800 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 20.2.2020 - 18:45) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VinckerTomáš Vincker | 05 | TJ Slezan Opava, z.s. | 2 | 2:11.20 | ||||||||||||||
2 | Filip CoufalFilip Coufal | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 2:11.59 | ||||||||||||||
3 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 2:16.63 | ||||||||||||||
4 | František BojkoFrantišek Bojko | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:17.03 | ||||||||||||||
5 | Ondřej KoníčekOndřej Koníček | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 2:17.31 | ||||||||||||||
6 | Marek JanákMarek Janák | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 2:19.37 | ||||||||||||||
7 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:26.05 | ||||||||||||||
8 | Dawid DarlińskiDawid Darliński | 07 | Piast Gliwice | 10 | 2:29.58 | ||||||||||||||
9 | David KarolaDavid Karola | 06 | SK Hranice, z.s. | 9 | 2:32.14 | ||||||||||||||
Jakub DudychaJakub Dudycha | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (čt, 20.2.2020 - 18:45) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ZdražilTomáš Zdražil | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:39.43 | ||||||||||||||
2 | Adam ŽemličkaAdam Žemlička | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 2:41.73 | ||||||||||||||
3 | Samuel VavrušaSamuel Vavruša | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:44.61 | ||||||||||||||
4 | Jan ŠtafaJan Štafa | 08 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:46.11 | ||||||||||||||
5 | Daniel DostálDaniel Dostál | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:46.20 | ||||||||||||||
6 | Adam BolekAdam Bolek | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:50.11 | ||||||||||||||
7 | Filip KrausFilip Kraus | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 2:50.48 | ||||||||||||||
8 | Daniel BulkaDaniel Bulka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:57.00 | ||||||||||||||
Matěj HanákMatěj Hanák | 06 | AK Olomouc z.s. | 9 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VinckerTomáš Vincker | 05 | TJ Slezan Opava, z.s. | 2 | 2:11.20 | |||
2 | Filip CoufalFilip Coufal | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 2:11.59 | |||
3 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 2:16.63 | |||
4 | František BojkoFrantišek Bojko | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:17.03 | |||
5 | Ondřej KoníčekOndřej Koníček | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 2:17.31 | |||
6 | Marek JanákMarek Janák | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 2:19.37 | |||
7 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:26.05 | |||
8 | Dawid DarlińskiDawid Darliński | 07 | Piast Gliwice | 10 | 2:29.58 | |||
9 | David KarolaDavid Karola | 06 | SK Hranice, z.s. | 9 | 2:32.14 | |||
10 | Tomáš ZdražilTomáš Zdražil | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:39.43 | |||
11 | Adam ŽemličkaAdam Žemlička | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 2:41.73 | |||
12 | Samuel VavrušaSamuel Vavruša | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:44.61 | |||
13 | Jan ŠtafaJan Štafa | 08 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:46.11 | |||
14 | Daniel DostálDaniel Dostál | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:46.20 | |||
15 | Adam BolekAdam Bolek | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:50.11 | |||
16 | Filip KrausFilip Kraus | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 2:50.48 | |||
17 | Daniel BulkaDaniel Bulka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:57.00 | |||
Jakub DudychaJakub Dudycha | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | DNS | ||||
Matěj HanákMatěj Hanák | 06 | AK Olomouc z.s. | 9 | DNS |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 20.2.2020 - 18:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema KlimentováEma Klimentová | 05 | AK Šternberk z.s. | 1 | 2:22.47 | ||||||||||||||
2 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:25.36 | ||||||||||||||
3 | Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová | 05 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 7 | 2:27.80 | ||||||||||||||
4 | Vendula ValeriánováVendula Valeriánová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 2:28.66 | ||||||||||||||
5 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ TŽ Třinec | 5 | 2:28.81 | ||||||||||||||
6 | Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:34.02 | ||||||||||||||
7 | Eliška BundilováEliška Bundilová | 06 | AK Šternberk z.s. | 8 | 2:35.95 | ||||||||||||||
8 | Barbora KvášováBarbora Kvášová | 07 | TJ Sokol Opava | 9 | 2:44.12 | ||||||||||||||
9 | Adriana StrnadlováAdriana Strnadlová | 05 | TJ Sokol Opava | 10 | 2:56.65 | ||||||||||||||
MS | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 2:21.84 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (čt, 20.2.2020 - 18:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 2 | 2:38.42 | ||||||||||||||
2 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 2:40.25 | ||||||||||||||
3 | Leona JandákováLeona Jandáková | 06 | ASK Blansko | 4 | 2:45.02 | ||||||||||||||
4 | Tereza StrykováTereza Stryková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:45.47 | ||||||||||||||
5 | Anna BalúchováAnna Balúchová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 9 | 2:49.49 | ||||||||||||||
6 | Monika TrojancováMonika Trojancová | 08 | Orel Vyškov | 6 | 2:50.34 | ||||||||||||||
7 | Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 2:52.50 | ||||||||||||||
8 | Anna VincourkováAnna Vincourková | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 8 | 3:09.01 | ||||||||||||||
Simona BělinováSimona Bělinová | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 2:21.84 | |||
2 | Ema KlimentováEma Klimentová | 05 | AK Šternberk z.s. | 1 | 2:22.47 | |||
3 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:25.36 | |||
4 | Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová | 05 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 7 | 2:27.80 | |||
5 | Vendula ValeriánováVendula Valeriánová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 2:28.66 | |||
6 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ TŽ Třinec | 5 | 2:28.81 | |||
7 | Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:34.02 | |||
8 | Eliška BundilováEliška Bundilová | 06 | AK Šternberk z.s. | 8 | 2:35.95 | |||
9 | Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 2 | 2:38.42 | |||
10 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 2:40.25 | |||
11 | Barbora KvášováBarbora Kvášová | 07 | TJ Sokol Opava | 9 | 2:44.12 | |||
12 | Leona JandákováLeona Jandáková | 06 | ASK Blansko | 4 | 2:45.02 | |||
13 | Tereza StrykováTereza Stryková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:45.47 | |||
14 | Anna BalúchováAnna Balúchová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 9 | 2:49.49 | |||
15 | Monika TrojancováMonika Trojancová | 08 | Orel Vyškov | 6 | 2:50.34 | |||
16 | Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 2:52.50 | |||
17 | Adriana StrnadlováAdriana Strnadlová | 05 | TJ Sokol Opava | 10 | 2:56.65 | |||
18 | Anna VincourkováAnna Vincourková | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 8 | 3:09.01 | |||
Simona BělinováSimona Bělinová | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | DNS |