Back

 / Youth Athletics Indoor Ostrava III

Ostrava - Vítkovice (20. 2. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 20.2.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.31 q
2 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.41 q
3 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 07.53 q
4 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.57 q
5 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.59 q
6 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.61 q
7 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.65 q
MS Kamil SztukKamil Sztuk 02 MOSIR Łaziska GórneMOSIR Łaziska Górne 4 07.44
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (čt, 20.2.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip PietrzykFilip Pietrzyk 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 3 07.69 q
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 07.77
3 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.78
4 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.81
5 Pavel TrubačPavel Trubač 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.83
6 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.84
7 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 08.21
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (čt, 20.2.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 07.91
2 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.91
3 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.95
4 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.16
5 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.17
6 Matej BrachoMatej Bracho 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.21
7 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.30
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (čt, 20.2.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matej FedákMatej Fedák 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.16
2 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.18
3 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.20
4 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.33
5 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.37
6 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.41
7 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.49
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (čt, 20.2.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.44
2 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.52
3 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 08.60
4 Michal VaněkMichal Vaněk 06 Orel VyškovOrel Vyškov 7 08.75
5 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.84
6 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.91
7 Petr ZúbekPetr Zúbek 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 09.13
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (čt, 20.2.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.83
2 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.02
3 Richard StöckerRichard Stöcker 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.16
4 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 09.60
5 Šimon DvořákŠimon Dvořák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.60
6 Daniel ReisDaniel Reis 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 09.63
Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (čt, 20.2.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BělkaLukáš Bělka 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.44
2 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 09.72
3 Tadeáš TomekTadeáš Tomek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.80
4 Antoni WiśniowskiAntoni Wiśniowski 09 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 10.08
5 Richard ZuntRichard Zunt 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.37
6 Lukáš RybářLukáš Rybář 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.38
7 František ZuntFrantišek Zunt 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.63
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.31 q
2 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.41 q
3 Kamil SztukKamil Sztuk 02 MOSIR Łaziska GórneMOSIR Łaziska Górne 4 07.44
4 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 07.53 q
5 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.57 q
6 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.59 q
7 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.61 q
8 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.65 q
9 Filip PietrzykFilip Pietrzyk 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 3 07.69 q
10 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 07.77
11 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.78
12 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.81
13 Pavel TrubačPavel Trubač 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.83
14 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.84
15 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 07.91
15 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.91
17 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.95
18 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.16
18 Matej FedákMatej Fedák 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.16
20 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.17
21 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.18
22 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.20
23 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 08.21
23 Matej BrachoMatej Bracho 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.21
25 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.30
26 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.33
27 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.37
28 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.41
29 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.44
30 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.49
31 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.52
32 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 08.60
33 Michal VaněkMichal Vaněk 06 Orel VyškovOrel Vyškov 7 08.75
34 Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.83
35 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.84
36 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.91
37 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.02
38 Petr ZúbekPetr Zúbek 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 09.13
39 Richard StöckerRichard Stöcker 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.16
40 Lukáš BělkaLukáš Bělka 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.44
41 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 09.60
41 Šimon DvořákŠimon Dvořák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.60
43 Daniel ReisDaniel Reis 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 09.63
44 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 09.72
45 Tadeáš TomekTadeáš Tomek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.80
46 Antoni WiśniowskiAntoni Wiśniowski 09 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 10.08
47 Richard ZuntRichard Zunt 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.37
48 Lukáš RybářLukáš Rybář 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.38
49 František ZuntFrantišek Zunt 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.63
Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 20.2.2020 - 16:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.32
2 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.42
3 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.42
4 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.46
5 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.55
6 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 07.59
7 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.62
8 Filip PietrzykFilip Pietrzyk 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 1 07.75
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 20.2.2020 - 16:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.88
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 07.90
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.12
4 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.13
5 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.13
6 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.16
7 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.20
8 Nicol JánošíkováNicol Jánošíková 05 atleticky klub ZZO Čadcaatleticky klub ZZO Čadca 8 08.27
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 20.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 07.93 q
2 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.96 q
3 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.08 q
4 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.13 q
5 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 08.15 q
6 Nicol JánošíkováNicol Jánošíková 05 atleticky klub ZZO Čadcaatleticky klub ZZO Čadca 1 08.18 q
7 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.19 q
8 Diana DevaldováDiana Devaldová 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.22
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (čt, 20.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.11 q
2 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.20
3 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.23
4 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.27
5 Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 08.30
6 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.38
7 Vendula ValíčkováVendula Valíčková 07 Orel VyškovOrel Vyškov 8 08.47
Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (čt, 20.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.47
2 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.50
3 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.52
4 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.62
5 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.64
6 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.71
7 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 08.78
8 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.92
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (čt, 20.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.62
2 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.69
3 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.78
4 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 08.79
5 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.81
6 Rozálie CickováRozálie Cicková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 08.81
7 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.90
8 Weronika HabrykaWeronika Habryka 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 8 09.08
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (čt, 20.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.70
2 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.81
3 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 08.84
4 Vivian PospíšilováVivian Pospíšilová 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 08.92
5 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 08.95
6 Eliška MučkováEliška Mučková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.96
7 Zofia WiśniowskaZofia Wiśniowska 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 1 09.11
Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (čt, 20.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠvánováAnna Švánová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 09.00
2 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.00
3 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.03
4 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.05
5 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.13
6 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.17
7 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.21
8 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.36
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (čt, 20.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 09.08
2 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.13
3 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.14
4 Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 5 09.17
5 Lucie DybalováLucie Dybalová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.26
6 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.43
7 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 09.53
8 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (čt, 20.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.19
2 Kateřina WolfováKateřina Wolfová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.48
3 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 09.58
4 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 09.68
5 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 09.76
6 Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 09.90
Viktorie DudováViktorie Dudová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 09 (čt, 20.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.04
2 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.21
3 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.50
4 Emma JízdnáEmma Jízdná 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.08
Sabina TomečkováSabina Tomečková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 DNS
Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 DNS
Kateřina StavičkováKateřina Stavičková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
MS Julia WójcikJulia Wójcik 04 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 08.65
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 07.93 q
2 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.96 q
3 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.08 q
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.11 q
5 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.13 q
6 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 08.15 q
7 Nicol JánošíkováNicol Jánošíková 05 atleticky klub ZZO Čadcaatleticky klub ZZO Čadca 1 08.18 q
8 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.19 q
9 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.20
10 Diana DevaldováDiana Devaldová 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.22
11 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.23
12 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.27
13 Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 08.30
14 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.38
15 Vendula ValíčkováVendula Valíčková 07 Orel VyškovOrel Vyškov 8 08.47
15 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.47
17 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.50
18 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.52
19 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.62
19 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.62
21 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.64
22 Julia WójcikJulia Wójcik 04 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 08.65
23 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.69
24 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.70
25 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.71
26 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 08.78
26 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.78
28 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 08.79
29 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.81
29 Rozálie CickováRozálie Cicková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 08.81
29 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.81
32 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 08.84
33 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.90
34 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.92
34 Vivian PospíšilováVivian Pospíšilová 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 08.92
36 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 08.95
37 Eliška MučkováEliška Mučková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.96
38 Anna ŠvánováAnna Švánová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 09.00
38 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.00
40 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.03
41 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.04
42 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.05
43 Weronika HabrykaWeronika Habryka 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 8 09.08
43 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 09.08
45 Zofia WiśniowskaZofia Wiśniowska 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 1 09.11
46 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.13
46 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.13
48 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.14
49 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.17
49 Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 5 09.17
51 Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.19
52 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.21
52 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.21
54 Lucie DybalováLucie Dybalová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.26
55 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.36
56 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.43
57 Kateřina WolfováKateřina Wolfová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.48
58 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.50
59 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 09.53
60 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.55
61 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 09.58
62 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 09.68
63 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 09.76
64 Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 09.90
65 Emma JízdnáEmma Jízdná 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.08
Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS
Viktorie DudováViktorie Dudová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Sabina TomečkováSabina Tomečková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 DNS
Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 DNS
Kateřina StavičkováKateřina Stavičková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS