Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava (6. - 7. 3. 2021)

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 15:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 SB 2:00.15 Q
2 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 2:00.23 Q
3 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 SB 2:01.30 Q
4 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 2:02.03 q
5 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 SB 2:02.56
6 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 2:03.49
7 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 SB 2:06.80
Split times:
Mark Bib Racer Time
200423Hlavačka Thomas (FMIST)29.75
40066Bachan Petr (UHHRD)1:01.87
600214Eliáš Matěj (ATHOL)1:31.30
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 15:52) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 5 SB 1:59.61 Q
2 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 SB 2:00.65 Q
3 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 SB 2:01.02 Q
4 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 2:01.84 q
5 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 SB 2:02.48
6 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 2:02.82
7 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 SB 2:24.45
Split times:
Mark Bib Racer Time
20078Hanyk Michal (ACTUR)28.49
40078Hanyk Michal (ACTUR)59.69
600 1:30.74
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 5 SB 1:59.61 Q
2 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 SB 2:00.15 Q
3 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 2:00.23 Q
4 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 SB 2:00.65 Q
5 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 SB 2:01.02 Q
6 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 SB 2:01.30 Q
7 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 2:01.84 q
8 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 2:02.03 q
9 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 SB 2:02.48
10 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 SB 2:02.56
11 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 2:02.82
12 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 2:03.49
13 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 SB 2:06.80
14 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 SB 2:24.45

800 m - Junioři (Finále)

Finále (Sun, 7.3.2021 - 13:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 NL 1:53.48
2 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 5 PB 1:54.24
3 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 1:54.83
4 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 1:55.41
5 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 1:56.37
6 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 1:59.46
7 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 SB 1:59.52
8 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 1:59.69
Split times:
Mark Bib Racer Time
200214Eliáš Matěj (ATHOL)27.64
400214Eliáš Matěj (ATHOL)57.02
600214Eliáš Matěj (ATHOL)1:25.27
Total 8 racers

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 15:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 2:01.17 Q
2 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 2:01.31 Q
3 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 SB 2:01.45 Q
4 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 2:04.27 q
5 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 2:05.38
6 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 2:05.40
7 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 2:07.55
Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
200309Šantavý Jakub (SKPNB)28.27
400309Šantavý Jakub (SKPNB)1:00.53
60089Dudycha Jakub (VMYTO)1:32.13
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 15:37) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:02.05 Q
2 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 2:03.19 Q
3 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 2:03.75 Q
4 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 2:03.78 q
5 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 2:07.30
6 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 2:10.86
7 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 2:15.24
Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 4 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
200318Češka Jiří Pavel (SPPR4)29.59
400318Češka Jiří Pavel (SPPR4)1:02.02
600318Češka Jiří Pavel (SPPR4)1:31.41
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 2:01.17 Q
2 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 2:01.31 Q
3 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 SB 2:01.45 Q
4 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:02.05 Q
5 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 2:03.19 Q
6 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 2:03.75 Q
7 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 2:03.78 q
8 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 2:04.27 q
9 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 2:05.38
10 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 2:05.40
11 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 2:07.30
12 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 2:07.55
13 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 2:10.86
14 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 2:15.24
Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNF
Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 4 DNS

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (Sun, 7.3.2021 - 12:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 1:55.94
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 1:56.86
3 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 1:57.02
4 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 1:59.01
5 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 1:59.16
6 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 2:00.91
7 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 2:01.56
8 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 2:01.60
Split times:
Mark Bib Racer Time
200318Češka Jiří Pavel (SPPR4)29.03
400318Češka Jiří Pavel (SPPR4)58.56
600318Češka Jiří Pavel (SPPR4)1:27.74
Total 8 racers

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (Sun, 7.3.2021 - 12:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 MR 2:09.60
2 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 2:15.10
3 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 2:15.85
4 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 2:16.95
5 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 2:18.63
6 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 2:18.78
7 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 2:23.36
8 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:29.57
Split times:
Mark Bib Racer Time
200108Štoudková Pavla (AKOLY)30.37
400108Štoudková Pavla (AKOLY)1:02.49
600108Štoudková Pavla (AKOLY)1:35.61
Total 8 racers

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 15:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:20.73 Q
2 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 2:21.32 Q
3 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 2:21.38 Q
4 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 PB 2:21.78 q
5 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 2:23.50
6 Veronika UhříčkováVeronika Uhříčková 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 2:25.84
Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
200382Vaculíková Edita (DUKPR)34.01
400414Mihalíková Leona (BRECL)1:11.45
600382Vaculíková Edita (DUKPR)1:46.72
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 15:22) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:18.99 Q
2 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:19.81 Q
3 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 2:20.70 Q
4 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 2:21.96 q
5 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 SB 2:22.75
6 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 2:27.54
7 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 2:31.10
Split times:
Mark Bib Racer Time
200108Štoudková Pavla (AKOLY)33.31
400108Štoudková Pavla (AKOLY)1:09.80
600108Štoudková Pavla (AKOLY)1:45.28
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:18.99 Q
2 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:19.81 Q
3 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 2:20.70 Q
4 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:20.73 Q
5 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 2:21.32 Q
6 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 2:21.38 Q
7 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 PB 2:21.78 q
8 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 2:21.96 q
9 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 SB 2:22.75
10 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 2:23.50
11 Veronika UhříčkováVeronika Uhříčková 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 2:25.84
12 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 2:27.54
13 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 2:31.10
Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 DNS

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 15:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 2:19.17 Q
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 SB 2:20.32 Q
3 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 2:20.62 Q
4 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 SB 2:20.80 q
5 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 SB 2:21.14 q
6 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 2:26.99
7 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 2:28.06
Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 DQ 17.3.1
Split times:
Mark Bib Racer Time
600549Svobodová Barbora (UNIBR)1:45.37
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 15:07) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:19.51 Q
2 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 SB 2:20.15 Q
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 2:23.41 Q
4 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 SB 2:23.87
5 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 2:24.08
6 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 2:25.87
7 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 SB 2:30.09
Split times:
Mark Bib Racer Time
200183Serbousková Sára Viktorie (CTREB)34.00
400183Serbousková Sára Viktorie (CTREB)1:09.80
600183Serbousková Sára Viktorie (CTREB)1:45.36
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 2:19.17 Q
2 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:19.51 Q
3 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 SB 2:20.15 Q
4 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 SB 2:20.32 Q
5 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 2:20.62 Q
6 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 SB 2:20.80 q
7 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 SB 2:21.14 q
8 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 2:23.41 Q
9 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 SB 2:23.87
10 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 2:24.08
11 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 2:25.87
12 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 2:26.99
13 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 2:28.06
14 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 SB 2:30.09
Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 DQ 17.3.1

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (Sun, 7.3.2021 - 12:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 MR 2:11.01
2 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 2:16.13
3 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 SB 2:17.46
4 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 PB 2:19.83
5 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:20.99
6 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 2:24.37
7 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:24.99
8 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:30.24
Split times:
Mark Bib Racer Time
200343Borová Hana (VITKO)32.03
400343Borová Hana (VITKO)1:05.44
600343Borová Hana (VITKO)1:38.98
Total 8 racers