Back

 / Čokoládová tretra 2020

Frýdek-Místek (29. 6. 2020)

Hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(po, 29.6.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Damián LojekDamián Lojek
AKEZ Kopřivnice, ZŠ AlšovaAKEZ Kopřivnice, ZŠ Alšova
09 4 PB 39.79 0.0
2 Vítek StrnadVítek Strnad
AC PardubiceAC Pardubice
09 13 PB 38.28 0.0
3 Michal MazáčMichal Mazáč
AKEZ Kopřivnice - ZŠ Příbor, JičínskáAKEZ Kopřivnice - ZŠ Příbor...
10 5 PB 36.20 0.0
4 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa
TJ Slezan FMTJ Slezan FM
09 14 PB 33.92 0.0
5 Miroslav MyškaMiroslav Myška
TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek
09 7 PB 33.24 0.0
6 Radek VřesňákRadek Vřesňák
AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice
09 16 PB 32.79 0.0
7 Tomáš BakotaTomáš Bakota
Tj SlezanTj Slezan
10 2 PB 27.99 0.0
8 Vojtěch MaršálekVojtěch Maršálek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
09 PB 27.59 0.0
9 Ondřej MynarzOndřej Mynarz
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
10 6 PB 25.92 0.0
10 Michal OlejníčekMichal Olejníček
TJ Slezan Fýdek-MístekTJ Slezan Fýdek-Místek
09 9 PB 24.26 0.0
11 Kryštof HolubKryštof Holub
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
09 3 PB 22.87 0.0
12 Adam NaxeraAdam Naxera
FZŠ O. Chlupa, PrahaFZŠ O. Chlupa, Praha
10 8 PB 21.53 0.0
13 Ondřej OrságOndřej Orság
ZŠ Jana Čapka, Frýdek MístekZŠ Jana Čapka, Frýdek Místek
10 10 PB 20.22 0.0
14 Ondřej PolášekOndřej Polášek
5.ZŠ, Frýdek-Místek5.ZŠ, Frýdek-Místek
10 11 PB 19.15 0.0
15 Teodor RaškaTeodor Raška
LSK-FMLSK-FM
10 12 PB 18.05 0.0
16 Jiří TylečekJiří Tyleček
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
10 15 PB 15.77 0.0
17 Vít ZbořilVít Zbořil
ŠenovŠenov
09 17 PB 11.44 0.0
Adam AxonAdam Axon
Atletika Stará BoleslavAtletika Stará Boleslav
09 1 DNS
Celkem 18 závodníků

Hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(po, 29.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína RozehnalováKarolína Rozehnalová
AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice
09 15 PB 31.19 0.0
2 Anna ProvazníkováAnna Provazníková
LSK F-MLSK F-M
09 PB 21.22 0.0
3 Eliška SmyčkováEliška Smyčková
Tj SLEZAN Frýdek MístekTj SLEZAN Frýdek Místek
10 17 PB 20.80 0.0
4 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková
Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek
10 1 PB 19.69 0.0
5 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
09 20 PB 19.54 0.0
6 Tereza HruškováTereza Hrušková
Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek
09 7 PB 19.35 0.0
7 Agáta HolubováAgáta Holubová
ZŠ Mniší - AKEZ KopřivniceZŠ Mniší - AKEZ Kopřivnice
09 6 PB 17.43 0.0
8 Barbora MáchováBarbora Máchová
AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice
09 10 PB 17.15 0.0
9 Kristýna MíčkováKristýna Míčková
Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek
10 13 PB 17.08 0.0
10 Nela FridrichováNela Fridrichová
TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M
10 4 PB 15.84 0.0
11 Gabriela PetrováGabriela Petrová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
09 14 PB 15.29 0.0
12 Tereza KovalováTereza Kovalová
Atletika Frýdek-MístekAtletika Frýdek-Místek
09 8 PB 15.27 0.0
13 Laura KožuchováLaura Kožuchová
TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek
10 9 PB 14.56 0.0
14 Johana SekerováJohana Sekerová
Fénix Sport ŠenovFénix Sport Šenov
09 16 PB 14.21 0.0
15 Aneta MaršálkováAneta Maršálková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
09 12 PB 13.52 0.0
16 Ema SurmováEma Surmová
LSK F-MLSK F-M
09 18 PB 13.36 0.0
17 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková
TJ Slezan Frýdek-Místek, 8. ZŠTJ Slezan Frýdek-Místek, 8. ZŠ
10 21 PB 09.97 0.0
18 Veronika MališováVeronika Mališová
TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek
10 11 PB 09.39 0.0
19 Michaela SvákováMichaela Sváková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
10 19 PB 08.11 0.0
20 Ela HelsteinováEla Helsteinová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
10 5 PB 07.75 0.0
Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska
Sportovní škola Človíček Hostivař PrahaSportovní škola Človíček H...
10 2 DNS
Nikol ErnstováNikol Ernstová
1.běžecký Jablunkov1.běžecký Jablunkov
10 3 DNS
Celkem 22 závodníků