Back

 / Youth Athletics Indoor Ostrava III

Ostrava - Vítkovice (20. 2. 2020)

Skok daleký - Žáci

(čt, 20.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 28 6.25 5.866.25-6.25x--
2 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 26 5.94 5.455.945.725.94x5.82x
3 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 25 5.78 5.455.595.785.78x5.54x
4 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 24 5.65 x5.145.585.585.36x5.65
5 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 8 5.54 5.54xx5.545.17x-
6 Matyáš MoravecMatyáš Moravec
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 22 5.43 5.225.085.295.295.385.435.39
7 Matěj ŠiškaMatěj Šiška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 20 5.40 5.24x5.275.275.165.275.40
8 Damián SüsenbekDamián Süsenbek
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 21 5.36 5.365.285.155.365.055.30x
9 Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 18 5.22 x4.935.225.220.00.00.0
10 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 14 5.08 x5.085.025.080.00.00.0
11 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 19 4.94 4.844.824.944.940.00.00.0
12 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 15 4.93 4.764.924.934.930.00.00.0
13 Vítězslav KlapuchVítězslav Klapuch
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 12 4.90 4.654.624.904.900.00.00.0
14 Kamil PetkaKamil Petka
KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
06 16 4.82 4.592.794.824.820.00.00.0
15 Filip JordánFilip Jordán
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 9 4.72 x4.724.444.720.00.00.0
16 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 13 4.62 4.514.624.614.620.00.00.0
17 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 10 4.54 3.514.424.544.540.00.00.0
18 Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 17 4.49 x4.454.494.490.00.00.0
19 Michal VaněkMichal Vaněk
Orel VyškovOrel Vyškov
06 11 4.47 4.474.29x4.470.00.00.0
20 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 6 4.25 3.964.253.914.250.00.00.0
21 David HolekDavid Holek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 7 4.24 4.244.22x4.240.00.00.0
22 Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 3 4.13 4.13x4.084.130.00.00.0
23 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 5 3.77 3.383.773.703.770.00.00.0
24 Šimon DvořákŠimon Dvořák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 2 3.63 3.463.123.633.630.00.00.0
25 Lukáš RybářLukáš Rybář
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 1 3.29 3.253.233.293.290.00.00.0
Šimon PekařŠimon Pekař
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 27 DNS
Adam GelnarAdam Gelnar
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 4 DNS
Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 23 NM
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 20.2.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 34 5.38 4.984.985.385.385.235.225.19
2 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 30 5.00 4.865.004.845.004.724.954.92
3 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
05 23 4.96 4.724.514.644.724.494.514.96
4 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 33 4.92 x4.714.924.924.57xx
5 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 14 4.90 4.794.644.414.79x4.724.90
6 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 31 4.79 4.584.534.794.794.554.504.52
7 Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 25 4.68 4.684.09x4.68x4.634.62
8 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 21 4.66 4.664.624.344.664.654.414.62
9 Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 29 4.53 xx4.534.530.00.00.0
10 Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 26 4.46 4.462.904.434.460.00.00.0
11 Bára StrnádkováBára Strnádková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 27 4.46 4.404.304.464.460.00.00.0
12 Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 18 4.43 x4.434.304.430.00.00.0
13 Hanna DecHanna Dec
UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów
04 20 4.39 4.124.394.194.390.00.00.0
14 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 10 4.35 4.354.134.164.350.00.00.0
15 Eliška MučkováEliška Mučková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 15 4.32 4.32x3.884.320.00.00.0
16 Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 16 4.27 3.954.144.274.270.00.00.0
17 Ema ŠvachováEma Švachová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 28 4.26 xx4.264.260.00.00.0
18 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 19 4.23 4.234.024.014.230.00.00.0
19 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 13 4.23 x3.964.234.230.00.00.0
20 Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
05 9 4.19 x4.194.034.190.00.00.0
21 Valérie KubečkováValérie Kubečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 17 4.18 4.183.844.064.180.00.00.0
22 Erika PráškováErika Prášková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 6 4.15 4.014.154.044.150.00.00.0
23 Adriana SvobodováAdriana Svobodová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 12 4.00 3.403.674.004.000.00.00.0
24 Natalia NieciągNatalia Nieciąg
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 11 3.98 3.983.843.613.980.00.00.0
25 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 8 3.79 3.743.623.793.790.00.00.0
26 Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 24 3.77 3.77x3.723.770.00.00.0
27 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 1 3.73 3.73xx3.730.00.00.0
28 Tereza PřečkováTereza Přečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 7 3.51 3.51x3.253.510.00.00.0
29 Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 22 3.33 xx3.333.330.00.00.0
30 Tereza KocurováTereza Kocurová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 3 3.31 3.313.113.033.310.00.00.0
31 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 4 3.26 3.052.863.263.260.00.00.0
32 Elena DudováElena Dudová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 2 3.22 3.222.953.193.220.00.00.0
33 Irma StehnováIrma Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 5 3.22 x3.223.173.220.00.00.0
Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 32 NM
Celkem 34 závodníků