Back

 / Čokoládová tretra 2020

Břeclav (29. 7. 2020)

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (Wed, 29.7.2020 - 15:26) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 Lokomotiva BřeclavLokomotiva Břeclav 5 46.42
2 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 2 47.79
3 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní městoAtletika Jižní město 6 53.25
4 Matěj RežňákMatěj Režňák 09 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 9 54.61
5 Antonín BaránekAntonín Baránek 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 55.34
6 Matěj PešlMatěj Pešl 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 56.22
7 Štěpán KlepáčekŠtěpán Klepáček 10 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 4 57.25
8 Lukáš SadílekLukáš Sadílek 09 HlohovecHlohovec 10 61.18
9 Samuel HrdýSamuel Hrdý 09 ZŠ Zastávka / TJ OslavanyZŠ Zastávka / TJ Oslavany 3 62.41
10 Michal ProrokMichal Prorok 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 76.63
Total 10 racers

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Wed, 29.7.2020 - 15:25) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 4 50.43
2 Viktorie HrdáViktorie Hrdá 09 ZŠ Zastávka / TJ OslavanyZŠ Zastávka / TJ Oslavany 5 51.05
3 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní městoAtletika Jižní město 1 53.67
4 Anna KlementováAnna Klementová 10 Lokomotiva BerounLokomotiva Beroun 7 54.49
5 Anna LisoňováAnna Lisoňová 09 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 10 55.03
6 Sofie LisoňováSofie Lisoňová 09 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 9 56.58
7 Barbora KonečnáBarbora Konečná 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 57.09
8 Viktorie ČejkováViktorie Čejková 10 ZŠ KomenskéhoZŠ Komenského 2 57.66
9 Veronika JaníkováVeronika Janíková 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 59.03
10 Jaroslava MaňákováJaroslava Maňáková 10 AK HodonínAK Hodonín 12 60.29
11 Lenka DrobiličováLenka Drobiličová 09 HlohovecHlohovec 3 60.89
Barbora MachováBarbora Machová 09 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 11 DNS
Total 12 racers
Běh 02 (Wed, 29.7.2020 - 15:25) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Sára ProcházkováSára Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 7 47.55
2 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC star Karlovy VarySC star Karlovy Vary 8 48.76
3 Marie SoučkováMarie Součková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 9 51.41
4 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 10 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 11 51.65
5 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6 55.50
6 Tereza NovotnáTereza Novotná 10 AC Moravský Krumlov, Zš KlášterníAC Moravský Krumlov, Zš Klá... 4 55.99
7 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ ZnojmoTJ Znojmo 5 58.92
8 Šárka NěmcováŠárka Němcová 09 LanžhotLanžhot 2 59.61
9 Albína VlašicováAlbína Vlašicová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 60.81
10 Tereza NetopilováTereza Netopilová 10 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 3 62.38
MS Abby NápravníkováAbby Nápravníková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 60.12
Total 11 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Sára ProcházkováSára Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 7 47.55
2 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC star Karlovy VarySC star Karlovy Vary 8 48.76
3 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 4 50.43
4 Viktorie HrdáViktorie Hrdá 09 ZŠ Zastávka / TJ OslavanyZŠ Zastávka / TJ Oslavany 5 51.05
5 Marie SoučkováMarie Součková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 9 51.41
6 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 10 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 11 51.65
7 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní městoAtletika Jižní město 1 53.67
8 Anna KlementováAnna Klementová 10 Lokomotiva BerounLokomotiva Beroun 7 54.49
9 Anna LisoňováAnna Lisoňová 09 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 10 55.03
10 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6 55.50
11 Tereza NovotnáTereza Novotná 10 AC Moravský Krumlov, Zš KlášterníAC Moravský Krumlov, Zš Klá... 4 55.99
12 Sofie LisoňováSofie Lisoňová 09 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 9 56.58
13 Barbora KonečnáBarbora Konečná 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 57.09
14 Viktorie ČejkováViktorie Čejková 10 ZŠ KomenskéhoZŠ Komenského 2 57.66
15 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ ZnojmoTJ Znojmo 5 58.92
16 Veronika JaníkováVeronika Janíková 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 59.03
17 Šárka NěmcováŠárka Němcová 09 LanžhotLanžhot 2 59.61
18 Abby NápravníkováAbby Nápravníková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 60.12
19 Jaroslava MaňákováJaroslava Maňáková 10 AK HodonínAK Hodonín 12 60.29
20 Albína VlašicováAlbína Vlašicová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 60.81
21 Lenka DrobiličováLenka Drobiličová 09 HlohovecHlohovec 3 60.89
22 Tereza NetopilováTereza Netopilová 10 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 3 62.38
Barbora MachováBarbora Machová 09 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 11 DNS