Back

 / Čokoládová tretra 2020

Frýdek-Místek (29. 6. 2020)

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 29.6.2020 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František MrkvanFrantišek Mrkvan 11 atletika Krnovatletika Krnov 9 32.87
2 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 1 33.47
3 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek 11 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 3 35.03
4 Alexandr MilataAlexandr Milata 11 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 36.18
5 Adrien MoškořAdrien Moškoř 12 7. ZŠ Frýdek-Místek7. ZŠ Frýdek-Místek 8 37.86
6 Gabriel GeldnerGabriel Geldner 11 Slezan FMSlezan FM 4 39.70
7 Matyáš HodečekMatyáš Hodeček 11 ZŠ Ostrava-Výškovice s.r.o.ZŠ Ostrava-Výškovice s.r.o. 5 40.32
8 Adam BiolekAdam Biolek 11 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 40.48
9 Filip HradilikFilip Hradilik 12 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 6 41.29
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (po, 29.6.2020 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ŠodekVáclav Šodek 11 Slezan Frýdek MístekSlezan Frýdek Místek 7 33.69
2 Jan VenglářJan Venglář 11 LSK-FMLSK-FM 8 35.48
3 Antonín MíčekAntonín Míček 12 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 5 37.00
4 Jan ČempelJan Čempel 11 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 2 38.02
5 Filip ŽilinskýFilip Žilinský 12 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 9 38.13
6 Patrick CecavaPatrick Cecava 12 Tj Slezan Frýdek-MistekTj Slezan Frýdek-Mistek 1 38.31
7 Šimon FuniokŠimon Funiok 12 Slezan FMSlezan FM 3 40.96
8 Štěpán SekeraŠtěpán Sekera 12 Fénix Sport ŠenovFénix Sport Šenov 6 41.44
9 Adam GonekAdam Gonek 12 ZŠ BaškaZŠ Baška 4 41.91
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 František MrkvanFrantišek Mrkvan 11 atletika Krnovatletika Krnov 9 32.87
2 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 1 33.47
3 Václav ŠodekVáclav Šodek 11 Slezan Frýdek MístekSlezan Frýdek Místek 7 33.69
4 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek 11 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 3 35.03
5 Jan VenglářJan Venglář 11 LSK-FMLSK-FM 8 35.48
6 Alexandr MilataAlexandr Milata 11 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 36.18
7 Antonín MíčekAntonín Míček 12 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 5 37.00
8 Adrien MoškořAdrien Moškoř 12 7. ZŠ Frýdek-Místek7. ZŠ Frýdek-Místek 8 37.86
9 Jan ČempelJan Čempel 11 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 2 38.02
10 Filip ŽilinskýFilip Žilinský 12 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 9 38.13
11 Patrick CecavaPatrick Cecava 12 Tj Slezan Frýdek-MistekTj Slezan Frýdek-Mistek 1 38.31
12 Gabriel GeldnerGabriel Geldner 11 Slezan FMSlezan FM 4 39.70
13 Matyáš HodečekMatyáš Hodeček 11 ZŠ Ostrava-Výškovice s.r.o.ZŠ Ostrava-Výškovice s.r.o. 5 40.32
14 Adam BiolekAdam Biolek 11 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 40.48
15 Šimon FuniokŠimon Funiok 12 Slezan FMSlezan FM 3 40.96
16 Filip HradilikFilip Hradilik 12 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 6 41.29
17 Štěpán SekeraŠtěpán Sekera 12 Fénix Sport ŠenovFénix Sport Šenov 6 41.44
18 Adam GonekAdam Gonek 12 ZŠ BaškaZŠ Baška 4 41.91

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 29.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna UhrováKristýna Uhrová 11 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 9 33.78
2 Julie BiolkováJulie Biolková 11 OstravaOstrava 3 34.06
3 Valerie MarflákováValerie Marfláková 11 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 7 37.41
4 Kristina RojíčkováKristina Rojíčková 12 Tj SlezanTj Slezan 8 39.75
5 Barbora BačováBarbora Bačová 11 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 40.62
6 Elen KantorováElen Kantorová 12 OstravaOstrava 5 41.11
7 Laura LýskováLaura Lýsková 12 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 6 42.39
8 Anna AdámkováAnna Adámková 12 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 1 43.05
9 Viktorie ChybováViktorie Chybová 12 Tj SLEZAN Frýdek MístekTj SLEZAN Frýdek Místek 4 50.21
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (po, 29.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára MáchováKlára Máchová 12 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 6 35.77
2 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 LíbezniceLíbeznice 3 35.82
3 Natálie CudrákováNatálie Cudráková 12 Atletika tj slezanAtletika tj slezan 1 36.83
4 Laura GongolováLaura Gongolová 12 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 37.36
5 Adéla MoškořováAdéla Moškořová 11 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 38.21
6 Laura JavůrkováLaura Javůrková 11 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 4 38.98
7 Nikola RozehnalováNikola Rozehnalová 12 ZŠ KozloviceZŠ Kozlovice 9 40.23
8 Markéta OrsagovaMarkéta Orsagova 12 ZŠ Jana Čapka, Frýdek MístekZŠ Jana Čapka, Frýdek Místek 8 44.65
9 Sofie KrausováSofie Krausová 12 ZŠ TGM - Vratimov - SBŠ OstravaZŠ TGM - Vratimov - SBŠ Ost... 5 45.21
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (po, 29.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KocourkováNela Kocourková 11 TJ Atletika NeratoviceTJ Atletika Neratovice 4 31.76
2 Sabina JurošováSabina Jurošová 11 Slezan Frýdek MístekSlezan Frýdek Místek 3 35.67
3 Isabela HolubčíkováIsabela Holubčíková 12 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 39.30
4 Eva LétalováEva Létalová 12 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 5 40.79
5 Ema ProkešováEma Prokešová 12 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 41.31
6 Adriana VaňkováAdriana Vaňková 12 KrásnáKrásná 9 42.38
7 Liliana MlynářováLiliana Mlynářová 12 OstravaOstrava 6 42.64
8 Sára HarastiováSára Harastiová 12 Horní DomaslaviceHorní Domaslavice 1 49.67
9 Marianna SvákováMarianna Sváková 12 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 51.80
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Nela KocourkováNela Kocourková 11 TJ Atletika NeratoviceTJ Atletika Neratovice 4 31.76
2 Kristýna UhrováKristýna Uhrová 11 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 9 33.78
3 Julie BiolkováJulie Biolková 11 OstravaOstrava 3 34.06
4 Sabina JurošováSabina Jurošová 11 Slezan Frýdek MístekSlezan Frýdek Místek 3 35.67
5 Klára MáchováKlára Máchová 12 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 6 35.77
6 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 LíbezniceLíbeznice 3 35.82
7 Natálie CudrákováNatálie Cudráková 12 Atletika tj slezanAtletika tj slezan 1 36.83
8 Laura GongolováLaura Gongolová 12 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 37.36
9 Valerie MarflákováValerie Marfláková 11 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 7 37.41
10 Adéla MoškořováAdéla Moškořová 11 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 38.21
11 Laura JavůrkováLaura Javůrková 11 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 4 38.98
12 Isabela HolubčíkováIsabela Holubčíková 12 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 39.30
13 Kristina RojíčkováKristina Rojíčková 12 Tj SlezanTj Slezan 8 39.75
14 Nikola RozehnalováNikola Rozehnalová 12 ZŠ KozloviceZŠ Kozlovice 9 40.23
15 Barbora BačováBarbora Bačová 11 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 40.62
16 Eva LétalováEva Létalová 12 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 5 40.79
17 Elen KantorováElen Kantorová 12 OstravaOstrava 5 41.11
18 Ema ProkešováEma Prokešová 12 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 41.31
19 Adriana VaňkováAdriana Vaňková 12 KrásnáKrásná 9 42.38
20 Laura LýskováLaura Lýsková 12 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 6 42.39
21 Liliana MlynářováLiliana Mlynářová 12 OstravaOstrava 6 42.64
22 Anna AdámkováAnna Adámková 12 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 1 43.05
23 Markéta OrsagovaMarkéta Orsagova 12 ZŠ Jana Čapka, Frýdek MístekZŠ Jana Čapka, Frýdek Místek 8 44.65
24 Sofie KrausováSofie Krausová 12 ZŠ TGM - Vratimov - SBŠ OstravaZŠ TGM - Vratimov - SBŠ Ost... 5 45.21
25 Sára HarastiováSára Harastiová 12 Horní DomaslaviceHorní Domaslavice 1 49.67
26 Viktorie ChybováViktorie Chybová 12 Tj SLEZAN Frýdek MístekTj SLEZAN Frýdek Místek 4 50.21
27 Marianna SvákováMarianna Sváková 12 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 51.80