Back

 / Čokoládová tretra 2020

Břeclav (29. 7. 2020)

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 29.7.2020 - 15:06) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 32.45
2 Patrik MitvalskýPatrik Mitvalský 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 34.88
3 Adam HrdýAdam Hrdý 11 ZŠ Vysoké Popovice / TJ OslavanyZŠ Vysoké Popovice / TJ Osl... 3 34.91
4 Tomáš FialaTomáš Fiala 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 36.52
5 Matěj ŠestákMatěj Šesták 11 LanžhotLanžhot 12 38.17
6 Ondřej BalgaOndřej Balga 11 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 1 38.77
7 Lukáš KřapaLukáš Křapa 12 Dolní DunajoviceDolní Dunajovice 4 39.68
8 Filip LisoňFilip Lisoň 12 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 6 39.85
9 Tomáš TrensingerTomáš Trensinger 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13 39.99
10 Patrik ŘíhaPatrik Říha 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 42.13
11 Štěpán PeškoŠtěpán Peško 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 43.02
12 Adam PadělekAdam Padělek 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 43.39
13 Michal VlasákMichal Vlasák 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14 43.49
14 Jakub LukešJakub Lukeš 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 43.97
Celkem 14 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 29.7.2020 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 9 35.14
2 Lucie KondllováLucie Kondllová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 35.78
3 Klára MáchováKlára Máchová 12 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 8 36.40
4 Eliška ŠuldesováEliška Šuldesová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 37.43
5 Klára HelešicováKlára Helešicová 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 37.72
6 Adéla BrůčkováAdéla Brůčková 11 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 1 38.75
7 Julie HamšíkováJulie Hamšíková 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 38.94
8 Julie LisonováJulie Lisonová 12 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 6 40.20
9 Viktorie PrnkováViktorie Prnková 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 41.66
10 Diana HeringováDiana Heringová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 42.75
11 Sofie LubalováSofie Lubalová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 44.84
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (st, 29.7.2020 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tamarka MankTamarka Mank 11 TJ Lokomotíva BreclavTJ Lokomotíva Breclav 6 34.10
2 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 11 Lokomotiva BerounLokomotiva Beroun 11 34.20
3 Erika MoravcováErika Moravcová 12 LanžhotLanžhot 8 36.00
4 Olivie KlementováOlivie Klementová 12 Lokomotiva BerounLokomotiva Beroun 4 40.39
5 Tina Sofie BalgováTina Sofie Balgová 11 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 1 40.43
6 Natálie KuchaříkováNatálie Kuchaříková 11 Atletika Veselí Nad MoravouAtletika Veselí Nad Moravou 5 41.41
7 Karolína MasekKarolína Masek 11 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 7 41.56
8 Elena VaškováElena Vašková 12 Atletika Veseli nad MoravouAtletika Veseli nad Moravou 10 41.98
9 Jana HamšíkováJana Hamšíková 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 43.01
10 Nikol KantorováNikol Kantorová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 43.32
11 Natálie StrakováNatálie Straková 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 43.58
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tamarka MankTamarka Mank 11 TJ Lokomotíva BreclavTJ Lokomotíva Breclav 6 34.10
2 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 11 Lokomotiva BerounLokomotiva Beroun 11 34.20
3 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 9 35.14
4 Lucie KondllováLucie Kondllová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 35.78
5 Erika MoravcováErika Moravcová 12 LanžhotLanžhot 8 36.00
6 Klára MáchováKlára Máchová 12 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 8 36.40
7 Eliška ŠuldesováEliška Šuldesová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 37.43
8 Klára HelešicováKlára Helešicová 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 37.72
9 Adéla BrůčkováAdéla Brůčková 11 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 1 38.75
10 Julie HamšíkováJulie Hamšíková 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 38.94
11 Julie LisonováJulie Lisonová 12 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 6 40.20
12 Olivie KlementováOlivie Klementová 12 Lokomotiva BerounLokomotiva Beroun 4 40.39
13 Tina Sofie BalgováTina Sofie Balgová 11 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 1 40.43
14 Natálie KuchaříkováNatálie Kuchaříková 11 Atletika Veselí Nad MoravouAtletika Veselí Nad Moravou 5 41.41
15 Karolína MasekKarolína Masek 11 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 7 41.56
16 Viktorie PrnkováViktorie Prnková 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 41.66
17 Elena VaškováElena Vašková 12 Atletika Veseli nad MoravouAtletika Veseli nad Moravou 10 41.98
18 Diana HeringováDiana Heringová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 42.75
19 Jana HamšíkováJana Hamšíková 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 43.01
20 Nikol KantorováNikol Kantorová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 43.32
21 Natálie StrakováNatálie Straková 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 43.58
22 Sofie LubalováSofie Lubalová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 44.84