Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích

Praha - Stromovka (13. - 14. 2. 2021)

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (Sat, 13.2.2021 - 17:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 2:19.98
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:24.02
3 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:29.79
4 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 2:30.58
5 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:34.74
6 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:35.62
7 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 2:36.60
Split times:
Mark Bib Racer Time
2006Gieselová Michaela (AKLOL)33.06
4006Gieselová Michaela (AKLOL)01:07.78
6006Gieselová Michaela (AKLOL)01:43.37
Total 7 racers
Běh 1 (Sun, 14.2.2021 - 12:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:06.27
2 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 2:06.96
3 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 SB 2:07.43
4 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 2:09.20
5 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 2:11.69
Kristýna KorelováKristýna KorelováPACE 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
20093Korelová Kristýna (STBOL)29.72
40093Korelová Kristýna (STBOL)1:00.59
60075Hluchá Vendula (SOKOP)1:33.75
Total 6 racers
Běh 2 (Sun, 14.2.2021 - 12:41) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 2:11.34
2 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 2:12.74
3 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:14.71
4 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 2:16.25
5 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 2:17.30
6 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 PB 2:19.47
Split times:
Mark Bib Racer Time
200122Petrásková Veronika (USKPR)31.60
400122Petrásková Veronika (USKPR)1:04.97
600111Millerová Natálie (USKPR)1:37.69
Total 6 racers
Běh 2 (Sat, 13.2.2021 - 17:41) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 2:19.13
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 2:20.08
3 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 2:22.38
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 2:22.85
5 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 2:29.92
6 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 SB 2:36.17
Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 2 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
20012Skřivanová Dorota (PACOV)32.59
40012Skřivanová Dorota (PACOV)01:06.78
60012Skřivanová Dorota (PACOV)01:42.97
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:06.27
2 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 2:06.96
3 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 SB 2:07.43
4 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 2:09.20
5 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 2:11.34
6 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 2:11.69
7 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 2:12.74
8 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:14.71
9 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 2:16.25
10 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 2:17.30
11 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 2:19.13
12 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 PB 2:19.47
13 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 2:19.98
14 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 2:20.08
15 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 2:22.38
16 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 2:22.85
17 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:24.02
18 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:29.79
19 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 2:29.92
20 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 2:30.58
21 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:34.74
22 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:35.62
23 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 SB 2:36.17
24 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 2:36.60
Kristýna KorelováKristýna KorelováPACE 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNF
Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 2 DNS