212
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 7.2.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 07.64 qA 0.134
2 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.76 qA 0.158
3 Simona MalatincovaSimona Malatincova 97 SK Dukla Banska BystricaSK Dukla Banska Bystrica 3 07.79 qA 0.129
4 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.91 qA 0.163
5 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.91 qA 0.188
6 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 8 07.93 qA 0.152
7 Weronika LeszekWeronika Leszek 99 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 5 07.95 qA 0.123
8 Nina HúskováNina Húsková 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.10 qB 0.157
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 7.2.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.94 qA 0.150
2 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.02 qB 0.195
3 Ema BendováEma Bendová 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.04 qB 0.151
4 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.04 qB 0.156
5 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.07 qB 0.126
6 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.12 qB 0.171
7 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 08.14 qB 0.183
8 Zofia TkoczZofia Tkocz 03 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 7 08.20 0.167
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 7.2.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.26 0.192
2 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.27 0.168
3 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.28 0.162
4 Katarína MišovičováKatarína Mišovičová 03 AŠK Slávia TrnavaAŠK Slávia Trnava 7 08.32 0.197
5 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 08.52 0.155
6 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.52 0.162
7 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.54 0.145
Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 7.2.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.18 qB 0.182
2 Sandra VeselskáSandra Veselská 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.34 0.221
3 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 Ak Spartak Dubnica nad VáhomAk Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.37 0.164
4 Soňa NovákováSoňa Nováková 03 AŠK Slávia TrnavaAŠK Slávia Trnava 4 08.43 0.152
5 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.44 0.185
6 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.49 0.196
7 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.54 0.145
8 Zuzana KrajčovičováZuzana Krajčovičová 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.56 0.166
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 7.2.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.45 0.150
2 Ema MníchováEma Mníchová 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 08.50 0.165
3 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.57 0.223
4 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.59 0.148
5 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 08.63 0.198
6 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.64 0.152
7 Ela GogováEla Gogová 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.73 0.164
8 Natália AnnusováNatália Annusová 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.77 0.122
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (pá, 7.2.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.52 0.120
2 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.57 0.191
3 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.61 0.148
4 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.68 0.204
5 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.75 0.228
6 Natalie MarešováNatalie Marešová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.77 0.311
7 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.97 0.263
Tereza MartinkováTereza Martinková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DQ -0.110
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (pá, 7.2.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.81 0.151
2 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 08.82 0.143
3 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.87 0.198
4 Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.89 0.201
5 Eliška MučkováEliška Mučková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.33 0.164
6 Andrea PiskačováAndrea Piskačová 06 AC PardubiceAC Pardubice 8 09.36 0.168
Ewa SzczyrbaEwa Szczyrba 01 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 4 DNS
Pola MastalerzPola Mastalerz 03 TS Wieliczanka WieliczkaTS Wieliczanka Wieliczka 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (pá, 7.2.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.96 0.145
2 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.99 0.165
3 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 09.04 0.187
4 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.05 0.200
5 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.09 0.164
6 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.10 0.184
7 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.54 0.155
Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 07.64 qA 0.134
2 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.76 qA 0.158
3 Simona MalatincovaSimona Malatincova 97 SK Dukla Banska BystricaSK Dukla Banska Bystrica 3 07.79 qA 0.129
4 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.91 qA 0.163
4 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.91 qA 0.188
6 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 8 07.93 qA 0.152
7 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.94 qA 0.150
8 Weronika LeszekWeronika Leszek 99 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 5 07.95 qA 0.123
9 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.02 qB 0.195
10 Ema BendováEma Bendová 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.04 qB 0.151
10 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.04 qB 0.156
12 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.07 qB 0.126
13 Nina HúskováNina Húsková 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.10 qB 0.157
14 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.12 qB 0.171
15 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 08.14 qB 0.183
16 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.18 qB 0.182
17 Zofia TkoczZofia Tkocz 03 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 7 08.20 0.167
18 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.26 0.192
19 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.27 0.168
20 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.28 0.162
21 Katarína MišovičováKatarína Mišovičová 03 AŠK Slávia TrnavaAŠK Slávia Trnava 7 08.32 0.197
22 Sandra VeselskáSandra Veselská 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.34 0.221
23 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 Ak Spartak Dubnica nad VáhomAk Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.37 0.164
24 Soňa NovákováSoňa Nováková 03 AŠK Slávia TrnavaAŠK Slávia Trnava 4 08.43 0.152
25 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.44 0.185
26 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.45 0.150
27 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.49 0.196
28 Ema MníchováEma Mníchová 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 08.50 0.165
29 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 08.52 0.155
29 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.52 0.162
29 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.52 0.120
32 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.54 0.145
32 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.54 0.145
34 Zuzana KrajčovičováZuzana Krajčovičová 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.56 0.166
35 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.57 0.223
35 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.57 0.191
37 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.59 0.148
38 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.61 0.148
39 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 08.63 0.198
40 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.64 0.152
41 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.68 0.204
42 Ela GogováEla Gogová 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.73 0.164
43 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.75 0.228
44 Natália AnnusováNatália Annusová 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.77 0.122
44 Natalie MarešováNatalie Marešová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.77 0.311
46 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.81 0.151
47 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 08.82 0.143
48 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.87 0.198
49 Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.89 0.201
50 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.96 0.145
51 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.97 0.263
52 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.99 0.165
53 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 09.04 0.187
54 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.05 0.200
55 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.09 0.164
56 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.10 0.184
57 Eliška MučkováEliška Mučková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.33 0.164
58 Andrea PiskačováAndrea Piskačová 06 AC PardubiceAC Pardubice 8 09.36 0.168
59 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.54 0.155
Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Tereza MartinkováTereza Martinková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DQ -0.110
Ewa SzczyrbaEwa Szczyrba 01 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 4 DNS
Pola MastalerzPola Mastalerz 03 TS Wieliczanka WieliczkaTS Wieliczanka Wieliczka 6 DNS
Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS