Back

 / Youth Athletics Indoor Ostrava III

Ostrava - Vítkovice (20. 2. 2020)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 20.2.2020 - 18:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 18.01
2 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 19.71
3 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 19.92
4 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 20.07
5 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 20.95
Jan Jakub JuráňJan Jakub Juráň 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 20.2.2020 - 18:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 17.67
2 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 17.80
3 Pavel TrubačPavel Trubač 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 18.69
4 Petr MargholdPetr Marghold 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 18.92
5 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20.61
6 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 22.17
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 20.2.2020 - 18:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 17.99
2 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 18.91
3 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 19.34
4 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.02
5 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.84
6 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 22.58
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 20.2.2020 - 18:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.58
2 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.92
3 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 20.31
4 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 21.00
5 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 22.18
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 20.2.2020 - 18:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 18.60
2 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 18.78
3 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 19.52
4 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 19.55
Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ
Poznámky:
Jakub Jasiok DQ dle pravidla 163.3a.
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 20.2.2020 - 18:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 19.80
2 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 20.15
3 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 20.19
4 Tadeáš TomekTadeáš Tomek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.84
Jonáš NovákJonáš Novák 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 17.67
2 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 17.80
3 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 17.99
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 18.01
5 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 18.60
6 Pavel TrubačPavel Trubač 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 18.69
7 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 18.78
8 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 18.91
9 Petr MargholdPetr Marghold 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 18.92
10 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 19.34
11 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 19.52
12 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 19.55
13 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.58
14 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 19.71
15 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 19.80
16 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 19.92
16 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.92
18 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.02
19 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 20.07
20 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 20.15
21 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 20.19
22 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 20.31
23 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20.61
24 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 20.95
25 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 21.00
26 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.84
27 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 22.17
28 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 22.18
29 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 22.58
30 Tadeáš TomekTadeáš Tomek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.84
Jan Jakub JuráňJan Jakub Juráň 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DQ
Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ
Jonáš NovákJonáš Novák 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 20.2.2020 - 17:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Diana DevaldováDiana Devaldová 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.58
2 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 19.62
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 20.06
4 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 21.38
5 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.22
Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 20.2.2020 - 17:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 19.37
2 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 19.74
3 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 19.96
4 Anna ŠvánováAnna Švánová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 21.61
5 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.91
6 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.23
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 20.2.2020 - 17:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 19.75
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 20.20
3 Rozálie CickováRozálie Cicková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 21.99
4 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 22.30
5 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.84
6 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.93
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 20.2.2020 - 17:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 19.94
2 Nicol JánošíkováNicol Jánošíková 05 atleticky klub ZZO Čadcaatleticky klub ZZO Čadca 4 20.16
3 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 20.62
4 Karolina DaszyńskaKarolina Daszyńska 05 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 2 21.34
5 Vivian PospíšilováVivian Pospíšilová 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 21.95
6 Valentina PetečelováValentina Petečelová 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 22.30
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 20.2.2020 - 17:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 20.51
2 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.52
3 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.73
4 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 21.50
5 Johana ŠevčíkováJohana Ševčíková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.72
6 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.58
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 20.2.2020 - 17:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.08
2 Vendula ValíčkováVendula Valíčková 07 Orel VyškovOrel Vyškov 3 20.37
3 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 21.08
4 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 21.64
5 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 22.33
6 Natálie HorákováNatálie Horáková 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 22.50
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 20.2.2020 - 17:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 20.47
2 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 20.67
3 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.96
4 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 21.32
5 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 21.72
6 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.54
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (čt, 20.2.2020 - 17:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.43
2 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 20.75
3 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 21.06
4 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 23.34
5 Emma JízdnáEmma Jízdná 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 25.62
Viktorie DudováViktorie Dudová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 19.37
2 Diana DevaldováDiana Devaldová 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.58
3 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 19.62
4 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 19.74
5 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 19.75
6 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 19.94
7 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 19.96
8 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 20.06
9 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.08
10 Nicol JánošíkováNicol Jánošíková 05 atleticky klub ZZO Čadcaatleticky klub ZZO Čadca 4 20.16
11 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 20.20
12 Vendula ValíčkováVendula Valíčková 07 Orel VyškovOrel Vyškov 3 20.37
13 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.43
14 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 20.47
15 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 20.51
16 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.52
17 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 20.62
18 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 20.67
19 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.73
20 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 20.75
21 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.96
22 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 21.06
23 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 21.08
24 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 21.32
25 Karolina DaszyńskaKarolina Daszyńska 05 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 2 21.34
26 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 21.38
27 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 21.50
28 Anna ŠvánováAnna Švánová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 21.61
29 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 21.64
30 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 21.72
31 Vivian PospíšilováVivian Pospíšilová 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 21.95
32 Rozálie CickováRozálie Cicková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 21.99
33 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.22
34 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 22.30
34 Valentina PetečelováValentina Petečelová 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 22.30
36 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 22.33
37 Natálie HorákováNatálie Horáková 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 22.50
38 Johana ŠevčíkováJohana Ševčíková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.72
39 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.84
40 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.91
41 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.93
42 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.23
43 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 23.34
44 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.54
45 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.58
46 Emma JízdnáEmma Jízdná 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 25.62
Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DQ
Viktorie DudováViktorie Dudová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS