Back

 / Čokoládová tretra 2020

Frýdek-Místek (29. 6. 2020)

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 29.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Albert SchmidaAlbert Schmida 14 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 17.84
2 Jiří PolášekJiří Polášek 13 TJ Slezan FM/5. ZŠ FMTJ Slezan FM/5. ZŠ FM 7 18.81
3 Otakar KULHANEKOtakar KULHANEK 14 MetyloviceMetylovice 6 20.08
4 Jakub NovákJakub Novák 13 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 2 21.53
5 Jan AdámekJan Adámek 14 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 4 22.11
6 Jiří HajdučekJiří Hajduček 13 Slezan FM - benjamínciSlezan FM - benjamínci 3 22.29
7 Tomáš ČípTomáš Číp 14 Atletika TJ slezan frydek-místekAtletika TJ slezan frydek-m... 5 23.05
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 29.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David LexDavid Lex 13 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 18.68
2 Vojtěch MacečekVojtěch Maceček 14 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 6 21.48
3 Matouš ValkovičMatouš Valkovič 14 MS PaskovMS Paskov 7 22.27
4 David GeldnerDavid Geldner 14 Slezan FMSlezan FM 5 22.47
5 Jan ŠrubářJan Šrubář 14 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 22.70
6 Eliáš FuniokEliáš Funiok 14 SedlištěSedliště 4 23.86
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Albert SchmidaAlbert Schmida 14 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 17.84
2 David LexDavid Lex 13 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 18.68
3 Jiří PolášekJiří Polášek 13 TJ Slezan FM/5. ZŠ FMTJ Slezan FM/5. ZŠ FM 7 18.81
4 Otakar KULHANEKOtakar KULHANEK 14 MetyloviceMetylovice 6 20.08
5 Vojtěch MacečekVojtěch Maceček 14 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 6 21.48
6 Jakub NovákJakub Novák 13 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 2 21.53
7 Jan AdámekJan Adámek 14 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 4 22.11
8 Matouš ValkovičMatouš Valkovič 14 MS PaskovMS Paskov 7 22.27
9 Jiří HajdučekJiří Hajduček 13 Slezan FM - benjamínciSlezan FM - benjamínci 3 22.29
10 David GeldnerDavid Geldner 14 Slezan FMSlezan FM 5 22.47
11 Jan ŠrubářJan Šrubář 14 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 22.70
12 Tomáš ČípTomáš Číp 14 Atletika TJ slezan frydek-místekAtletika TJ slezan frydek-m... 5 23.05
13 Eliáš FuniokEliáš Funiok 14 SedlištěSedliště 4 23.86

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 29.6.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška Anna MilfaitEliška Anna Milfait 13 Dukla PrahaDukla Praha 3 17.03
2 Karolína AdámkováKarolína Adámková 13 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 4 18.30
3 Daniela HavelkováDaniela Havelková 14 LíbezniceLíbeznice 5 19.42
4 Frederika PrutkayováFrederika Prutkayová 13 OstravaOstrava 6 19.71
5 Elena PszczolkováElena Pszczolková 14 Český TěšínČeský Těšín 2 21.27
6 Kateřina RohanováKateřina Rohanová 13 ZŠ Halasova Ostrava VítkoviceZŠ Halasova Ostrava Vítkovice 7 21.61
7 Simona RučkováSimona Ručková 14 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 23.04
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 29.6.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla PetrovskáAdéla Petrovská 14 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 18.54
2 Marta DziegielewskaMarta Dziegielewska 14 Sportovní škola Človíček Hostivař PrahaSportovní škola Človíček H... 5 19.58
3 Markéta RojíčkováMarkéta Rojíčková 14 DobráDobrá 7 20.09
4 Soňa HruškováSoňa Hrušková 13 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 3 20.74
5 Karin ValicováKarin Valicová 14 MŠ Ostrava/ RybičkyMŠ Ostrava/ Rybičky 1 21.31
6 Zoe Evelína BabuňkováZoe Evelína Babuňková 14 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 4 25.51
7 Terezie ChybováTerezie Chybová 14 Tj SLEZAN Frýdek MístekTj SLEZAN Frýdek Místek 6 27.69
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (po, 29.6.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ObůrkováKristýna Obůrková 13 TJ ZubříTJ Zubří 1 18.30
2 Elen KaděrováElen Kaděrová 13 OstravaOstrava 6 20.94
3 Berenika KolibováBerenika Kolibová 14 PříborPříbor 2 21.00
4 Natalia JavůrkováNatalia Javůrková 13 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 3 21.14
5 Barbora HolinkováBarbora Holinková 14 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 22.34
6 Beáta HolinkováBeáta Holinková 13 PražmoPražmo 4 23.13
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 29.6.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucia TulinskáLucia Tulinská 13 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 3 18.77
2 Hana OlejníkováHana Olejníková 13 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 22.35
3 Jana LétalováJana Létalová 14 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 2 23.58
4 Radka VeselkováRadka Veselková 13 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 24.70
5 Lara HarastiováLara Harastiová 14 Horní DomaslaviceHorní Domaslavice 4 30.48
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eliška Anna MilfaitEliška Anna Milfait 13 Dukla PrahaDukla Praha 3 17.03
2 Karolína AdámkováKarolína Adámková 13 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 4 18.30
2 Kristýna ObůrkováKristýna Obůrková 13 TJ ZubříTJ Zubří 1 18.30
4 Adéla PetrovskáAdéla Petrovská 14 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 18.54
5 Lucia TulinskáLucia Tulinská 13 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 3 18.77
6 Daniela HavelkováDaniela Havelková 14 LíbezniceLíbeznice 5 19.42
7 Marta DziegielewskaMarta Dziegielewska 14 Sportovní škola Človíček Hostivař PrahaSportovní škola Človíček H... 5 19.58
8 Frederika PrutkayováFrederika Prutkayová 13 OstravaOstrava 6 19.71
9 Markéta RojíčkováMarkéta Rojíčková 14 DobráDobrá 7 20.09
10 Soňa HruškováSoňa Hrušková 13 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 3 20.74
11 Elen KaděrováElen Kaděrová 13 OstravaOstrava 6 20.94
12 Berenika KolibováBerenika Kolibová 14 PříborPříbor 2 21.00
13 Natalia JavůrkováNatalia Javůrková 13 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 3 21.14
14 Elena PszczolkováElena Pszczolková 14 Český TěšínČeský Těšín 2 21.27
15 Karin ValicováKarin Valicová 14 MŠ Ostrava/ RybičkyMŠ Ostrava/ Rybičky 1 21.31
16 Kateřina RohanováKateřina Rohanová 13 ZŠ Halasova Ostrava VítkoviceZŠ Halasova Ostrava Vítkovice 7 21.61
17 Barbora HolinkováBarbora Holinková 14 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 22.34
18 Hana OlejníkováHana Olejníková 13 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 22.35
19 Simona RučkováSimona Ručková 14 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 23.04
20 Beáta HolinkováBeáta Holinková 13 PražmoPražmo 4 23.13
21 Jana LétalováJana Létalová 14 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 2 23.58
22 Radka VeselkováRadka Veselková 13 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 24.70
23 Zoe Evelína BabuňkováZoe Evelína Babuňková 14 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 4 25.51
24 Terezie ChybováTerezie Chybová 14 Tj SLEZAN Frýdek MístekTj SLEZAN Frýdek Místek 6 27.69
25 Lara HarastiováLara Harastiová 14 Horní DomaslaviceHorní Domaslavice 4 30.48