Back

 / Čokoládová tretra 2020

Frýdek-Místek (29. 6. 2020)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 29.6.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MikaEliáš Mika 15 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 7 12.25
2 Samuel FejfarSamuel Fejfar 15 Šenov u Nového JičínaŠenov u Nového Jičína 5 12.63
3 Otakar ZemekOtakar Zemek 15 MŠ DobráMŠ Dobrá 8 14.48
4 Jan MališJan Mališ 15 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 2 15.80
5 Matěj ČadraMatěj Čadra 15 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 4 18.66
6 Matěj ŠpišákMatěj Špišák 15 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 19.13
7 Florián KolibaFlorián Koliba 17 PříborPříbor 6 22.34
8 Jakub HolinkaJakub Holinka 17 PražmoPražmo 3 26.09
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 29.6.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HradilíkDominik Hradilík 15 HradištěHradiště 3 13.68
2 Matěj ČempelMatěj Čempel 15 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 4 14.07
3 Ondřej TylečekOndřej Tyleček 15 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 15.47
4 Michael PešatMichael Pešat 15 Atletika FMAtletika FM 2 16.49
5 Mikuláš HolubMikuláš Holub 16 MnišíMniší 5 18.01
6 Vojtěch RohanVojtěch Rohan 19 OstravaOstrava 7 18.59
7 Šimon ZajacŠimon Zajac 19 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 8 23.73
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eliáš MikaEliáš Mika 15 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 7 12.25
2 Samuel FejfarSamuel Fejfar 15 Šenov u Nového JičínaŠenov u Nového Jičína 5 12.63
3 Dominik HradilíkDominik Hradilík 15 HradištěHradiště 3 13.68
4 Matěj ČempelMatěj Čempel 15 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 4 14.07
5 Otakar ZemekOtakar Zemek 15 MŠ DobráMŠ Dobrá 8 14.48
6 Ondřej TylečekOndřej Tyleček 15 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 15.47
7 Jan MališJan Mališ 15 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 2 15.80
8 Michael PešatMichael Pešat 15 Atletika FMAtletika FM 2 16.49
9 Mikuláš HolubMikuláš Holub 16 MnišíMniší 5 18.01
10 Vojtěch RohanVojtěch Rohan 19 OstravaOstrava 7 18.59
11 Matěj ČadraMatěj Čadra 15 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 4 18.66
12 Matěj ŠpišákMatěj Špišák 15 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 19.13
13 Florián KolibaFlorián Koliba 17 PříborPříbor 6 22.34
14 Šimon ZajacŠimon Zajac 19 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 8 23.73
15 Jakub HolinkaJakub Holinka 17 PražmoPražmo 3 26.09

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 29.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MatýskováEliška Matýsková 15 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 13.91
2 Markéta VeselkováMarkéta Veselková 15 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 16.50
3 Kristýna HolušováKristýna Holušová 16 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 3 16.58
4 Veronika HolubováVeronika Holubová 16 MorávkaMorávka 5 17.92
5 Emily RohanováEmily Rohanová 15 OstravaOstrava 7 17.93
6 Viktorie FejfarováViktorie Fejfarová 16 Šenov u Nového JičínaŠenov u Nového Jičína 4 19.21
7 Adéla JavůrkováAdéla Javůrková 16 VojkoviceVojkovice 6 30.99
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 29.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zoe GittlerováZoe Gittlerová 15 TJ Slezan Frýdek Místek,benjaminciTJ Slezan Frýdek Místek,ben... 3 13.43
2 Tereza CudrákováTereza Cudráková 15 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 4 14.14
3 Zuzana KocichováZuzana Kocichová 15 MŠ MateřídouškaMŠ Mateřídouška 2 14.42
4 Barbora ŘíhováBarbora Říhová 15 Slezan FMSlezan FM 7 14.48
5 Támar GeldnerováTámar Geldnerová 16 Frýdlant nad OstravicíFrýdlant nad Ostravicí 5 17.94
6 Kateřina ChybováKateřina Chybová 17 Horní DomaslaviceHorní Domaslavice 6 32.11
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 29.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elen PaličkováElen Paličková 15 BrušperkBrušperk 5 13.28
2 Karolína HolubováKarolína Holubová 16 Frýdek MístekFrýdek Místek 4 15.93
3 Elena ZbořilováElena Zbořilová 15 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 2 16.38
4 Beáta SchmidováBeáta Schmidová 16 OstravaOstrava 6 16.82
5 Agáta PetrovskáAgáta Petrovská 17 Frýdek MístekFrýdek Místek 3 31.11
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Elen PaličkováElen Paličková 15 BrušperkBrušperk 5 13.28
2 Zoe GittlerováZoe Gittlerová 15 TJ Slezan Frýdek Místek,benjaminciTJ Slezan Frýdek Místek,ben... 3 13.43
3 Eliška MatýskováEliška Matýsková 15 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 13.91
4 Tereza CudrákováTereza Cudráková 15 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 4 14.14
5 Zuzana KocichováZuzana Kocichová 15 MŠ MateřídouškaMŠ Mateřídouška 2 14.42
6 Barbora ŘíhováBarbora Říhová 15 Slezan FMSlezan FM 7 14.48
7 Karolína HolubováKarolína Holubová 16 Frýdek MístekFrýdek Místek 4 15.93
8 Elena ZbořilováElena Zbořilová 15 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 2 16.38
9 Markéta VeselkováMarkéta Veselková 15 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 16.50
10 Kristýna HolušováKristýna Holušová 16 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 3 16.58
11 Beáta SchmidováBeáta Schmidová 16 OstravaOstrava 6 16.82
12 Veronika HolubováVeronika Holubová 16 MorávkaMorávka 5 17.92
13 Emily RohanováEmily Rohanová 15 OstravaOstrava 7 17.93
14 Támar GeldnerováTámar Geldnerová 16 Frýdlant nad OstravicíFrýdlant nad Ostravicí 5 17.94
15 Viktorie FejfarováViktorie Fejfarová 16 Šenov u Nového JičínaŠenov u Nového Jičína 4 19.21
16 Adéla JavůrkováAdéla Javůrková 16 VojkoviceVojkovice 6 30.99
17 Agáta PetrovskáAgáta Petrovská 17 Frýdek MístekFrýdek Místek 3 31.11
18 Kateřina ChybováKateřina Chybová 17 Horní DomaslaviceHorní Domaslavice 6 32.11

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 29.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Albert SchmidaAlbert Schmida 14 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 17.84
2 Jiří PolášekJiří Polášek 13 TJ Slezan FM/5. ZŠ FMTJ Slezan FM/5. ZŠ FM 7 18.81
3 Otakar KULHANEKOtakar KULHANEK 14 MetyloviceMetylovice 6 20.08
4 Jakub NovákJakub Novák 13 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 2 21.53
5 Jan AdámekJan Adámek 14 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 4 22.11
6 Jiří HajdučekJiří Hajduček 13 Slezan FM - benjamínciSlezan FM - benjamínci 3 22.29
7 Tomáš ČípTomáš Číp 14 Atletika TJ slezan frydek-místekAtletika TJ slezan frydek-m... 5 23.05
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 29.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David LexDavid Lex 13 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 18.68
2 Vojtěch MacečekVojtěch Maceček 14 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 6 21.48
3 Matouš ValkovičMatouš Valkovič 14 MS PaskovMS Paskov 7 22.27
4 David GeldnerDavid Geldner 14 Slezan FMSlezan FM 5 22.47
5 Jan ŠrubářJan Šrubář 14 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 22.70
6 Eliáš FuniokEliáš Funiok 14 SedlištěSedliště 4 23.86
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Albert SchmidaAlbert Schmida 14 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 17.84
2 David LexDavid Lex 13 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 18.68
3 Jiří PolášekJiří Polášek 13 TJ Slezan FM/5. ZŠ FMTJ Slezan FM/5. ZŠ FM 7 18.81
4 Otakar KULHANEKOtakar KULHANEK 14 MetyloviceMetylovice 6 20.08
5 Vojtěch MacečekVojtěch Maceček 14 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 6 21.48
6 Jakub NovákJakub Novák 13 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 2 21.53
7 Jan AdámekJan Adámek 14 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 4 22.11
8 Matouš ValkovičMatouš Valkovič 14 MS PaskovMS Paskov 7 22.27
9 Jiří HajdučekJiří Hajduček 13 Slezan FM - benjamínciSlezan FM - benjamínci 3 22.29
10 David GeldnerDavid Geldner 14 Slezan FMSlezan FM 5 22.47
11 Jan ŠrubářJan Šrubář 14 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 22.70
12 Tomáš ČípTomáš Číp 14 Atletika TJ slezan frydek-místekAtletika TJ slezan frydek-m... 5 23.05
13 Eliáš FuniokEliáš Funiok 14 SedlištěSedliště 4 23.86

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 29.6.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška Anna MilfaitEliška Anna Milfait 13 Dukla PrahaDukla Praha 3 17.03
2 Karolína AdámkováKarolína Adámková 13 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 4 18.30
3 Daniela HavelkováDaniela Havelková 14 LíbezniceLíbeznice 5 19.42
4 Frederika PrutkayováFrederika Prutkayová 13 OstravaOstrava 6 19.71
5 Elena PszczolkováElena Pszczolková 14 Český TěšínČeský Těšín 2 21.27
6 Kateřina RohanováKateřina Rohanová 13 ZŠ Halasova Ostrava VítkoviceZŠ Halasova Ostrava Vítkovice 7 21.61
7 Simona RučkováSimona Ručková 14 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 23.04
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 29.6.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla PetrovskáAdéla Petrovská 14 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 18.54
2 Marta DziegielewskaMarta Dziegielewska 14 Sportovní škola Človíček Hostivař PrahaSportovní škola Človíček H... 5 19.58
3 Markéta RojíčkováMarkéta Rojíčková 14 DobráDobrá 7 20.09
4 Soňa HruškováSoňa Hrušková 13 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 3 20.74
5 Karin ValicováKarin Valicová 14 MŠ Ostrava/ RybičkyMŠ Ostrava/ Rybičky 1 21.31
6 Zoe Evelína BabuňkováZoe Evelína Babuňková 14 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 4 25.51
7 Terezie ChybováTerezie Chybová 14 Tj SLEZAN Frýdek MístekTj SLEZAN Frýdek Místek 6 27.69
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (po, 29.6.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ObůrkováKristýna Obůrková 13 TJ ZubříTJ Zubří 1 18.30
2 Elen KaděrováElen Kaděrová 13 OstravaOstrava 6 20.94
3 Berenika KolibováBerenika Kolibová 14 PříborPříbor 2 21.00
4 Natalia JavůrkováNatalia Javůrková 13 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 3 21.14
5 Barbora HolinkováBarbora Holinková 14 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 22.34
6 Beáta HolinkováBeáta Holinková 13 PražmoPražmo 4 23.13
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 29.6.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucia TulinskáLucia Tulinská 13 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 3 18.77
2 Hana OlejníkováHana Olejníková 13 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 22.35
3 Jana LétalováJana Létalová 14 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 2 23.58
4 Radka VeselkováRadka Veselková 13 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 24.70
5 Lara HarastiováLara Harastiová 14 Horní DomaslaviceHorní Domaslavice 4 30.48
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eliška Anna MilfaitEliška Anna Milfait 13 Dukla PrahaDukla Praha 3 17.03
2 Karolína AdámkováKarolína Adámková 13 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 4 18.30
2 Kristýna ObůrkováKristýna Obůrková 13 TJ ZubříTJ Zubří 1 18.30
4 Adéla PetrovskáAdéla Petrovská 14 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 18.54
5 Lucia TulinskáLucia Tulinská 13 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 3 18.77
6 Daniela HavelkováDaniela Havelková 14 LíbezniceLíbeznice 5 19.42
7 Marta DziegielewskaMarta Dziegielewska 14 Sportovní škola Človíček Hostivař PrahaSportovní škola Človíček H... 5 19.58
8 Frederika PrutkayováFrederika Prutkayová 13 OstravaOstrava 6 19.71
9 Markéta RojíčkováMarkéta Rojíčková 14 DobráDobrá 7 20.09
10 Soňa HruškováSoňa Hrušková 13 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 3 20.74
11 Elen KaděrováElen Kaděrová 13 OstravaOstrava 6 20.94
12 Berenika KolibováBerenika Kolibová 14 PříborPříbor 2 21.00
13 Natalia JavůrkováNatalia Javůrková 13 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 3 21.14
14 Elena PszczolkováElena Pszczolková 14 Český TěšínČeský Těšín 2 21.27
15 Karin ValicováKarin Valicová 14 MŠ Ostrava/ RybičkyMŠ Ostrava/ Rybičky 1 21.31
16 Kateřina RohanováKateřina Rohanová 13 ZŠ Halasova Ostrava VítkoviceZŠ Halasova Ostrava Vítkovice 7 21.61
17 Barbora HolinkováBarbora Holinková 14 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 22.34
18 Hana OlejníkováHana Olejníková 13 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 22.35
19 Simona RučkováSimona Ručková 14 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 23.04
20 Beáta HolinkováBeáta Holinková 13 PražmoPražmo 4 23.13
21 Jana LétalováJana Létalová 14 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 2 23.58
22 Radka VeselkováRadka Veselková 13 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 24.70
23 Zoe Evelína BabuňkováZoe Evelína Babuňková 14 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 4 25.51
24 Terezie ChybováTerezie Chybová 14 Tj SLEZAN Frýdek MístekTj SLEZAN Frýdek Místek 6 27.69
25 Lara HarastiováLara Harastiová 14 Horní DomaslaviceHorní Domaslavice 4 30.48

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 29.6.2020 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František MrkvanFrantišek Mrkvan 11 atletika Krnovatletika Krnov 9 32.87
2 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 1 33.47
3 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek 11 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 3 35.03
4 Alexandr MilataAlexandr Milata 11 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 36.18
5 Adrien MoškořAdrien Moškoř 12 7. ZŠ Frýdek-Místek7. ZŠ Frýdek-Místek 8 37.86
6 Gabriel GeldnerGabriel Geldner 11 Slezan FMSlezan FM 4 39.70
7 Matyáš HodečekMatyáš Hodeček 11 ZŠ Ostrava-Výškovice s.r.o.ZŠ Ostrava-Výškovice s.r.o. 5 40.32
8 Adam BiolekAdam Biolek 11 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 40.48
9 Filip HradilikFilip Hradilik 12 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 6 41.29
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (po, 29.6.2020 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ŠodekVáclav Šodek 11 Slezan Frýdek MístekSlezan Frýdek Místek 7 33.69
2 Jan VenglářJan Venglář 11 LSK-FMLSK-FM 8 35.48
3 Antonín MíčekAntonín Míček 12 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 5 37.00
4 Jan ČempelJan Čempel 11 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 2 38.02
5 Filip ŽilinskýFilip Žilinský 12 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 9 38.13
6 Patrick CecavaPatrick Cecava 12 Tj Slezan Frýdek-MistekTj Slezan Frýdek-Mistek 1 38.31
7 Šimon FuniokŠimon Funiok 12 Slezan FMSlezan FM 3 40.96
8 Štěpán SekeraŠtěpán Sekera 12 Fénix Sport ŠenovFénix Sport Šenov 6 41.44
9 Adam GonekAdam Gonek 12 ZŠ BaškaZŠ Baška 4 41.91
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 František MrkvanFrantišek Mrkvan 11 atletika Krnovatletika Krnov 9 32.87
2 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 1 33.47
3 Václav ŠodekVáclav Šodek 11 Slezan Frýdek MístekSlezan Frýdek Místek 7 33.69
4 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek 11 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 3 35.03
5 Jan VenglářJan Venglář 11 LSK-FMLSK-FM 8 35.48
6 Alexandr MilataAlexandr Milata 11 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 36.18
7 Antonín MíčekAntonín Míček 12 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 5 37.00
8 Adrien MoškořAdrien Moškoř 12 7. ZŠ Frýdek-Místek7. ZŠ Frýdek-Místek 8 37.86
9 Jan ČempelJan Čempel 11 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 2 38.02
10 Filip ŽilinskýFilip Žilinský 12 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 9 38.13
11 Patrick CecavaPatrick Cecava 12 Tj Slezan Frýdek-MistekTj Slezan Frýdek-Mistek 1 38.31
12 Gabriel GeldnerGabriel Geldner 11 Slezan FMSlezan FM 4 39.70
13 Matyáš HodečekMatyáš Hodeček 11 ZŠ Ostrava-Výškovice s.r.o.ZŠ Ostrava-Výškovice s.r.o. 5 40.32
14 Adam BiolekAdam Biolek 11 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 40.48
15 Šimon FuniokŠimon Funiok 12 Slezan FMSlezan FM 3 40.96
16 Filip HradilikFilip Hradilik 12 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 6 41.29
17 Štěpán SekeraŠtěpán Sekera 12 Fénix Sport ŠenovFénix Sport Šenov 6 41.44
18 Adam GonekAdam Gonek 12 ZŠ BaškaZŠ Baška 4 41.91

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 29.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna UhrováKristýna Uhrová 11 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 9 33.78
2 Julie BiolkováJulie Biolková 11 OstravaOstrava 3 34.06
3 Valerie MarflákováValerie Marfláková 11 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 7 37.41
4 Kristina RojíčkováKristina Rojíčková 12 Tj SlezanTj Slezan 8 39.75
5 Barbora BačováBarbora Bačová 11 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 40.62
6 Elen KantorováElen Kantorová 12 OstravaOstrava 5 41.11
7 Laura LýskováLaura Lýsková 12 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 6 42.39
8 Anna AdámkováAnna Adámková 12 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 1 43.05
9 Viktorie ChybováViktorie Chybová 12 Tj SLEZAN Frýdek MístekTj SLEZAN Frýdek Místek 4 50.21
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (po, 29.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára MáchováKlára Máchová 12 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 6 35.77
2 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 LíbezniceLíbeznice 3 35.82
3 Natálie CudrákováNatálie Cudráková 12 Atletika tj slezanAtletika tj slezan 1 36.83
4 Laura GongolováLaura Gongolová 12 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 37.36
5 Adéla MoškořováAdéla Moškořová 11 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 38.21
6 Laura JavůrkováLaura Javůrková 11 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 4 38.98
7 Nikola RozehnalováNikola Rozehnalová 12 ZŠ KozloviceZŠ Kozlovice 9 40.23
8 Markéta OrsagovaMarkéta Orsagova 12 ZŠ Jana Čapka, Frýdek MístekZŠ Jana Čapka, Frýdek Místek 8 44.65
9 Sofie KrausováSofie Krausová 12 ZŠ TGM - Vratimov - SBŠ OstravaZŠ TGM - Vratimov - SBŠ Ost... 5 45.21
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (po, 29.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KocourkováNela Kocourková 11 TJ Atletika NeratoviceTJ Atletika Neratovice 4 31.76
2 Sabina JurošováSabina Jurošová 11 Slezan Frýdek MístekSlezan Frýdek Místek 3 35.67
3 Isabela HolubčíkováIsabela Holubčíková 12 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 39.30
4 Eva LétalováEva Létalová 12 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 5 40.79
5 Ema ProkešováEma Prokešová 12 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 41.31
6 Adriana VaňkováAdriana Vaňková 12 KrásnáKrásná 9 42.38
7 Liliana MlynářováLiliana Mlynářová 12 OstravaOstrava 6 42.64
8 Sára HarastiováSára Harastiová 12 Horní DomaslaviceHorní Domaslavice 1 49.67
9 Marianna SvákováMarianna Sváková 12 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 51.80
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Nela KocourkováNela Kocourková 11 TJ Atletika NeratoviceTJ Atletika Neratovice 4 31.76
2 Kristýna UhrováKristýna Uhrová 11 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 9 33.78
3 Julie BiolkováJulie Biolková 11 OstravaOstrava 3 34.06
4 Sabina JurošováSabina Jurošová 11 Slezan Frýdek MístekSlezan Frýdek Místek 3 35.67
5 Klára MáchováKlára Máchová 12 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 6 35.77
6 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 LíbezniceLíbeznice 3 35.82
7 Natálie CudrákováNatálie Cudráková 12 Atletika tj slezanAtletika tj slezan 1 36.83
8 Laura GongolováLaura Gongolová 12 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 37.36
9 Valerie MarflákováValerie Marfláková 11 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 7 37.41
10 Adéla MoškořováAdéla Moškořová 11 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 38.21
11 Laura JavůrkováLaura Javůrková 11 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 4 38.98
12 Isabela HolubčíkováIsabela Holubčíková 12 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 39.30
13 Kristina RojíčkováKristina Rojíčková 12 Tj SlezanTj Slezan 8 39.75
14 Nikola RozehnalováNikola Rozehnalová 12 ZŠ KozloviceZŠ Kozlovice 9 40.23
15 Barbora BačováBarbora Bačová 11 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 40.62
16 Eva LétalováEva Létalová 12 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 5 40.79
17 Elen KantorováElen Kantorová 12 OstravaOstrava 5 41.11
18 Ema ProkešováEma Prokešová 12 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 41.31
19 Adriana VaňkováAdriana Vaňková 12 KrásnáKrásná 9 42.38
20 Laura LýskováLaura Lýsková 12 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 6 42.39
21 Liliana MlynářováLiliana Mlynářová 12 OstravaOstrava 6 42.64
22 Anna AdámkováAnna Adámková 12 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 1 43.05
23 Markéta OrsagovaMarkéta Orsagova 12 ZŠ Jana Čapka, Frýdek MístekZŠ Jana Čapka, Frýdek Místek 8 44.65
24 Sofie KrausováSofie Krausová 12 ZŠ TGM - Vratimov - SBŠ OstravaZŠ TGM - Vratimov - SBŠ Ost... 5 45.21
25 Sára HarastiováSára Harastiová 12 Horní DomaslaviceHorní Domaslavice 1 49.67
26 Viktorie ChybováViktorie Chybová 12 Tj SLEZAN Frýdek MístekTj SLEZAN Frýdek Místek 4 50.21
27 Marianna SvákováMarianna Sváková 12 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 51.80

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 29.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará BoleslavAtletika Stará Boleslav 1 47.81
2 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 8 48.31
3 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 50.70
4 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 09 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 9 51.61
5 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 Tj SlezanTj Slezan 2 52.86
6 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 5 53.77
7 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Fýdek-MístekTJ Slezan Fýdek-Místek 7 54.04
8 Adam NaxeraAdam Naxera 10 FZŠ O. Chlupa, PrahaFZŠ O. Chlupa, Praha 6 56.48
9 Kryštof HolubKryštof Holub 09 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 57.62
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (po, 29.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MazáčMichal Mazáč 10 AKEZ Kopřivnice - ZŠ Příbor, JičínskáAKEZ Kopřivnice - ZŠ Příbor... 3 53.44
2 Vojtěch MaršálekVojtěch Maršálek 09 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 54.86
3 Teodor RaškaTeodor Raška 10 LSK-FMLSK-FM 6 54.87
4 Radek VřesňákRadek Vřesňák 09 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 7 56.91
5 Jiří TylečekJiří Tyleček 10 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 9 57.67
6 Damián LojekDamián Lojek 09 AKEZ Kopřivnice, ZŠ AlšovaAKEZ Kopřivnice, ZŠ Alšova 1 67.83
7 Ondřej OrságOndřej Orság 10 ZŠ Jana Čapka, Frýdek MístekZŠ Jana Čapka, Frýdek Místek 4 67.99
8 Ondřej PolášekOndřej Polášek 10 5.ZŠ, Frýdek-Místek5.ZŠ, Frýdek-Místek 5 69.56
9 Vít ZbořilVít Zbořil 09 ŠenovŠenov 8 84.23
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará BoleslavAtletika Stará Boleslav 1 47.81
2 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 8 48.31
3 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 50.70
4 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 09 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 9 51.61
5 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 Tj SlezanTj Slezan 2 52.86
6 Michal MazáčMichal Mazáč 10 AKEZ Kopřivnice - ZŠ Příbor, JičínskáAKEZ Kopřivnice - ZŠ Příbor... 3 53.44
7 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 5 53.77
8 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Fýdek-MístekTJ Slezan Fýdek-Místek 7 54.04
9 Vojtěch MaršálekVojtěch Maršálek 09 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 54.86
10 Teodor RaškaTeodor Raška 10 LSK-FMLSK-FM 6 54.87
11 Adam NaxeraAdam Naxera 10 FZŠ O. Chlupa, PrahaFZŠ O. Chlupa, Praha 6 56.48
12 Radek VřesňákRadek Vřesňák 09 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 7 56.91
13 Kryštof HolubKryštof Holub 09 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 57.62
14 Jiří TylečekJiří Tyleček 10 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 9 57.67
15 Damián LojekDamián Lojek 09 AKEZ Kopřivnice, ZŠ AlšovaAKEZ Kopřivnice, ZŠ Alšova 1 67.83
16 Ondřej OrságOndřej Orság 10 ZŠ Jana Čapka, Frýdek MístekZŠ Jana Čapka, Frýdek Místek 4 67.99
17 Ondřej PolášekOndřej Polášek 10 5.ZŠ, Frýdek-Místek5.ZŠ, Frýdek-Místek 5 69.56
18 Vít ZbořilVít Zbořil 09 ŠenovŠenov 8 84.23

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 29.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 Sportovní škola Človíček Hostivař PrahaSportovní škola Človíček H... 1 50.99
2 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 5 51.53
3 Anna ProvazníkováAnna Provazníková 09 LSK F-MLSK F-M 8 52.49
4 Gabriela PetrováGabriela Petrová 09 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 53.09
5 Nikol ErnstováNikol Ernstová 10 1.běžecký Jablunkov1.běžecký Jablunkov 2 53.68
6 Nela FridrichováNela Fridrichová 10 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 3 56.17
7 Karolína RozehnalováKarolína Rozehnalová 09 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 9 57.61
8 Tereza KovalováTereza Kovalová 09 Atletika Frýdek-MístekAtletika Frýdek-Místek 4 61.02
9 Ema SurmováEma Surmová 09 LSK F-MLSK F-M 11 63.78
10 Johana SekerováJohana Sekerová 09 Fénix Sport ŠenovFénix Sport Šenov 10 65.15
11 Kristýna MíčkováKristýna Míčková 10 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 6 68.22
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (po, 29.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 ZŠ Mniší - AKEZ KopřivniceZŠ Mniší - AKEZ Kopřivnice 3 52.52
2 Tereza HruškováTereza Hrušková 09 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 4 55.08
3 Aneta MaršálkováAneta Maršálková 09 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 55.87
4 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10 56.43
5 Eliška SmyčkováEliška Smyčková 10 Tj SLEZAN Frýdek MístekTj SLEZAN Frýdek Místek 8 57.54
6 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 5 58.67
7 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, 8. ZŠTJ Slezan Frýdek-Místek, 8. ZŠ 11 63.91
8 Veronika MališováVeronika Mališová 10 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 6 68.68
9 Ela HelsteinováEla Helsteinová 10 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 72.38
10 Michaela SvákováMichaela Sváková 10 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 9 72.78
11 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková 10 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 1 72.80
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 Sportovní škola Človíček Hostivař PrahaSportovní škola Človíček H... 1 50.99
2 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 5 51.53
3 Anna ProvazníkováAnna Provazníková 09 LSK F-MLSK F-M 8 52.49
4 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 ZŠ Mniší - AKEZ KopřivniceZŠ Mniší - AKEZ Kopřivnice 3 52.52
5 Gabriela PetrováGabriela Petrová 09 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 53.09
6 Nikol ErnstováNikol Ernstová 10 1.běžecký Jablunkov1.běžecký Jablunkov 2 53.68
7 Tereza HruškováTereza Hrušková 09 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 4 55.08
8 Aneta MaršálkováAneta Maršálková 09 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 55.87
9 Nela FridrichováNela Fridrichová 10 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 3 56.17
10 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10 56.43
11 Eliška SmyčkováEliška Smyčková 10 Tj SLEZAN Frýdek MístekTj SLEZAN Frýdek Místek 8 57.54
12 Karolína RozehnalováKarolína Rozehnalová 09 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 9 57.61
13 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 5 58.67
14 Tereza KovalováTereza Kovalová 09 Atletika Frýdek-MístekAtletika Frýdek-Místek 4 61.02
15 Ema SurmováEma Surmová 09 LSK F-MLSK F-M 11 63.78
16 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, 8. ZŠTJ Slezan Frýdek-Místek, 8. ZŠ 11 63.91
17 Johana SekerováJohana Sekerová 09 Fénix Sport ŠenovFénix Sport Šenov 10 65.15
18 Kristýna MíčkováKristýna Míčková 10 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 6 68.22
19 Veronika MališováVeronika Mališová 10 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 6 68.68
20 Ela HelsteinováEla Helsteinová 10 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 72.38
21 Michaela SvákováMichaela Sváková 10 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 9 72.78
22 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková 10 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 1 72.80

Hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(po, 29.6.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Damián LojekDamián Lojek
AKEZ Kopřivnice, ZŠ AlšovaAKEZ Kopřivnice, ZŠ Alšova
09 4 PB 39.79 0.0
2 Vítek StrnadVítek Strnad
AC PardubiceAC Pardubice
09 13 PB 38.28 0.0
3 Michal MazáčMichal Mazáč
AKEZ Kopřivnice - ZŠ Příbor, JičínskáAKEZ Kopřivnice - ZŠ Příbor...
10 5 PB 36.20 0.0
4 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa
TJ Slezan FMTJ Slezan FM
09 14 PB 33.92 0.0
5 Miroslav MyškaMiroslav Myška
TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek
09 7 PB 33.24 0.0
6 Radek VřesňákRadek Vřesňák
AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice
09 16 PB 32.79 0.0
7 Tomáš BakotaTomáš Bakota
Tj SlezanTj Slezan
10 2 PB 27.99 0.0
8 Vojtěch MaršálekVojtěch Maršálek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
09 PB 27.59 0.0
9 Ondřej MynarzOndřej Mynarz
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
10 6 PB 25.92 0.0
10 Michal OlejníčekMichal Olejníček
TJ Slezan Fýdek-MístekTJ Slezan Fýdek-Místek
09 9 PB 24.26 0.0
11 Kryštof HolubKryštof Holub
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
09 3 PB 22.87 0.0
12 Adam NaxeraAdam Naxera
FZŠ O. Chlupa, PrahaFZŠ O. Chlupa, Praha
10 8 PB 21.53 0.0
13 Ondřej OrságOndřej Orság
ZŠ Jana Čapka, Frýdek MístekZŠ Jana Čapka, Frýdek Místek
10 10 PB 20.22 0.0
14 Ondřej PolášekOndřej Polášek
5.ZŠ, Frýdek-Místek5.ZŠ, Frýdek-Místek
10 11 PB 19.15 0.0
15 Teodor RaškaTeodor Raška
LSK-FMLSK-FM
10 12 PB 18.05 0.0
16 Jiří TylečekJiří Tyleček
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
10 15 PB 15.77 0.0
17 Vít ZbořilVít Zbořil
ŠenovŠenov
09 17 PB 11.44 0.0
Adam AxonAdam Axon
Atletika Stará BoleslavAtletika Stará Boleslav
09 1 DNS
Celkem 18 závodníků

Hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(po, 29.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína RozehnalováKarolína Rozehnalová
AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice
09 15 PB 31.19 0.0
2 Anna ProvazníkováAnna Provazníková
LSK F-MLSK F-M
09 PB 21.22 0.0
3 Eliška SmyčkováEliška Smyčková
Tj SLEZAN Frýdek MístekTj SLEZAN Frýdek Místek
10 17 PB 20.80 0.0
4 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková
Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek
10 1 PB 19.69 0.0
5 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
09 20 PB 19.54 0.0
6 Tereza HruškováTereza Hrušková
Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek
09 7 PB 19.35 0.0
7 Agáta HolubováAgáta Holubová
ZŠ Mniší - AKEZ KopřivniceZŠ Mniší - AKEZ Kopřivnice
09 6 PB 17.43 0.0
8 Barbora MáchováBarbora Máchová
AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice
09 10 PB 17.15 0.0
9 Kristýna MíčkováKristýna Míčková
Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek
10 13 PB 17.08 0.0
10 Nela FridrichováNela Fridrichová
TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M
10 4 PB 15.84 0.0
11 Gabriela PetrováGabriela Petrová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
09 14 PB 15.29 0.0
12 Tereza KovalováTereza Kovalová
Atletika Frýdek-MístekAtletika Frýdek-Místek
09 8 PB 15.27 0.0
13 Laura KožuchováLaura Kožuchová
TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek
10 9 PB 14.56 0.0
14 Johana SekerováJohana Sekerová
Fénix Sport ŠenovFénix Sport Šenov
09 16 PB 14.21 0.0
15 Aneta MaršálkováAneta Maršálková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
09 12 PB 13.52 0.0
16 Ema SurmováEma Surmová
LSK F-MLSK F-M
09 18 PB 13.36 0.0
17 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková
TJ Slezan Frýdek-Místek, 8. ZŠTJ Slezan Frýdek-Místek, 8. ZŠ
10 21 PB 09.97 0.0
18 Veronika MališováVeronika Mališová
TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek
10 11 PB 09.39 0.0
19 Michaela SvákováMichaela Sváková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
10 19 PB 08.11 0.0
20 Ela HelsteinováEla Helsteinová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
10 5 PB 07.75 0.0
Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska
Sportovní škola Človíček Hostivař PrahaSportovní škola Človíček H...
10 2 DNS
Nikol ErnstováNikol Ernstová
1.běžecký Jablunkov1.běžecký Jablunkov
10 3 DNS
Celkem 22 závodníků