Back

 / Athletics Indoor Ostrava II

Ostrava - Vítkovice (7. 2. 2020)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 ZŤS MartinZŤS Martin 1 23.51 0.225
2 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 23.94 0.182
3 Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 25.01 0.189
4 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 25.73 0.160
5 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 25.94 0.173
6 Petr BoarPetr Boar 05 AC PardubiceAC Pardubice 5 26.96 0.163
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski 98 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 21.75 0.169
2 Adam BelošAdam Beloš 98 ZŤS MartinZŤS Martin 3 22.97 0.172
3 Lukáš PúchovskýLukáš Púchovský 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.99 0.159
4 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.38 0.164
5 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 23.72 0.165
Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.21 0.130
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.46 0.162
3 Michał ChlubaMichał Chluba 03 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 2 23.63 0.171
4 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.84 0.182
5 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 24.06 0.183
6 Dawid BernardDawid Bernard 03 RMKS RybnikRMKS Rybnik 5 24.30 0.195
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 6 21.94 0.168
2 Martin KučeraMartin Kučera 90 HNTN BratislavaHNTN Bratislava 5 22.14 0.203
3 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.27 0.167
4 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 23.44 0.210
5 Szymon NowakSzymon Nowak 04 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 2 23.69 0.184
6 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.91 0.175
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matej BaluchMatej Baluch 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 21.61 0.199
2 Michal KuligowskiMichal Kuligowski 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 6 21.98 0.201
3 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.60 0.187
4 Samuel KopčekSamuel Kopček 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.54 0.153
David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 22.38 0.176
2 Jakub NemecJakub Nemec 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 22.43 0.132
3 Stefan SedlakStefan Sedlak 95 SK Dukla Banska BystricaSK Dukla Banska Bystrica 3 23.84 0.184
4 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.91 0.158
5 Maciej OLESIŃSKIMaciej OLESIŃSKI 04 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 1 24.22 0.183
Oliver HrudkayOliver Hrudkay 02 SK Dukla Banska BystricaSK Dukla Banska Bystrica 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.24 0.127
2 Paweł WiewiórkaPaweł Wiewiórka 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 5 22.33 0.171
3 Lukas GlozakLukas Glozak 99 SK Dukla Banska BystricaSK Dukla Banska Bystrica 6 22.80 0.141
4 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.25 0.164
5 Ondřej StaśOndřej Staś 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.48 0.172
6 Martin OstrovskýMartin Ostrovský 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.70 0.218
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš RojkaTomáš Rojka 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.72 0.163
2 MATEUSZ KONIECZNYMATEUSZ KONIECZNY 02 UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWYUKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY 5 23.07 0.203
3 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.34 0.195
4 Tomáš KutrucTomáš Kutruc 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.57 0.190
5 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.94 0.227
6 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 25.20 0.190
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavol AntolíkPavol Antolík 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.00 0.142
2 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 23.07 0.189
3 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.36 0.176
4 Robert PŁACHECKIRobert PŁACHECKI 01 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 3 24.15 0.218
5 Dominik MelegaDominik Melega 02 TJ TATRAN SPIŠSKÁ NOVÁ VESTJ TATRAN SPIŠSKÁ NOVÁ VES 2 24.67 0.178
6 Michal BartoníčekMichal Bartoníček 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25.36 0.175
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 22.46 0.171
2 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 22.85 0.162
3 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 23.14 0.164
4 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 23.66 0.189
5 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.37 0.158
6 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 24.57 0.160
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David LaboDavid Labo 00 Ak Spartak Dubnica nad VáhomAk Spartak Dubnica nad Váhom 3 23.67 0.155
2 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 23.70 0.138
3 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 24.77 0.151
4 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 25.00 0.141
5 Ondřej MaršálOndřej Maršál 03 SSK Vítkovice z.s.SSK Vítkovice z.s. 5 25.24 0.149
6 TYMOTEUSZ KEMPNYTYMOTEUSZ KEMPNY 04 UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWYUKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY 4 25.61 0.139
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VojtekJakub Vojtek 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.31 0.174
2 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.61 0.178
3 Tomáš ČulákTomáš Čulák 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.05 0.158
4 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 26.10 0.136
5 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 27.11 0.329
6 Peter DávidPeter Dávid 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 28.22 0.141
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 25.05 0.169
2 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.57 0.188
3 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 26.59 0.211
4 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 26.82 0.256
5 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 27.09 0.208
6 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 28.09 0.218
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 24.68 0.202
2 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.52 0.200
3 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 26.68 0.167
4 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 27.49 0.356
5 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 28.58 0.175
Jakub BlablaJakub Blabla 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Matej BaluchMatej Baluch 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 21.61 0.199
2 Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski 98 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 21.75 0.169
3 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 6 21.94 0.168
4 Michal KuligowskiMichal Kuligowski 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 6 21.98 0.201
5 Martin KučeraMartin Kučera 90 HNTN BratislavaHNTN Bratislava 5 22.14 0.203
6 Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.24 0.127
7 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.27 0.167
8 Paweł WiewiórkaPaweł Wiewiórka 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 5 22.33 0.171
9 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 22.38 0.176
10 Jakub NemecJakub Nemec 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 22.43 0.132
11 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 22.46 0.171
12 Tomáš RojkaTomáš Rojka 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.72 0.163
13 Lukas GlozakLukas Glozak 99 SK Dukla Banska BystricaSK Dukla Banska Bystrica 6 22.80 0.141
14 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 22.85 0.162
15 Adam BelošAdam Beloš 98 ZŤS MartinZŤS Martin 3 22.97 0.172
16 Lukáš PúchovskýLukáš Púchovský 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.99 0.159
17 Pavol AntolíkPavol Antolík 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.00 0.142
18 MATEUSZ KONIECZNYMATEUSZ KONIECZNY 02 UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWYUKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY 5 23.07 0.203
18 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 23.07 0.189
20 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 23.14 0.164
21 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.21 0.130
22 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.25 0.164
23 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.34 0.195
24 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.36 0.176
25 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.38 0.164
26 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 23.44 0.210
27 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.46 0.162
28 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 ZŤS MartinZŤS Martin 1 23.51 0.225
29 Tomáš KutrucTomáš Kutruc 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.57 0.190
30 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.60 0.187
31 Michał ChlubaMichał Chluba 03 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 2 23.63 0.171
32 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 23.66 0.189
33 David LaboDavid Labo 00 Ak Spartak Dubnica nad VáhomAk Spartak Dubnica nad Váhom 3 23.67 0.155
34 Szymon NowakSzymon Nowak 04 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 2 23.69 0.184
35 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 23.70 0.138
36 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 23.72 0.165
37 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.84 0.182
37 Stefan SedlakStefan Sedlak 95 SK Dukla Banska BystricaSK Dukla Banska Bystrica 3 23.84 0.184
39 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.91 0.175
39 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.91 0.158
41 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 23.94 0.182
42 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 24.06 0.183
43 Robert PŁACHECKIRobert PŁACHECKI 01 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 3 24.15 0.218
44 Maciej OLESIŃSKIMaciej OLESIŃSKI 04 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 1 24.22 0.183
45 Dawid BernardDawid Bernard 03 RMKS RybnikRMKS Rybnik 5 24.30 0.195
46 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.37 0.158
47 Ondřej StaśOndřej Staś 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.48 0.172
48 Samuel KopčekSamuel Kopček 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.54 0.153
49 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 24.57 0.160
50 Dominik MelegaDominik Melega 02 TJ TATRAN SPIŠSKÁ NOVÁ VESTJ TATRAN SPIŠSKÁ NOVÁ VES 2 24.67 0.178
51 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 24.68 0.202
52 Martin OstrovskýMartin Ostrovský 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.70 0.218
53 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 24.77 0.151
54 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.94 0.227
55 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 25.00 0.141
56 Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 25.01 0.189
57 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 25.05 0.169
58 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 25.20 0.190
59 Ondřej MaršálOndřej Maršál 03 SSK Vítkovice z.s.SSK Vítkovice z.s. 5 25.24 0.149
60 Jakub VojtekJakub Vojtek 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.31 0.174
61 Michal BartoníčekMichal Bartoníček 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25.36 0.175
62 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.57 0.188
63 TYMOTEUSZ KEMPNYTYMOTEUSZ KEMPNY 04 UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWYUKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY 4 25.61 0.139
63 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.61 0.178
65 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 25.73 0.160
66 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 25.94 0.173
67 Tomáš ČulákTomáš Čulák 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.05 0.158
68 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 26.10 0.136
69 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.52 0.200
70 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 26.59 0.211
71 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 26.68 0.167
72 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 26.82 0.256
73 Petr BoarPetr Boar 05 AC PardubiceAC Pardubice 5 26.96 0.163
74 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 27.09 0.208
75 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 27.11 0.329
76 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 27.49 0.356
77 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 28.09 0.218
78 Peter DávidPeter Dávid 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 28.22 0.141
79 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 28.58 0.175
Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 DNS
David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Oliver HrudkayOliver Hrudkay 02 SK Dukla Banska BystricaSK Dukla Banska Bystrica 5 DNS
Jakub BlablaJakub Blabla 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 24.84 0.164
2 Miriam CidoríkováMiriam Cidoríková 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 25.42 0.156
3 Anna DZIADZIAAnna DZIADZIA 04 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 2 27.19 0.134
4 Natália AnnusováNatália Annusová 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 30.32 0.158
Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 DNS 0.164
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona MalatincovaSimona Malatincova 97 SK Dukla Banska BystricaSK Dukla Banska Bystrica 5 25.06 0.186
2 Denisa KudlováDenisa Kudlová 01 AŠK Slávia TrnavaAŠK Slávia Trnava 6 25.54 0.198
3 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 26.83 0.158
4 Nina HúskováNina Húsková 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.46 0.164
5 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 27.49 0.130
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 6 25.17 0.168
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 25.48 0.187
3 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 25.68 0.199
4 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 28.09 0.188
5 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 28.15 0.174
6 EMILIA KOSTELNIKEMILIA KOSTELNIK 04 UKS PIĄTKA PLUSUKS PIĄTKA PLUS 2 29.74 0.165
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zofia TkoczZofia Tkocz 03 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 25.87 0.164
2 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 Ak Spartak Dubnica nad VáhomAk Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.39 0.231
3 Janka KusyováJanka Kusyová 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.49 0.210
4 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 27.09 0.170
5 Barbora BroďániováBarbora Broďániová 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 27.94 0.156
6 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 28.04 0.187
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 25.78 0.143
2 Monika LehenováMonika Lehenová 02 AŠK Slávia TrnavaAŠK Slávia Trnava 4 26.41 0.242
3 Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska 01 MUKS SZS CieszynMUKS SZS Cieszyn 6 26.67 0.231
4 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 27.81 0.143
5 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 28.62 0.175
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emilia GuttEmilia Gutt 03 RMKS RybnikRMKS Rybnik 4 26.66
2 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 27.12
3 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 28.69
Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 DNS
Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ - 5.dr 162.7
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 25.72 0.210
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 25.98 0.186
3 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 26.04 0.172
4 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 27.01 0.160
5 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 28.44 0.173
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 26.43 0.143
2 Ela ČederlováEla Čederlová 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.65 0.196
3 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 26.67 0.203
4 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 27.04 0.220
5 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 28.21 0.168
6 Veronika VackováVeronika Vacková 06 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1 28.80 0.193
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 27.83 0.325
2 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 28.70 0.210
3 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 29.92 0.178
4 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 30.20 0.182
5 Tereza BalabánováTereza Balabánová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 31.97 0.189
Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ela GogováEla Gogová 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.75 0.184
2 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 29.20 0.273
3 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 29.38 0.171
4 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 29.94 0.200
5 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 31.02 0.210
Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 24.84 0.164
2 Simona MalatincovaSimona Malatincova 97 SK Dukla Banska BystricaSK Dukla Banska Bystrica 5 25.06 0.186
3 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 6 25.17 0.168
4 Miriam CidoríkováMiriam Cidoríková 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 25.42 0.156
5 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 25.48 0.187
6 Denisa KudlováDenisa Kudlová 01 AŠK Slávia TrnavaAŠK Slávia Trnava 6 25.54 0.198
7 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 25.68 0.199
8 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 25.72 0.210
9 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 25.78 0.143
10 Zofia TkoczZofia Tkocz 03 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 25.87 0.164
11 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 25.98 0.186
12 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 26.04 0.172
13 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 Ak Spartak Dubnica nad VáhomAk Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.39 0.231
14 Monika LehenováMonika Lehenová 02 AŠK Slávia TrnavaAŠK Slávia Trnava 4 26.41 0.242
15 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 26.43 0.143
16 Janka KusyováJanka Kusyová 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.49 0.210
17 Ela ČederlováEla Čederlová 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.65 0.196
18 Emilia GuttEmilia Gutt 03 RMKS RybnikRMKS Rybnik 4 26.66
19 Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska 01 MUKS SZS CieszynMUKS SZS Cieszyn 6 26.67 0.231
19 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 26.67 0.203
21 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 26.83 0.158
22 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 27.01 0.160
23 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 27.04 0.220
24 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 27.09 0.170
25 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 27.12
26 Anna DZIADZIAAnna DZIADZIA 04 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 2 27.19 0.134
27 Nina HúskováNina Húsková 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.46 0.164
28 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 27.49 0.130
29 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 27.81 0.143
30 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 27.83 0.325
31 Barbora BroďániováBarbora Broďániová 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 27.94 0.156
32 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 28.04 0.187
33 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 28.09 0.188
34 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 28.15 0.174
35 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 28.21 0.168
36 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 28.44 0.173
37 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 28.62 0.175
38 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 28.69
39 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 28.70 0.210
40 Ela GogováEla Gogová 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.75 0.184
41 Veronika VackováVeronika Vacková 06 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1 28.80 0.193
42 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 29.20 0.273
43 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 29.38 0.171
44 EMILIA KOSTELNIKEMILIA KOSTELNIK 04 UKS PIĄTKA PLUSUKS PIĄTKA PLUS 2 29.74 0.165
45 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 29.92 0.178
46 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 29.94 0.200
47 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 30.20 0.182
48 Natália AnnusováNatália Annusová 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 30.32 0.158
49 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 31.02 0.210
50 Tereza BalabánováTereza Balabánová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 31.97 0.189
Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 DNS 0.164
Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 DNS
Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DQ
Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DNS
Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS