Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích

Praha - Stromovka (13. - 14. 2. 2021)

Skok daleký - Muži

(Sat, 13.2.2021 - 12:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 11 SB 7.30 7.217.307.027.30
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 8 PB 7.17 7.137.17X7.17
3 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 10 SB 6.84 XX6.846.84
4 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 9 6.80 6.756.80X6.80
5 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 7 SB 6.73 6.556.316.736.73
6 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 12 SB 6.67 6.606.636.676.67
7 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 6 SB 6.61 6.316.496.616.61
8 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 4 =PB 6.54 6.326.406.546.54
9 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 3 PB 6.52 X6.526.396.52
10 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 5 SB 6.52 6.36X6.526.52
11 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2 SB 6.26 X6.266.126.26
12 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1 SB 6.01 6.015.97X6.01
Total 12 racers
(Sun, 14.2.2021 - 13:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 8 NL 7.97 X7.787.977.97-7.94X
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 7 SB 7.15 7.01X5.337.01X6.857.15
3 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 6 7.10 6.917.02X7.026.997.10X
4 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3 PB 7.05 6.646.857.057.056.975.47X
5 Filip DittrichFilip Dittrich
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 4 PB 6.91 X6.74X6.746.916.74X
6 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 5 SB 6.77 6.626.63X6.636.776.636.53
7 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 2 SB 6.31 X6.15X6.156.31XX
8 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 1 6.28 XX6.286.28XXX
Total 8 racers

Skok daleký - Ženy

(Sat, 13.2.2021 - 16:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 13 NL 6.20 5.876.146.206.20
2 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 12 SB 5.98 X5.98X5.98
3 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
SlovakiaSlovakia
88 14 5.97 4.675.945.975.97
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 8 SB 5.73 5.715.685.735.73
5 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 5 PB 5.69 5.555.435.695.69
6 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 11 SB 5.52 XX5.525.52
7 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 10 SB 5.45 5.40X5.455.45
8 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 9 SB 5.45 5.325.45X5.45
9 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 2 PB 5.42 X5.185.425.42
10 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 6 5.33 5.285.33X5.33
11 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 PB 5.24 4.825.025.245.24
12 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 4 SB 5.19 XX5.195.19
13 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 7 SB 5.18 5.164.255.185.18
14 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 3 SB 5.07 XX5.075.07
Total 14 racers
(Sun, 14.2.2021 - 11:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 7 SB 5.68 5.68-5.515.68XXX
2 Karolína ČernáKarolína Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 5 SB 5.52 5.155.27X5.275.235.525.33
3 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 PB 5.49 X5.46X5.465.49X5.18
4 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 5.49 XXXX5.345.49
5 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 2 SB 5.45 4.985.105.455.453.685.415.31
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 4 SB 5.18 5.18XX5.18X5.054.94
7 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 5.08 3.75X5.085.083.593.49X
Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 8 NM
Total 8 racers