Back

 / Meziměstské utkání Ostrava - Brno - Bratislava - Praha mladšího žactva

Ostrava - Vítkovice (8. 3. 2020)

60 m - Ml. žáci

(ne, 8.3.2020 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 PrahaPraha 5 07.99
2 Matěj KošařMatěj Košař 07 OstravaOstrava 4 08.32
3 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 OstravaOstrava 3 08.36
4 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 BrnoBrno 6 08.54
5 Aleš KřížAleš Kříž 08 BrnoBrno 7 08.61
6 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 PrahaPraha 2 08.79
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(ne, 8.3.2020 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 OstravaOstrava 5 08.30
2 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 PrahaPraha 4 08.47
3 Emma MartinEmma Martin 07 PrahaPraha 6 08.48
4 Ema ProcházkováEma Procházková 07 OstravaOstrava 3 08.61
5 Adéla GábrováAdéla Gábrová 08 BrnoBrno 7 08.67
6 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová 07 BrnoBrno 2 08.89
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 8.3.2020 - 14:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 PrahaPraha 4 18.84
2 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 PrahaPraha 3 19.30
3 Tomáš HorákTomáš Horák 08 BrnoBrno 5 20.07
4 Matěj KošařMatěj Košař 07 OstravaOstrava 2 20.25
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 8.3.2020 - 14:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 OstravaOstrava 3 20.57
2 Filip PopelaFilip Popela 07 BrnoBrno 4 21.21
3 Alex HoundjoAlex Houndjo 08 BratislavaBratislava 2 22.66
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 PrahaPraha 4 18.84
2 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 PrahaPraha 3 19.30
3 Tomáš HorákTomáš Horák 08 BrnoBrno 5 20.07
4 Matěj KošařMatěj Košař 07 OstravaOstrava 2 20.25
5 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 OstravaOstrava 3 20.57
6 Filip PopelaFilip Popela 07 BrnoBrno 4 21.21
7 Alex HoundjoAlex Houndjo 08 BratislavaBratislava 2 22.66

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 8.3.2020 - 14:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 BrnoBrno 3 20.01
2 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 PrahaPraha 4 20.01
3 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 OstravaOstrava 2 20.48
4 Tereza OravcováTereza Oravcová 07 BratislavaBratislava 5 22.51
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 8.3.2020 - 14:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie DanečkováSilvie Danečková 07 PrahaPraha 4 20.87
2 Ema ProcházkováEma Procházková 07 OstravaOstrava 3 21.49
3 Laura Katarina VltavskáLaura Katarina Vltavská 07 BrnoBrno 2 21.69
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 BrnoBrno 3 20.01
1 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 PrahaPraha 4 20.01
3 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 OstravaOstrava 2 20.48
4 Silvie DanečkováSilvie Danečková 07 PrahaPraha 4 20.87
5 Ema ProcházkováEma Procházková 07 OstravaOstrava 3 21.49
6 Laura Katarina VltavskáLaura Katarina Vltavská 07 BrnoBrno 2 21.69
7 Tereza OravcováTereza Oravcová 07 BratislavaBratislava 5 22.51

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 8.3.2020 - 13:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 PrahaPraha 4 41.02
2 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 BrnoBrno 5 42.75
3 Teodor VolekTeodor Volek 08 BratislavaBratislava 3 45.04
4 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 OstravaOstrava 2 45.36
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 8.3.2020 - 13:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal FriedlMichal Friedl 07 PrahaPraha 5 44.05
2 Martin ZemanMartin Zeman 08 BrnoBrno 4 44.69
3 Adam BoškovičAdam Boškovič 07 BratislavaBratislava 2 45.65
4 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 07 OstravaOstrava 3 45.74
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 PrahaPraha 4 41.02
2 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 BrnoBrno 5 42.75
3 Michal FriedlMichal Friedl 07 PrahaPraha 5 44.05
4 Martin ZemanMartin Zeman 08 BrnoBrno 4 44.69
5 Teodor VolekTeodor Volek 08 BratislavaBratislava 3 45.04
6 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 OstravaOstrava 2 45.36
7 Adam BoškovičAdam Boškovič 07 BratislavaBratislava 2 45.65
8 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 07 OstravaOstrava 3 45.74

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 8.3.2020 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 OstravaOstrava 3 42.25
2 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 BrnoBrno 4 42.98
3 Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PrahaPraha 5 45.59
4 Hana ZálesňákováHana Zálesňáková 08 BratislavaBratislava 2 47.67
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 8.3.2020 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 OstravaOstrava 3 45.86
2 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 PrahaPraha 4 46.72
3 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 BrnoBrno 2 47.16
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 OstravaOstrava 3 42.25
2 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 BrnoBrno 4 42.98
3 Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PrahaPraha 5 45.59
4 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 OstravaOstrava 3 45.86
5 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 PrahaPraha 4 46.72
6 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 BrnoBrno 2 47.16
7 Hana ZálesňákováHana Zálesňáková 08 BratislavaBratislava 2 47.67

800 m - Ml. žákyně

(ne, 8.3.2020 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 PrahaPraha 4 2:28.41
2 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 BrnoBrno 3 2:29.05
3 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 OstravaOstrava 7 2:33.16
4 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 PrahaPraha 5 2:33.17
5 Daněčková LucieDaněčková Lucie 07 BrnoBrno 2 2:37.60
6 Michaela KubinováMichaela Kubinová 08 OstravaOstrava 6 2:41.72
7 Laura SedlákováLaura Sedláková 07 BratislavaBratislava 1 2:43.04
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(ne, 8.3.2020 - 13:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan MachalickýJan Machalický 07 PrahaPraha 6 4:56.06
2 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 BrnoBrno 3 4:57.89
3 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 PrahaPraha 7 5:01.42
4 Jakub JányšJakub Jányš 07 OstravaOstrava 4 5:03.44
5 Denis EllingerDenis Ellinger 07 BrnoBrno 5 5:03.54
6 Jakub ČechJakub Čech 07 OstravaOstrava 1 5:12.40
MS Filip JarolímFilip Jarolím 07 OstravaOstrava 2 5:10.77
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(ne, 8.3.2020 - 12:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MachalickýJan Machalický 07 PrahaPraha 5 09.99
2 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 PrahaPraha 3 10.27
3 Teodor VolekTeodor Volek 08 BratislavaBratislava 4 10.40
4 Šimon HolubŠimon Holub 07 OstravaOstrava 6 10.44
5 Adam BoškovičAdam Boškovič 07 BratislavaBratislava 7 10.50
6 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 BrnoBrno 2 11.01
7 Jakub HolubJakub Holub 07 OstravaOstrava 1 11.14
8 Petr TrungelPetr Trungel 07 BrnoBrno 8 11.55
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(ne, 8.3.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 PrahaPraha 5 09.56
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 OstravaOstrava 4 09.62
3 Aneta SeberováAneta Seberová 07 BrnoBrno 6 10.19
4 Hana ZálesňákováHana Zálesňáková 08 BratislavaBratislava 2 10.20
5 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 OstravaOstrava 3 10.22
6 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 BrnoBrno 7 10.39
7 Tereza OravcováTereza Oravcová 07 BratislavaBratislava 1 10.55
8 Valerie BenešováValerie Benešová 07 PrahaPraha 8 10.99
Celkem 8 závodníků

4 x 200 m - Mix mladší žactvo (Běh)

Běh 01 (ne, 8.3.2020 - 14:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojáček, Mareš, Preislerová, Mozgová Vojáček, Mareš, Preislerová, Mozgová PrahaPraha 4 1:50.48
2 Vltavská, Šamšulová, Kunovský, Horák Vltavská, Šamšulová, Kunovský, Horák BrnoBrno 2 1:50.81
3 Kubajurová, Košař, Huňková, Kotek Kubajurová, Košař, Huňková, Kotek OstravaOstrava 3 1:51.54
4 Oravcová, Boškovič, Zálesňáková, Volek Oravcová, Boškovič, Zálesňáková, Volek BratislavaBratislava 5 1:56.88
5 Drda, Kvapilová, Udvarosová, Holub Drda, Kvapilová, Udvarosová, Holub OstravaOstrava 1 1:57.15
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 8.3.2020 - 14:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Friedl, Machalický, Martin, Mecerová Friedl, Machalický, Martin, Mecerová PrahaPraha 4 1:53.35
2 Kreidlová, Lucie, Popela, Zeman Kreidlová, Lucie, Popela, Zeman BrnoBrno 3 1:56.72
MS Koptík, Jordanidis, Veselková, Danečková Koptík, Jordanidis, Veselková, Danečková PrahaPraha 2 1:56.71
MS Žáková, Gábrová, Jedlička, Filka Žáková, Gábrová, Jedlička, Filka BrnoBrno 5 2:02.38
MS Kuchyňková, Seďová, Kříž, Trungel Kuchyňková, Seďová, Kříž, Trungel BrnoBrno 1 2:04.25
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vojáček, Mareš, Preislerová, Mozgová Vojáček, Mareš, Preislerová, Mozgová PrahaPraha 4 1:50.48
2 Vltavská, Šamšulová, Kunovský, Horák Vltavská, Šamšulová, Kunovský, Horák BrnoBrno 2 1:50.81
3 Kubajurová, Košař, Huňková, Kotek Kubajurová, Košař, Huňková, Kotek OstravaOstrava 3 1:51.54
4 Friedl, Machalický, Martin, Mecerová Friedl, Machalický, Martin, Mecerová PrahaPraha 4 1:53.35
5 Koptík, Jordanidis, Veselková, Danečková Koptík, Jordanidis, Veselková, Danečková PrahaPraha 2 1:56.71
6 Kreidlová, Lucie, Popela, Zeman Kreidlová, Lucie, Popela, Zeman BrnoBrno 3 1:56.72
7 Oravcová, Boškovič, Zálesňáková, Volek Oravcová, Boškovič, Zálesňáková, Volek BratislavaBratislava 5 1:56.88
8 Drda, Kvapilová, Udvarosová, Holub Drda, Kvapilová, Udvarosová, Holub OstravaOstrava 1 1:57.15
9 Žáková, Gábrová, Jedlička, Filka Žáková, Gábrová, Jedlička, Filka BrnoBrno 5 2:02.38
10 Kuchyňková, Seďová, Kříž, Trungel Kuchyňková, Seďová, Kříž, Trungel BrnoBrno 1 2:04.25

Skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 8.3.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.251.301.351.401.451.481.511.541.561.581.60
1 Vojtěch HomolaVojtěch Homola
BrnoBrno
07 5 1.58
2 Jakub JordánJakub Jordán
BrnoBrno
07 6 1.51
3 Dalibor DrdaDalibor Drda
OstravaOstrava
08 4 1.45
4 Matyáš FišerMatyáš Fišer
PrahaPraha
07 3 1.40
5 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
OstravaOstrava
07 1 1.35
6 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
PrahaPraha
07 2 1.35
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 8.3.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.201.251.301.351.401.451.481.511.541.58
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová
PrahaPraha
07 6 1.54
2 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová
PrahaPraha
08 5 1.45
3 Nikola SeďováNikola Seďová
BrnoBrno
07 3 1.40
4 Jitka NečasováJitka Nečasová
BrnoBrno
07 4 1.40
5 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
OstravaOstrava
08 1 1.35
6 Anežka JurákováAnežka Juráková
OstravaOstrava
07 2 1.30
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 8.3.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš HorákTomáš Horák
BrnoBrno
08 7 5.08 0.0
2 Dalibor DrdaDalibor Drda
OstravaOstrava
08 6 4.87 0.0
3 Radim HušákRadim Hušák
PrahaPraha
08 4 4.58 0.0
4 Filip JarolímFilip Jarolím
OstravaOstrava
07 5 4.51 0.0
5 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
PrahaPraha
07 1 4.45 0.0
6 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
BrnoBrno
07 3 4.39 0.0
7 Alex HoundjoAlex Houndjo
BratislavaBratislava
08 2 4.09 0.0
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 8.3.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema KrálováEma Králová
BrnoBrno
08 3 4.75 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková
BrnoBrno
07 5 4.73 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Silvie DanečkováSilvie Danečková
PrahaPraha
07 1 4.59 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Nela KolčářováNela Kolčářová
OstravaOstrava
07 4 4.48 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Josefína VeselkováJosefína Veselková
PrahaPraha
07 6 4.31 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Martina MoravčíkováMartina Moravčíková
BratislavaBratislava
07 2 4.17 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Zuzana KrestováZuzana Krestová
OstravaOstrava
07 7 4.06 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 8.3.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
OstravaOstrava
07 8 12.24 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
OstravaOstrava
07 7 12.04 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Veronika HoždorováVeronika Hoždorová
BrnoBrno
07 3 11.64 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
PrahaPraha
07 5 10.76 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová
PrahaPraha
07 6 10.52 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Martina MoravčíkováMartina Moravčíková
BratislavaBratislava
07 2 09.80 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Daněčková LucieDaněčková Lucie
BrnoBrno
07 1 09.60 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Viktorie JurčováViktorie Jurčová
OstravaOstrava
07 4 10.64 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 8.3.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš VolnýLukáš Volný
OstravaOstrava
07 2 11.30 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
PrahaPraha
07 5 11.23 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Tomáš KovářTomáš Kovář
OstravaOstrava
07 6 11.14 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Matěj ZámečníkMatěj Zámečník
PrahaPraha
07 4 10.22 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
BrnoBrno
07 3 09.79 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Patrik FilkaPatrik Filka
BrnoBrno
07 1 08.60 0.00.00.00.00.00.00.0
MS David PavlišinecDavid Pavlišinec
OstravaOstrava
07 08.76 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 7 závodníků