Back

 / Čokoládová tretra 2020

Frýdek-Místek (29. 6. 2020)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 29.6.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MikaEliáš Mika 15 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 7 12.25
2 Samuel FejfarSamuel Fejfar 15 Šenov u Nového JičínaŠenov u Nového Jičína 5 12.63
3 Otakar ZemekOtakar Zemek 15 MŠ DobráMŠ Dobrá 8 14.48
4 Jan MališJan Mališ 15 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 2 15.80
5 Matěj ČadraMatěj Čadra 15 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 4 18.66
6 Matěj ŠpišákMatěj Špišák 15 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 19.13
7 Florián KolibaFlorián Koliba 17 PříborPříbor 6 22.34
8 Jakub HolinkaJakub Holinka 17 PražmoPražmo 3 26.09
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 29.6.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HradilíkDominik Hradilík 15 HradištěHradiště 3 13.68
2 Matěj ČempelMatěj Čempel 15 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 4 14.07
3 Ondřej TylečekOndřej Tyleček 15 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 15.47
4 Michael PešatMichael Pešat 15 Atletika FMAtletika FM 2 16.49
5 Mikuláš HolubMikuláš Holub 16 MnišíMniší 5 18.01
6 Vojtěch RohanVojtěch Rohan 19 OstravaOstrava 7 18.59
7 Šimon ZajacŠimon Zajac 19 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 8 23.73
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eliáš MikaEliáš Mika 15 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 7 12.25
2 Samuel FejfarSamuel Fejfar 15 Šenov u Nového JičínaŠenov u Nového Jičína 5 12.63
3 Dominik HradilíkDominik Hradilík 15 HradištěHradiště 3 13.68
4 Matěj ČempelMatěj Čempel 15 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 4 14.07
5 Otakar ZemekOtakar Zemek 15 MŠ DobráMŠ Dobrá 8 14.48
6 Ondřej TylečekOndřej Tyleček 15 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 15.47
7 Jan MališJan Mališ 15 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 2 15.80
8 Michael PešatMichael Pešat 15 Atletika FMAtletika FM 2 16.49
9 Mikuláš HolubMikuláš Holub 16 MnišíMniší 5 18.01
10 Vojtěch RohanVojtěch Rohan 19 OstravaOstrava 7 18.59
11 Matěj ČadraMatěj Čadra 15 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 4 18.66
12 Matěj ŠpišákMatěj Špišák 15 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 19.13
13 Florián KolibaFlorián Koliba 17 PříborPříbor 6 22.34
14 Šimon ZajacŠimon Zajac 19 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 8 23.73
15 Jakub HolinkaJakub Holinka 17 PražmoPražmo 3 26.09

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 29.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MatýskováEliška Matýsková 15 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 13.91
2 Markéta VeselkováMarkéta Veselková 15 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 16.50
3 Kristýna HolušováKristýna Holušová 16 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 3 16.58
4 Veronika HolubováVeronika Holubová 16 MorávkaMorávka 5 17.92
5 Emily RohanováEmily Rohanová 15 OstravaOstrava 7 17.93
6 Viktorie FejfarováViktorie Fejfarová 16 Šenov u Nového JičínaŠenov u Nového Jičína 4 19.21
7 Adéla JavůrkováAdéla Javůrková 16 VojkoviceVojkovice 6 30.99
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 29.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zoe GittlerováZoe Gittlerová 15 TJ Slezan Frýdek Místek,benjaminciTJ Slezan Frýdek Místek,ben... 3 13.43
2 Tereza CudrákováTereza Cudráková 15 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 4 14.14
3 Zuzana KocichováZuzana Kocichová 15 MŠ MateřídouškaMŠ Mateřídouška 2 14.42
4 Barbora ŘíhováBarbora Říhová 15 Slezan FMSlezan FM 7 14.48
5 Támar GeldnerováTámar Geldnerová 16 Frýdlant nad OstravicíFrýdlant nad Ostravicí 5 17.94
6 Kateřina ChybováKateřina Chybová 17 Horní DomaslaviceHorní Domaslavice 6 32.11
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 29.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elen PaličkováElen Paličková 15 BrušperkBrušperk 5 13.28
2 Karolína HolubováKarolína Holubová 16 Frýdek MístekFrýdek Místek 4 15.93
3 Elena ZbořilováElena Zbořilová 15 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 2 16.38
4 Beáta SchmidováBeáta Schmidová 16 OstravaOstrava 6 16.82
5 Agáta PetrovskáAgáta Petrovská 17 Frýdek MístekFrýdek Místek 3 31.11
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Elen PaličkováElen Paličková 15 BrušperkBrušperk 5 13.28
2 Zoe GittlerováZoe Gittlerová 15 TJ Slezan Frýdek Místek,benjaminciTJ Slezan Frýdek Místek,ben... 3 13.43
3 Eliška MatýskováEliška Matýsková 15 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 13.91
4 Tereza CudrákováTereza Cudráková 15 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 4 14.14
5 Zuzana KocichováZuzana Kocichová 15 MŠ MateřídouškaMŠ Mateřídouška 2 14.42
6 Barbora ŘíhováBarbora Říhová 15 Slezan FMSlezan FM 7 14.48
7 Karolína HolubováKarolína Holubová 16 Frýdek MístekFrýdek Místek 4 15.93
8 Elena ZbořilováElena Zbořilová 15 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 2 16.38
9 Markéta VeselkováMarkéta Veselková 15 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 16.50
10 Kristýna HolušováKristýna Holušová 16 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 3 16.58
11 Beáta SchmidováBeáta Schmidová 16 OstravaOstrava 6 16.82
12 Veronika HolubováVeronika Holubová 16 MorávkaMorávka 5 17.92
13 Emily RohanováEmily Rohanová 15 OstravaOstrava 7 17.93
14 Támar GeldnerováTámar Geldnerová 16 Frýdlant nad OstravicíFrýdlant nad Ostravicí 5 17.94
15 Viktorie FejfarováViktorie Fejfarová 16 Šenov u Nového JičínaŠenov u Nového Jičína 4 19.21
16 Adéla JavůrkováAdéla Javůrková 16 VojkoviceVojkovice 6 30.99
17 Agáta PetrovskáAgáta Petrovská 17 Frýdek MístekFrýdek Místek 3 31.11
18 Kateřina ChybováKateřina Chybová 17 Horní DomaslaviceHorní Domaslavice 6 32.11