Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava (6. - 7. 3. 2021)

Skok daleký - Junioři

(Sun, 7.3.2021 - 13:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 11 NL 7.41 6.53X7.207.207.417.197.18
2 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 10 SB 7.02 6.857.02X7.02X6.88X
3 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 SB 6.96 X6.926.966.96XXX
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 3 PB 6.80 6.55X6.656.656.596.736.80
5 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 7 6.79 6.64--6.646.79XX
6 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 8 =SB 6.77 6.776.64X6.776.75XX
7 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1 PB 6.64 6.64X6.64
8 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4 6.41 6.416.376.286.41
9 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5 6.39 6.396.336.306.39
10 Ondřej StaśOndřej Staś
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
03 2 SB 6.23 6.236.086.096.23
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 6 DNS
Total 11 racers

Skok daleký - Dorostenci

(Sun, 7.3.2021 - 10:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 10 PB 6.86 6.716.766.866.866.86X5.56
2 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 11 SB 6.76 6.57X6.696.696.766.50X
3 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 12 6.62 6.62-6.386.62--X
4 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 8 SB 6.44 6.206.336.446.446.386.266.40
5 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 6 PB 6.40 6.196.316.076.316.406.346.16
6 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 9 SB 6.37 6.22X6.136.226.376.366.27
7 Šimon PekařŠimon Pekař
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 7 SB 6.25 6.106.256.186.255.98X6.22
8 Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 5 6.22 6.225.90X6.226.066.11X
9 Jan MichutJan Michut
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 4 SB 6.12 5.875.776.126.12
10 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 PB 6.10 5.84X6.106.10
11 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1 PB 5.90 X4.295.905.90
Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 3 DNS
Total 12 racers

Skok daleký - Juniorky

(Sun, 7.3.2021 - 11:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 10 SB 5.64 5.265.64X5.645.48X5.54
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 8 =PB 5.58 5.24X5.415.415.515.58X
3 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 11 5.52 XX5.525.52X5.125.02
4 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 7 SB 5.49 X5.265.495.495.245.455.47
5 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 5.46 5.46XX5.465.33XX
6 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 6 SB 5.40 5.21X5.195.215.275.325.40
7 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5 SB 5.34 X5.135.345.345.26X5.30
8 Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 3 PB 5.10 4.995.105.005.104.794.794.79
9 Daniela KučerováDaniela Kučerová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
03 1 PB 5.06 4.83X5.065.06
10 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 2 SB 4.95 4.95XX4.95
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4 NM
Total 11 racers

Skok daleký - Dorostenky

(Sat, 6.3.2021 - 18:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 12 5.73 5.625.38X5.62XX5.73
2 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 11 =PB 5.65 X5.565.505.565.655.60X
3 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 2 PB 5.51 X5.515.195.515.10X5.29
4 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 9 5.48 4.935.245.485.485.26X5.13
5 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 8 5.47 5.475.46X5.47XXX
6 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 5 =PB 5.42 X5.365.425.42XXX
7 Andrea NěmcováAndrea Němcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 1 PB 5.37 4.845.025.345.345.285.205.37
8 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
JAC BrnoJAC Brno
05 10 5.30 5.175.305.175.305.215.275.10
9 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 7 SB 5.25 5.115.255.115.25
10 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3 =SB 5.13 4.95X5.135.13
11 Stella BöhmováStella Böhmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 6 SB 5.11 X5.105.115.11
Markéta KřivkováMarkéta Křivková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 4 DNS
Total 12 racers