Back

 / Athletics Indoor Ostrava II

Ostrava - Vítkovice (7. 2. 2020)

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 7.2.2020 - 15:12) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matej BaluchMatej Baluch 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 08.12 q 0.155
2 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.62 q 0.152
3 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.64 q 0.144
4 Stefan SedlakStefan Sedlak 95 SK Dukla Banska BystricaSK Dukla Banska Bystrica 6 08.96 q 0.202
Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNF 0.154
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (pá, 7.2.2020 - 16:41) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matej BaluchMatej Baluch 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 08.12 0.146
2 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.50 0.158
3 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.63 0.167
4 Stefan SedlakStefan Sedlak 95 SK Dukla Banska BystricaSK Dukla Banska Bystrica 3 08.83 0.113
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (pá, 7.2.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Paweł WiewiórkaPaweł Wiewiórka 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 4 08.32 0.168
2 Dominik MelegaDominik Melega 02 TJ TATRAN SPIŠSKÁ NOVÁ VESTJ TATRAN SPIŠSKÁ NOVÁ VES 5 08.62 0.192
3 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.20 0.142
Tomáš KutrucTomáš Kutruc 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNF 0.152
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 7.2.2020 - 15:11) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Paweł WiewiórkaPaweł Wiewiórka 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 5 08.21 q 0.234
2 Dominik MelegaDominik Melega 02 TJ TATRAN SPIŠSKÁ NOVÁ VESTJ TATRAN SPIŠSKÁ NOVÁ VES 3 08.61 q
3 Tomáš KutrucTomáš Kutruc 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.96 q 0.169
4 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.47 q 0.160
Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNF 0.167
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 7.2.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.49 q 0.142
2 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.63 q 0.115
3 Sebastian WojtalSebastian Wojtal 04 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 6 08.66 q 0.127
4 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.84 q 0.212
5 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.27 q 0.177
6 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.47 q 0.187
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (pá, 7.2.2020 - 16:37) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.70 0.182
2 Sebastian WojtalSebastian Wojtal 04 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 6 08.71 0.169
3 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.76 0.187
4 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.30 0.142
5 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.31 0.155
Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (pá, 7.2.2020 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.61 0.182
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.65 0.162
3 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.78 0.145
4 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 09.40 0.164
Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 7.2.2020 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.70 q 0.153
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.73 q 0.171
3 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.95 q 0.159
4 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.99 q 0.195
5 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 09.47 q 0.162
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 7.2.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.73 q 0.201
2 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.74 q 0.159
3 Julia ZiembickaJulia Ziembicka 01 MKS-SMS "Victoria" RacibórzMKS-SMS "Victoria" Racibórz 5 09.03 q 0.164
4 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.07 q 0.163
5 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.51 q 0.149
6 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.69 q 0.122
7 Veronika LuptákováVeronika Luptáková 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.79 q 0.302
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (pá, 7.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.61 0.160
2 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.67 0.163
3 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.18 0.154
4 Veronika LuptákováVeronika Luptáková 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.27 0.198
5 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.44 0.211
Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 DNS
Julia ZiembickaJulia Ziembicka 01 MKS-SMS "Victoria" RacibórzMKS-SMS "Victoria" Racibórz 6 DNF 0.169
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 7.2.2020 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz 03 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 4 08.75 0.321
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.84 0.169
3 Emilia GuttEmilia Gutt 03 RMKS RybnikRMKS Rybnik 3 08.94 0.147
4 Pola MastalerzPola Mastalerz 03 TS Wieliczanka WieliczkaTS Wieliczanka Wieliczka 5 08.98 0.154
5 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.19 0.121
6 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.20 0.160
7 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.23 0.131
Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DQ
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 7.2.2020 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz 03 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 3 08.80 q 0.115
2 Pola MastalerzPola Mastalerz 03 TS Wieliczanka WieliczkaTS Wieliczanka Wieliczka 1 08.82 q 0.169
3 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.85 q 0.148
4 Emilia GuttEmilia Gutt 03 RMKS RybnikRMKS Rybnik 6 08.94 q 0.184
5 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.24 q 0.313
6 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.27 q 0.309
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (pá, 7.2.2020 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.29 q 0.168
2 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.36 q 0.173
3 Barbora BroďániováBarbora Broďániová 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.46 0.350
4 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.69 0.150
5 Andrea TokárováAndrea Tokárová 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.10 0.172
6 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.84 0.185
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz 03 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 3 08.80 q 0.115
2 Pola MastalerzPola Mastalerz 03 TS Wieliczanka WieliczkaTS Wieliczanka Wieliczka 1 08.82 q 0.169
3 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.85 q 0.148
4 Emilia GuttEmilia Gutt 03 RMKS RybnikRMKS Rybnik 6 08.94 q 0.184
5 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.24 q 0.313
6 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.27 q 0.309
7 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.29 q 0.168
8 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.36 q 0.173
9 Barbora BroďániováBarbora Broďániová 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.46 0.350
10 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.69 0.150
11 Andrea TokárováAndrea Tokárová 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.10 0.172
12 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.84 0.185

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 7.2.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska 05 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 4 09.61 q 0.354
2 Magdalena SłomskaMagdalena Słomska 06 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 3 09.72 q 0.188
3 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.02 q 0.131
4 Emilia StępieńEmilia Stępień 06 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 7 10.23 q 0.354
5 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.70 q 0.162
Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 DNS
Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 7.2.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.88 q 0.143
2 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.14 q 0.342
3 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.25 q 0.231
4 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.29 0.210
5 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.40 0.170
6 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 11.67 0.169
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska 05 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 4 09.61 q 0.354
2 Magdalena SłomskaMagdalena Słomska 06 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 3 09.72 q 0.188
3 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.02 q 0.131
4 Emilia StępieńEmilia Stępień 06 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 7 10.23 q 0.354
5 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.70 q 0.162
6 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.88 q 0.143
7 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.14 q 0.342
8 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.25 q 0.231
9 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.29 0.210
10 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.40 0.170
11 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 11.67 0.169
Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 DNS
Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 DNS

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 7.2.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska 05 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 4 09.53 0.172
2 Magdalena SłomskaMagdalena Słomska 06 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 5 09.91 0.155
3 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.09 0.166
4 Emilia StępieńEmilia Stępień 06 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 3 10.20 0.376
5 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.90 0.362
6 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.97 0.374
7 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.05 0.213
8 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.08 0.245
Celkem 8 závodníků