Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava (6. - 7. 3. 2021)

Trojskok - Junioři

(Sat, 6.3.2021 - 16:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 7 14.70 14.2614.4414.7014.70X14.4614.27
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 6 14.13 13.6213.97X13.9713.6114.1312.59
3 Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4 PB 13.94 13.8413.9413.9413.94X13.9113.38
4 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 5 13.74 13.2313.7413.7113.7413.7213.5512.94
5 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 3 13.47 12.9313.4713.4113.4713.4412.9913.39
6 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 2 13.45 12.8612.6313.1013.1013.1112.9613.45
7 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1 SB 12.35 X12.35X12.35-XX
Total 7 racers

Trojskok - Dorostenci

(Sat, 6.3.2021 - 14:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 10 PB 14.35 14.35 14.08X14.0214.0813.8713.8714.35
2 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 9 PB 13.91 13.91 12.7713.58X13.5813.3913.5913.91
3 Matyas KoszegiMatyas Koszegi
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 4 PB 13.60 13.60 12.8613.1213.4513.4512.8713.3013.60
4 Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 2 PB 13.43 13.43 12.6713.0113.4013.4013.2113.4313.21
5 Jan MichutJan Michut
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 8 PB 13.08 13.08 13.07X12.8213.0712.40X13.08
6 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 6 PB 13.01 13.01 12.56X12.9112.91X12.9013.01
7 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 1 PB 12.94 12.94 12.6312.7112.9412.9412.5211.9611.98
8 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
AK MostAK Most
04 7 PB 12.92 12.92 XX12.9212.9212.4812.7012.56
9 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 5 PB 12.89 12.89 12.8912.6812.7412.89
10 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 PB 12.45 12.45 12.4512.3412.3912.45
Total 10 racers

Trojskok - Juniorky

(Sat, 6.3.2021 - 12:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 12 12.32 12.32 12.0112.3212.1212.3211.9912.0212.29
2 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 9 PB 12.25 12.25 XX11.7311.73X11.2212.25
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 11 12.05 12.05 11.46X12.0512.0511.8511.96X
4 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 7 PB 11.90 11.90 11.5711.8711.6411.8711.44X11.90
5 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 6 PB 11.57 11.57 11.3511.5711.2611.5711.4111.4011.39
6 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 5 PB 11.22 11.22 X11.1311.2211.2210.5710.9310.50
7 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4 PB 11.06 11.06 X11.0610.8811.0610.8011.0411.01
8 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 PB 10.80 10.80 10.6710.8010.5910.8010.67XX
9 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 8 SB 10.80 10.80 X10.6410.8010.80
10 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 2 PB 10.73 10.73 10.6110.73X10.73
11 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 10 09.49 9.49 XX09.4909.49
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3 DNS
Total 12 racers

Trojskok - Dorostenky

(Sat, 6.3.2021 - 10:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 MR 12.44 12.44 11.72X12.0812.0812.3912.4412.44
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 PB 11.44 11.44 11.44X11.3511.44X11.12X
3 Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 6 PB 11.19 11.19 10.9011.1410.8311.1411.1911.0411.14
4 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 5 PB 10.93 10.93 10.8510.8510.7210.8510.9310.88X
5 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 4 SB 10.76 10.76 10.0310.6710.7610.7609.4010.2009.44
6 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 PB 10.57 10.57 10.4410.4710.5710.5710.4410.41X
7 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 2 PB 10.30 10.30 10.3010.08X10.30X09.65X
8 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1 PB 09.84 9.84 09.4809.84X09.84XX09.77
Total 8 racers