Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích

Praha - Stromovka (13. - 14. 2. 2021)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Sun, 14.2.2021 - 13:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 21.32 0.165
2 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 21.50 0.162
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 22.00 0.185
Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Total 4 racers
Běh 2 (Sun, 14.2.2021 - 13:41) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 SB 21.40 0.167
2 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 21.87 0.166
3 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 22.20 0.167
4 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.24 0.137
Total 4 racers
Běh 3 (Sun, 14.2.2021 - 13:42) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 SB 21.58 0.184
2 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 22.01 0.150
3 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB DQ 17.3.1 0.147
Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 21.32 0.165
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 SB 21.40 0.167
3 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 21.50 0.162
4 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 SB 21.58 0.184
5 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 21.87 0.166
6 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 22.00 0.185
7 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 22.01 0.150
8 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 22.20 0.167
9 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.24 0.137
10 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB DQ 17.3.1 0.147
Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (Sun, 14.2.2021 - 14:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 23.77 0.162
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 24.10 0.149
3 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 24.93 0.175
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.97 0.162
Total 4 racers
Běh 2 (Sun, 14.2.2021 - 14:01) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 25.45 0.243
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 25.46 0.183
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 25.75 0.162
4 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 SB 26.54 0.149
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 23.77 0.162
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 24.10 0.149
3 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 24.93 0.175
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.97 0.162
5 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 25.45 0.243
6 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 25.46 0.183
7 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 25.75 0.162
8 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 SB 26.54 0.149