Back

 / Youth Athletics Indoor Ostrava III

Ostrava - Vítkovice (20. 2. 2020)

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 20.2.2020 - 18:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 2:11.20
2 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:11.59
3 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:16.63
4 František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:17.03
5 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:17.31
6 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:19.37
7 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:26.05
8 Dawid DarlińskiDawid Darliński 07 Piast GliwicePiast Gliwice 10 2:29.58
9 David KarolaDavid Karola 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 2:32.14
Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 20.2.2020 - 18:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:39.43
2 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:41.73
3 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:44.61
4 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:46.11
5 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:46.20
6 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:50.11
7 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:50.48
8 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:57.00
Matěj HanákMatěj Hanák 06 AK Olomouc z.s.AK Olomouc z.s. 9 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 2:11.20
2 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:11.59
3 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:16.63
4 František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:17.03
5 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:17.31
6 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:19.37
7 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:26.05
8 Dawid DarlińskiDawid Darliński 07 Piast GliwicePiast Gliwice 10 2:29.58
9 David KarolaDavid Karola 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 2:32.14
10 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:39.43
11 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:41.73
12 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:44.61
13 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:46.11
14 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:46.20
15 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:50.11
16 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:50.48
17 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:57.00
Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNS
Matěj HanákMatěj Hanák 06 AK Olomouc z.s.AK Olomouc z.s. 9 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 20.2.2020 - 18:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:22.47
2 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:25.36
3 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 2:27.80
4 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:28.66
5 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:28.81
6 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:34.02
7 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 2:35.95
8 Barbora KvášováBarbora Kvášová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:44.12
9 Adriana StrnadlováAdriana Strnadlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:56.65
MS Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:21.84
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 20.2.2020 - 18:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 2:38.42
2 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 2:40.25
3 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:45.02
4 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:45.47
5 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 9 2:49.49
6 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 6 2:50.34
7 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:52.50
8 Anna VincourkováAnna Vincourková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 8 3:09.01
Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:21.84
2 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:22.47
3 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:25.36
4 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 2:27.80
5 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:28.66
6 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:28.81
7 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:34.02
8 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 2:35.95
9 Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 2:38.42
10 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 2:40.25
11 Barbora KvášováBarbora Kvášová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:44.12
12 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:45.02
13 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:45.47
14 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 9 2:49.49
15 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 6 2:50.34
16 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:52.50
17 Adriana StrnadlováAdriana Strnadlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:56.65
18 Anna VincourkováAnna Vincourková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 8 3:09.01
Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 DNS