Back

 / Youth Athletics Indoor Ostrava III

Ostrava - Vítkovice (20. 2. 2020)

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 20.2.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 8 10.58 10.5809.7910.0910.5809.67-09.88
2 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 7 10.31 10.3108.8009.5310.3109.6508.6409.15
3 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 4 09.11 09.1108.6708.5009.1108.2508.57x
4 Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 3 08.28 07.4807.5608.0608.0606.94x08.28
5 Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 08.17 07.5708.1708.0308.1707.5707.9407.63
6 Jonáš NovákJonáš Novák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 1 05.63 x05.1205.3005.3005.6305.5605.49
Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 6 DNS
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 20.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 14 11.84 10.9911.84x11.84x11.45x
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 15 11.02 10.4410.4611.0211.0210.7510.6610.48
3 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 13 10.72 10.6010.72x10.72x10.3210.30
4 Ema RyckováEma Rycková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
55 11 09.74 09.35x09.7409.7409.58x09.31
5 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 12 09.68 09.6809.63x09.68xxx
6 Magdaléna ZouharováMagdaléna Zouharová
Orel VyškovOrel Vyškov
05 9 09.20 08.8508.2508.3308.8508.2008.5009.20
7 Marie ŠuškováMarie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 8 08.68 08.3407.6408.4908.4908.3308.6808.52
8 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 4 08.41 07.4907.6608.4108.4107.5507.4907.61
9 Martyna ŚledzińskaMartyna Śledzińska
KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
06 10 08.32 08.3207.1307.4608.320.00.00.0
10 Magdaléna PannováMagdaléna Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 7 08.30 08.0807.8608.3008.300.00.00.0
11 Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 6 07.87 07.8707.3607.5107.870.00.00.0
12 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 5 07.49 07.4007.4707.4907.490.00.00.0
13 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 3 06.24 06.1406.2405.9306.240.00.00.0
14 Adéla PupákováAdéla Pupáková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 2 05.88 05.8805.4605.1305.880.00.00.0
Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 1 DNS
Celkem 15 závodníků