Back

 / Meziměstské utkání Ostrava - Brno - Bratislava - Praha mladšího žactva

Ostrava - Vítkovice (8. 3. 2020)

4 x 200 m - Mix mladší žactvo (Běh)

Běh 01 (ne, 8.3.2020 - 14:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojáček, Mareš, Preislerová, Mozgová Vojáček, Mareš, Preislerová, Mozgová PrahaPraha 4 1:50.48
2 Vltavská, Šamšulová, Kunovský, Horák Vltavská, Šamšulová, Kunovský, Horák BrnoBrno 2 1:50.81
3 Kubajurová, Košař, Huňková, Kotek Kubajurová, Košař, Huňková, Kotek OstravaOstrava 3 1:51.54
4 Oravcová, Boškovič, Zálesňáková, Volek Oravcová, Boškovič, Zálesňáková, Volek BratislavaBratislava 5 1:56.88
5 Drda, Kvapilová, Udvarosová, Holub Drda, Kvapilová, Udvarosová, Holub OstravaOstrava 1 1:57.15
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 8.3.2020 - 14:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Friedl, Machalický, Martin, Mecerová Friedl, Machalický, Martin, Mecerová PrahaPraha 4 1:53.35
2 Kreidlová, Lucie, Popela, Zeman Kreidlová, Lucie, Popela, Zeman BrnoBrno 3 1:56.72
MS Koptík, Jordanidis, Veselková, Danečková Koptík, Jordanidis, Veselková, Danečková PrahaPraha 2 1:56.71
MS Žáková, Gábrová, Jedlička, Filka Žáková, Gábrová, Jedlička, Filka BrnoBrno 5 2:02.38
MS Kuchyňková, Seďová, Kříž, Trungel Kuchyňková, Seďová, Kříž, Trungel BrnoBrno 1 2:04.25
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vojáček, Mareš, Preislerová, Mozgová Vojáček, Mareš, Preislerová, Mozgová PrahaPraha 4 1:50.48
2 Vltavská, Šamšulová, Kunovský, Horák Vltavská, Šamšulová, Kunovský, Horák BrnoBrno 2 1:50.81
3 Kubajurová, Košař, Huňková, Kotek Kubajurová, Košař, Huňková, Kotek OstravaOstrava 3 1:51.54
4 Friedl, Machalický, Martin, Mecerová Friedl, Machalický, Martin, Mecerová PrahaPraha 4 1:53.35
5 Koptík, Jordanidis, Veselková, Danečková Koptík, Jordanidis, Veselková, Danečková PrahaPraha 2 1:56.71
6 Kreidlová, Lucie, Popela, Zeman Kreidlová, Lucie, Popela, Zeman BrnoBrno 3 1:56.72
7 Oravcová, Boškovič, Zálesňáková, Volek Oravcová, Boškovič, Zálesňáková, Volek BratislavaBratislava 5 1:56.88
8 Drda, Kvapilová, Udvarosová, Holub Drda, Kvapilová, Udvarosová, Holub OstravaOstrava 1 1:57.15
9 Žáková, Gábrová, Jedlička, Filka Žáková, Gábrová, Jedlička, Filka BrnoBrno 5 2:02.38
10 Kuchyňková, Seďová, Kříž, Trungel Kuchyňková, Seďová, Kříž, Trungel BrnoBrno 1 2:04.25