Back

 / Čokoládová tretra 2020

Frýdek-Místek (29. 6. 2020)

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 29.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará BoleslavAtletika Stará Boleslav 1 47.81
2 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 8 48.31
3 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 50.70
4 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 09 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 9 51.61
5 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 Tj SlezanTj Slezan 2 52.86
6 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 5 53.77
7 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Fýdek-MístekTJ Slezan Fýdek-Místek 7 54.04
8 Adam NaxeraAdam Naxera 10 FZŠ O. Chlupa, PrahaFZŠ O. Chlupa, Praha 6 56.48
9 Kryštof HolubKryštof Holub 09 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 57.62
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (po, 29.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MazáčMichal Mazáč 10 AKEZ Kopřivnice - ZŠ Příbor, JičínskáAKEZ Kopřivnice - ZŠ Příbor... 3 53.44
2 Vojtěch MaršálekVojtěch Maršálek 09 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 54.86
3 Teodor RaškaTeodor Raška 10 LSK-FMLSK-FM 6 54.87
4 Radek VřesňákRadek Vřesňák 09 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 7 56.91
5 Jiří TylečekJiří Tyleček 10 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 9 57.67
6 Damián LojekDamián Lojek 09 AKEZ Kopřivnice, ZŠ AlšovaAKEZ Kopřivnice, ZŠ Alšova 1 67.83
7 Ondřej OrságOndřej Orság 10 ZŠ Jana Čapka, Frýdek MístekZŠ Jana Čapka, Frýdek Místek 4 67.99
8 Ondřej PolášekOndřej Polášek 10 5.ZŠ, Frýdek-Místek5.ZŠ, Frýdek-Místek 5 69.56
9 Vít ZbořilVít Zbořil 09 ŠenovŠenov 8 84.23
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará BoleslavAtletika Stará Boleslav 1 47.81
2 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 8 48.31
3 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 50.70
4 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 09 TJ Slezan FMTJ Slezan FM 9 51.61
5 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 Tj SlezanTj Slezan 2 52.86
6 Michal MazáčMichal Mazáč 10 AKEZ Kopřivnice - ZŠ Příbor, JičínskáAKEZ Kopřivnice - ZŠ Příbor... 3 53.44
7 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 5 53.77
8 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Fýdek-MístekTJ Slezan Fýdek-Místek 7 54.04
9 Vojtěch MaršálekVojtěch Maršálek 09 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 54.86
10 Teodor RaškaTeodor Raška 10 LSK-FMLSK-FM 6 54.87
11 Adam NaxeraAdam Naxera 10 FZŠ O. Chlupa, PrahaFZŠ O. Chlupa, Praha 6 56.48
12 Radek VřesňákRadek Vřesňák 09 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 7 56.91
13 Kryštof HolubKryštof Holub 09 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 57.62
14 Jiří TylečekJiří Tyleček 10 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 9 57.67
15 Damián LojekDamián Lojek 09 AKEZ Kopřivnice, ZŠ AlšovaAKEZ Kopřivnice, ZŠ Alšova 1 67.83
16 Ondřej OrságOndřej Orság 10 ZŠ Jana Čapka, Frýdek MístekZŠ Jana Čapka, Frýdek Místek 4 67.99
17 Ondřej PolášekOndřej Polášek 10 5.ZŠ, Frýdek-Místek5.ZŠ, Frýdek-Místek 5 69.56
18 Vít ZbořilVít Zbořil 09 ŠenovŠenov 8 84.23

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 29.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 Sportovní škola Človíček Hostivař PrahaSportovní škola Človíček H... 1 50.99
2 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 5 51.53
3 Anna ProvazníkováAnna Provazníková 09 LSK F-MLSK F-M 8 52.49
4 Gabriela PetrováGabriela Petrová 09 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 53.09
5 Nikol ErnstováNikol Ernstová 10 1.běžecký Jablunkov1.běžecký Jablunkov 2 53.68
6 Nela FridrichováNela Fridrichová 10 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 3 56.17
7 Karolína RozehnalováKarolína Rozehnalová 09 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 9 57.61
8 Tereza KovalováTereza Kovalová 09 Atletika Frýdek-MístekAtletika Frýdek-Místek 4 61.02
9 Ema SurmováEma Surmová 09 LSK F-MLSK F-M 11 63.78
10 Johana SekerováJohana Sekerová 09 Fénix Sport ŠenovFénix Sport Šenov 10 65.15
11 Kristýna MíčkováKristýna Míčková 10 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 6 68.22
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (po, 29.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 ZŠ Mniší - AKEZ KopřivniceZŠ Mniší - AKEZ Kopřivnice 3 52.52
2 Tereza HruškováTereza Hrušková 09 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 4 55.08
3 Aneta MaršálkováAneta Maršálková 09 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 55.87
4 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10 56.43
5 Eliška SmyčkováEliška Smyčková 10 Tj SLEZAN Frýdek MístekTj SLEZAN Frýdek Místek 8 57.54
6 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 5 58.67
7 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, 8. ZŠTJ Slezan Frýdek-Místek, 8. ZŠ 11 63.91
8 Veronika MališováVeronika Mališová 10 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 6 68.68
9 Ela HelsteinováEla Helsteinová 10 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 72.38
10 Michaela SvákováMichaela Sváková 10 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 9 72.78
11 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková 10 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 1 72.80
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 Sportovní škola Človíček Hostivař PrahaSportovní škola Človíček H... 1 50.99
2 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 5 51.53
3 Anna ProvazníkováAnna Provazníková 09 LSK F-MLSK F-M 8 52.49
4 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 ZŠ Mniší - AKEZ KopřivniceZŠ Mniší - AKEZ Kopřivnice 3 52.52
5 Gabriela PetrováGabriela Petrová 09 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 53.09
6 Nikol ErnstováNikol Ernstová 10 1.běžecký Jablunkov1.běžecký Jablunkov 2 53.68
7 Tereza HruškováTereza Hrušková 09 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 4 55.08
8 Aneta MaršálkováAneta Maršálková 09 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 55.87
9 Nela FridrichováNela Fridrichová 10 TJ Slezan F-MTJ Slezan F-M 3 56.17
10 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10 56.43
11 Eliška SmyčkováEliška Smyčková 10 Tj SLEZAN Frýdek MístekTj SLEZAN Frýdek Místek 8 57.54
12 Karolína RozehnalováKarolína Rozehnalová 09 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 9 57.61
13 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 5 58.67
14 Tereza KovalováTereza Kovalová 09 Atletika Frýdek-MístekAtletika Frýdek-Místek 4 61.02
15 Ema SurmováEma Surmová 09 LSK F-MLSK F-M 11 63.78
16 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, 8. ZŠTJ Slezan Frýdek-Místek, 8. ZŠ 11 63.91
17 Johana SekerováJohana Sekerová 09 Fénix Sport ŠenovFénix Sport Šenov 10 65.15
18 Kristýna MíčkováKristýna Míčková 10 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 6 68.22
19 Veronika MališováVeronika Mališová 10 TJ Slezan Frýdek - MístekTJ Slezan Frýdek - Místek 6 68.68
20 Ela HelsteinováEla Helsteinová 10 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 72.38
21 Michaela SvákováMichaela Sváková 10 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 9 72.78
22 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková 10 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 1 72.80