300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 20.2.2020 - 17:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamil SztukKamil Sztuk | 02 | MOSIR Łaziska Górne | 3 | 36.89 | ||||||||||||||
2 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 38.00 | ||||||||||||||
3 | Petr MargholdPetr Marghold | 06 | AK Šternberk z.s. | 2 | 40.57 | ||||||||||||||
4 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 42.18 | ||||||||||||||
MS | Szymon ZającSzymon Zając | 02 | UKS Trójka Mikołów | 4 | 36.05 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 20.2.2020 - 17:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr HoráčekPetr Horáček | 05 | VSK Univerzita Brno | 3 | 36.43 | ||||||||||||||
2 | Nikodem PolakNikodem Polak | 00 | MOSIR Łaziska Górne | 4 | 37.37 | ||||||||||||||
3 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 39.20 | ||||||||||||||
4 | Kryštof HanekKryštof Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 40.85 | ||||||||||||||
5 | Kuba DutkiewiczKuba Dutkiewicz | 06 | UKS Trójka Mikołów | 1 | 44.36 | ||||||||||||||
Pavel KowalaPavel Kowala | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 20.2.2020 - 17:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alois HřebíčekAlois Hřebíček | 05 | AK Šternberk z.s. | 4 | 37.04 | ||||||||||||||
2 | Vít HolubVít Holub | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 38.38 | ||||||||||||||
3 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 41.04 | ||||||||||||||
4 | Matyáš CharvátMatyáš Charvát | 05 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 5 | 41.59 | ||||||||||||||
5 | Sam NavrátilSam Navrátil | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 43.11 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (čt, 20.2.2020 - 17:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 38.62 | ||||||||||||||
2 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 4 | 40.00 | ||||||||||||||
3 | Dominik WallekDominik Wallek | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 40.28 | ||||||||||||||
4 | Daniel KupkaDaniel Kupka | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 41.17 | ||||||||||||||
5 | Ondřej SedlářOndřej Sedlář | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 42.86 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (čt, 20.2.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 42.85 | ||||||||||||||
2 | Filip KřížekFilip Křížek | 06 | Orel Vyškov | 3 | 44.26 | ||||||||||||||
3 | David PavlišinecDavid Pavlišinec | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 45.44 | ||||||||||||||
4 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 45.84 | ||||||||||||||
5 | Richard StöckerRichard Stöcker | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 49.80 | ||||||||||||||
Petr ZúbekPetr Zúbek | 06 | ASK Dipoli z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szymon ZającSzymon Zając | 02 | UKS Trójka Mikołów | 4 | 36.05 | |||
2 | Petr HoráčekPetr Horáček | 05 | VSK Univerzita Brno | 3 | 36.43 | |||
3 | Kamil SztukKamil Sztuk | 02 | MOSIR Łaziska Górne | 3 | 36.89 | |||
4 | Alois HřebíčekAlois Hřebíček | 05 | AK Šternberk z.s. | 4 | 37.04 | |||
5 | Nikodem PolakNikodem Polak | 00 | MOSIR Łaziska Górne | 4 | 37.37 | |||
6 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 38.00 | |||
7 | Vít HolubVít Holub | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 38.38 | |||
8 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 38.62 | |||
9 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 39.20 | |||
10 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 4 | 40.00 | |||
11 | Dominik WallekDominik Wallek | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 40.28 | |||
12 | Petr MargholdPetr Marghold | 06 | AK Šternberk z.s. | 2 | 40.57 | |||
13 | Kryštof HanekKryštof Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 40.85 | |||
14 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 41.04 | |||
15 | Daniel KupkaDaniel Kupka | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 41.17 | |||
16 | Matyáš CharvátMatyáš Charvát | 05 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 5 | 41.59 | |||
17 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 42.18 | |||
18 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 42.85 | |||
19 | Ondřej SedlářOndřej Sedlář | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 42.86 | |||
20 | Sam NavrátilSam Navrátil | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 43.11 | |||
21 | Filip KřížekFilip Křížek | 06 | Orel Vyškov | 3 | 44.26 | |||
22 | Kuba DutkiewiczKuba Dutkiewicz | 06 | UKS Trójka Mikołów | 1 | 44.36 | |||
23 | David PavlišinecDavid Pavlišinec | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 45.44 | |||
24 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 45.84 | |||
25 | Richard StöckerRichard Stöcker | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 49.80 | |||
Pavel KowalaPavel Kowala | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | DQ | ||||
Petr ZúbekPetr Zúbek | 06 | ASK Dipoli z.s. | 4 | DNS |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 20.2.2020 - 16:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 41.46 | ||||||||||||||
2 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 42.08 | ||||||||||||||
3 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 43.66 | ||||||||||||||
4 | Karolína KřížováKarolína Křížová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 44.97 | ||||||||||||||
5 | Oliwia PorwolikOliwia Porwolik | 07 | UKS Trójka Mikołów | 2 | 46.77 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 20.2.2020 - 16:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 42.61 | ||||||||||||||
2 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 4 | 44.55 | ||||||||||||||
3 | Tereza JanouškováTereza Janoušková | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 46.27 | ||||||||||||||
4 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 46.39 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (čt, 20.2.2020 - 16:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 42.82 | ||||||||||||||
2 | Markéta BugárováMarkéta Bugárová | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 43.60 | ||||||||||||||
3 | Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 43.77 | ||||||||||||||
4 | Julia ZającJulia Zając | 02 | UKS Trójka Mikołów | 4 | 46.29 | ||||||||||||||
5 | Tereza KrchňákováTereza Krchňáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 46.40 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (čt, 20.2.2020 - 16:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 4 | 43.67 | ||||||||||||||
2 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 44.41 | ||||||||||||||
3 | Jana KleibertováJana Kleibertová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 47.67 | ||||||||||||||
Tereza HassmannováTereza Hassmannová | 06 | A. C. TEPO Kladno | 3 | DNS | |||||||||||||||
Natálie ErnstováNatálie Ernstová | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (čt, 20.2.2020 - 16:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luisa KlementováLuisa Klementová | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 42.48 | ||||||||||||||
2 | Michaela PetrželováMichaela Petrželová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 44.69 | ||||||||||||||
3 | Markéta PoláškováMarkéta Polášková | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 44.83 | ||||||||||||||
4 | Weronika CenkierWeronika Cenkier | 05 | MOSIR Łaziska Górne | 3 | 45.41 | ||||||||||||||
5 | Karolína MalaiováKarolína Malaiová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 47.01 | ||||||||||||||
6 | Nina GeratováNina Geratová | 07 | atleticky klub ZZO Čadca | 6 | 48.55 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (čt, 20.2.2020 - 16:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beata LukašíkováBeata Lukašíková | 06 | atleticky klub ZZO Čadca | 2 | 45.05 | ||||||||||||||
2 | Lucia JuríkováLucia Juríková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 47.24 | ||||||||||||||
3 | Zuzanna SurowyZuzanna Surowy | 02 | UKS Trójka Mikołów | 5 | 47.38 | ||||||||||||||
4 | Natálie HorákováNatálie Horáková | 05 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 49.12 | ||||||||||||||
5 | Valentina PetečelováValentina Petečelová | 08 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 50.38 | ||||||||||||||
6 | Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 50.61 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (čt, 20.2.2020 - 16:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiktoria AbsylWiktoria Absyl | 07 | UKS Trójka Mikołów | 4 | 48.89 | ||||||||||||||
2 | Karolina KubicováKarolina Kubicová | 06 | atleticky klub ZZO Čadca | 6 | 49.20 | ||||||||||||||
3 | Kristýna GrégrováKristýna Grégrová | 05 | AK Šternberk z.s. | 5 | 50.02 | ||||||||||||||
4 | Milena JarczykMilena Jarczyk | 07 | UKS Trójka Mikołów | 3 | 50.41 | ||||||||||||||
5 | Johana ŠevčíkováJohana Ševčíková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 50.94 | ||||||||||||||
6 | Tereza CiorováTereza Ciorová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 51.25 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (čt, 20.2.2020 - 16:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora OndováBarbora Ondová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 47.86 | ||||||||||||||
2 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 48.37 | ||||||||||||||
3 | Chiara JánošíkováChiara Jánošíková | 06 | atleticky klub ZZO Čadca | 5 | 49.77 | ||||||||||||||
4 | Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 52.00 | ||||||||||||||
Kateřina WolfováKateřina Wolfová | 05 | ASK Dipoli z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková | 08 | ASK Dipoli z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 41.46 | |||
2 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 42.08 | |||
3 | Luisa KlementováLuisa Klementová | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 42.48 | |||
4 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 42.61 | |||
5 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 42.82 | |||
6 | Markéta BugárováMarkéta Bugárová | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 43.60 | |||
7 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 43.66 | |||
8 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 4 | 43.67 | |||
9 | Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 43.77 | |||
10 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 44.41 | |||
11 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 4 | 44.55 | |||
12 | Michaela PetrželováMichaela Petrželová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 44.69 | |||
13 | Markéta PoláškováMarkéta Polášková | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 44.83 | |||
14 | Karolína KřížováKarolína Křížová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 44.97 | |||
15 | Beata LukašíkováBeata Lukašíková | 06 | atleticky klub ZZO Čadca | 2 | 45.05 | |||
16 | Weronika CenkierWeronika Cenkier | 05 | MOSIR Łaziska Górne | 3 | 45.41 | |||
17 | Tereza JanouškováTereza Janoušková | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 46.27 | |||
18 | Julia ZającJulia Zając | 02 | UKS Trójka Mikołów | 4 | 46.29 | |||
19 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 46.39 | |||
20 | Tereza KrchňákováTereza Krchňáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 46.40 | |||
21 | Oliwia PorwolikOliwia Porwolik | 07 | UKS Trójka Mikołów | 2 | 46.77 | |||
22 | Karolína MalaiováKarolína Malaiová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 47.01 | |||
23 | Lucia JuríkováLucia Juríková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 47.24 | |||
24 | Zuzanna SurowyZuzanna Surowy | 02 | UKS Trójka Mikołów | 5 | 47.38 | |||
25 | Jana KleibertováJana Kleibertová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 47.67 | |||
26 | Barbora OndováBarbora Ondová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 47.86 | |||
27 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 48.37 | |||
28 | Nina GeratováNina Geratová | 07 | atleticky klub ZZO Čadca | 6 | 48.55 | |||
29 | Wiktoria AbsylWiktoria Absyl | 07 | UKS Trójka Mikołów | 4 | 48.89 | |||
30 | Natálie HorákováNatálie Horáková | 05 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 49.12 | |||
31 | Karolina KubicováKarolina Kubicová | 06 | atleticky klub ZZO Čadca | 6 | 49.20 | |||
32 | Chiara JánošíkováChiara Jánošíková | 06 | atleticky klub ZZO Čadca | 5 | 49.77 | |||
33 | Kristýna GrégrováKristýna Grégrová | 05 | AK Šternberk z.s. | 5 | 50.02 | |||
34 | Valentina PetečelováValentina Petečelová | 08 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 50.38 | |||
35 | Milena JarczykMilena Jarczyk | 07 | UKS Trójka Mikołów | 3 | 50.41 | |||
36 | Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 50.61 | |||
37 | Johana ŠevčíkováJohana Ševčíková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 50.94 | |||
38 | Tereza CiorováTereza Ciorová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 51.25 | |||
39 | Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 52.00 | |||
Tereza HassmannováTereza Hassmannová | 06 | A. C. TEPO Kladno | 3 | DNS | ||||
Natálie ErnstováNatálie Ernstová | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | DQ | ||||
Kateřina WolfováKateřina Wolfová | 05 | ASK Dipoli z.s. | 4 | DNS | ||||
Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková | 08 | ASK Dipoli z.s. | 3 | DNS |