Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích

Praha - Stromovka (13. - 14. 2. 2021)

60 m překážek - Muži

(Sun, 14.2.2021 - 11:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.13 0.120
2 David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.18 0.203
3 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.34 0.173
4 Václav ValachVáclav Valach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 =PB 08.49 0.125
5 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.55 0.144
6 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 SB 09.47 0.192
Total 6 racers

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (Sun, 14.2.2021 - 11:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.98 0.153
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.29 0.132
3 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08.41 0.147
4 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 08.55 0.182
5 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 PB 08.60 0.166
Total 5 racers
Běh 2 (Sun, 14.2.2021 - 11:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 SB 08.73 0.164
2 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 PB 08.89 0.193
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 08.97 0.167
4 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 SB 09.27 0.176
5 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 09.34 0.213
6 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 09.38 0.140
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.98 0.153
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.29 0.132
3 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08.41 0.147
4 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 08.55 0.182
5 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 PB 08.60 0.166
6 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 SB 08.73 0.164
7 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 PB 08.89 0.193
8 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 08.97 0.167
9 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 SB 09.27 0.176
10 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 09.34 0.213
11 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 09.38 0.140

60 m překážek - Junioři

(Sun, 14.2.2021 - 11:31) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.09 0.136
2 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 PB 08.36 0.136
3 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 08.65 0.153
4 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 08.66 0.137
5 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 08.71 0.167
6 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 PB 08.80 0.155
7 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 09.06 0.186
Total 7 racers

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (Sat, 13.2.2021 - 11:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 08.32 0.151
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 08.66 0.163
3 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 08.71 0.143
4 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 4 08.73 0.155
5 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 PB 08.76 0.186
6 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 SB 08.76 0.135
7 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.83 0.161
Total 7 racers
Běh 1 (Sun, 14.2.2021 - 11:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.22 0.138
2 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.23 0.145
3 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.52 0.164
4 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.76 0.177
5 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 PB 08.86 0.154
6 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.04 0.142
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 DNF 0.548
Total 7 racers
Běh 2 (Sun, 14.2.2021 - 11:46) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 08.87 0.142
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.87 0.174
3 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.17 0.161
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 09.25 0.199
5 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09.30 0.236
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.43 0.126
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Total 8 racers
Běh 2 (Sat, 13.2.2021 - 11:01) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 PB 08.79 0.194
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 SB 08.87 0.150
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 09.03 0.151
4 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 09.16 0.198
5 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 09.22 0.158
6 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 09.23 0.120
7 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 09.48 0.177
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.22 0.138
2 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.23 0.145
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 08.32 0.151
4 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.52 0.164
5 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 08.66 0.163
6 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 08.71 0.143
7 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 4 08.73 0.155
8 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 PB 08.76 0.186
9 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.76 0.177
10 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 SB 08.76 0.135
11 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 PB 08.79 0.194
12 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.83 0.161
13 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 PB 08.86 0.154
14 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 SB 08.87 0.150
15 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 08.87 0.142
16 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.87 0.174
17 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 09.03 0.151
18 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.04 0.142
19 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 09.16 0.198
20 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.17 0.161
21 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 09.22 0.158
22 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 09.23 0.120
23 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 09.25 0.199
24 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09.30 0.236
25 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.43 0.126
26 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 09.48 0.177
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 DNF 0.548
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS