Back

 / Athletics Indoor Ostrava II

Ostrava - Vítkovice (7. 2. 2020)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 7.2.2020 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KučeraMartin Kučera 90 HNTN BratislavaHNTN Bratislava 5 48.45 0.315
2 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.15 0.195
3 David BixDavid Bix 02 TJ ZnojmoTJ Znojmo 6 49.77 0.188
4 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 53.62 0.172
5 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 54.21 0.164
6 Martin CisárMartin Cisár 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 54.77 0.189
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 7.2.2020 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BelošAdam Beloš 98 ZTS MartinZTS Martin 4 50.41 0.178
2 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 ZTS MartinZTS Martin 6 50.77 0.134
3 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 54.05 0.217
4 Ondřej SkopalOndřej Skopal 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 56.21 0.341
5 Jakub VojtekJakub Vojtek 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 56.23 0.122
Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 7.2.2020 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukas GlozakLukas Glozak 99 SK Dukla Banska BystricaSK Dukla Banska Bystrica 5 50.64 0.152
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.68 0.149
3 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 51.05 0.179
4 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 53.30 0.163
5 Martin OstrovskýMartin Ostrovský 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 54.24 0.118
6 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 55.80 0.179
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 7.2.2020 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Franklin HenryFranklin Henry 04 AŠK Slávia TrnavaAŠK Slávia Trnava 4 51.37 0.212
2 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 51.56 0.167
3 Martin ZukalMartin Zukal 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 52.93 0.212
4 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 53.06 0.169
5 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 55.53 0.231
6 Adam MatušekAdam Matušek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 73.52 0.207
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 7.2.2020 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman HaraslínRoman Haraslín 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 51.20 0.185
2 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 51.64 0.146
3 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 51.75 0.168
4 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 52.70 0.197
5 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 73.40 0.122
Dominik ZátopekDominik Zátopek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Martin KučeraMartin Kučera 90 HNTN BratislavaHNTN Bratislava 5 48.45 0.315
2 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.15 0.195
3 David BixDavid Bix 02 TJ ZnojmoTJ Znojmo 6 49.77 0.188
4 Adam BelošAdam Beloš 98 ZTS MartinZTS Martin 4 50.41 0.178
5 Lukas GlozakLukas Glozak 99 SK Dukla Banska BystricaSK Dukla Banska Bystrica 5 50.64 0.152
6 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.68 0.149
7 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 ZTS MartinZTS Martin 6 50.77 0.134
8 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 51.05 0.179
9 Roman HaraslínRoman Haraslín 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 51.20 0.185
10 Franklin HenryFranklin Henry 04 AŠK Slávia TrnavaAŠK Slávia Trnava 4 51.37 0.212
11 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 51.56 0.167
12 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 51.64 0.146
13 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 51.75 0.168
14 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 52.70 0.197
15 Martin ZukalMartin Zukal 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 52.93 0.212
16 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 53.06 0.169
17 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 53.30 0.163
18 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 53.62 0.172
19 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 54.05 0.217
20 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 54.21 0.164
21 Martin OstrovskýMartin Ostrovský 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 54.24 0.118
22 Martin CisárMartin Cisár 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 54.77 0.189
23 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 55.53 0.231
24 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 55.80 0.179
25 Ondřej SkopalOndřej Skopal 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 56.21 0.341
26 Jakub VojtekJakub Vojtek 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 56.23 0.122
27 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 73.40 0.122
28 Adam MatušekAdam Matušek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 73.52 0.207
Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Dominik ZátopekDominik Zátopek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 7.2.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona MalatincovaSimona Malatincova 97 SK Dukla Banska BystricaSK Dukla Banska Bystrica 5 56.69 0.189
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 58.55 0.164
3 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 60.87 0.122
4 Veronika BabiczováVeronika Babiczová 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 62.89 0.245
Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNF 0.247
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 7.2.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 4 57.25 0.226
2 Lucia MatejíčkováLucia Matejíčková 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 58.24 0.168
3 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 58.31 0.127
4 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 59.73 0.134
5 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 60.91 0.154
6 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 61.20 0.164
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 7.2.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Janka KusyováJanka Kusyová 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 59.48 0.198
2 Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska 01 MUKS SZS CieszynMUKS SZS Cieszyn 5 60.80 0.302
3 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 61.41 0.194
4 Julia ZagajskaJulia Zagajska 02 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 6 62.05 0.164
5 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 62.24 0.198
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 7.2.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 60.11 0.135
2 WIKTORIA PRZĄDKAWIKTORIA PRZĄDKA 03 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 4 60.27 0.113
3 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 60.89 0.147
4 SABINA GŁĄBEKSABINA GŁĄBEK 04 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 3 62.02 0.135
Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 7.2.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 60.39 0.198
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 60.52 0.365
3 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 61.24 0.194
4 Oliwia DżumałoOliwia Dżumało 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 4 63.57 0.166
Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 7.2.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 65.98 0.178
2 Zuzana GavalovičováZuzana Gavalovičová 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 66.67 0.341
3 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 67.51 0.212
4 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 68.39 0.367
5 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 70.16 0.187
6 Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 70.95 0.148
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Simona MalatincovaSimona Malatincova 97 SK Dukla Banska BystricaSK Dukla Banska Bystrica 5 56.69 0.189
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 4 57.25 0.226
3 Lucia MatejíčkováLucia Matejíčková 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 58.24 0.168
4 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 58.31 0.127
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 58.55 0.164
6 Janka KusyováJanka Kusyová 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 59.48 0.198
7 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 59.73 0.134
8 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 60.11 0.135
9 WIKTORIA PRZĄDKAWIKTORIA PRZĄDKA 03 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 4 60.27 0.113
10 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 60.39 0.198
11 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 60.52 0.365
12 Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska 01 MUKS SZS CieszynMUKS SZS Cieszyn 5 60.80 0.302
13 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 60.87 0.122
14 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 60.89 0.147
15 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 60.91 0.154
16 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 61.20 0.164
17 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 61.24 0.194
18 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 61.41 0.194
19 SABINA GŁĄBEKSABINA GŁĄBEK 04 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 3 62.02 0.135
20 Julia ZagajskaJulia Zagajska 02 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 6 62.05 0.164
21 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 62.24 0.198
22 Veronika BabiczováVeronika Babiczová 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 62.89 0.245
23 Oliwia DżumałoOliwia Dżumało 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 4 63.57 0.166
24 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 65.98 0.178
25 Zuzana GavalovičováZuzana Gavalovičová 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 66.67 0.341
26 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 67.51 0.212
27 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 68.39 0.367
28 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 70.16 0.187
29 Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 70.95 0.148
Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNF 0.247
Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 DNS