Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava (6. - 7. 3. 2021)

Skok vysoký - Junioři

(Sun, 7.3.2021 - 12:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.691.741.791.831.871.901.931.961.982.032.102.16
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 10 2.10 -----O-O-OXOXXX
2 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
02 8 SB 1.93 -O-OOOOXXX
3 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 7 1.93 ---OXOOOXXX
4= František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 3 PB 1.93 -OOOOXXOXOXX
4= David JurkevičDavid Jurkevič
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4 PB 1.93 -OOOOXXOXOXX
6 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 6 =PB 1.90 -OOOOOXXX
7 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 9 SB 1.90 -OO-XOXXOXXX
8 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 2 PB 1.87 OOOOXXOXXX
9 Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5 SB 1.83 -OOOXXX
10 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1 SB 1.79 OOXXOXXX
Total 10 racers

Skok vysoký - Dorostenci

(Sun, 7.3.2021 - 10:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.651.691.731.771.801.831.861.881.901.921.941.962.00
1 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 8 NL 1.96 --OOOOOXOXXOOOOXXX
2 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 10 1.92 ----OOOOXOOXXX
3 David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 5 PB 1.90 ---OOOOOOXXX
4 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 9 1.86 O-O-XOOXXOXXX
5 Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 6 SB 1.83 --OOXOOXXX
6 Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 3 PB 1.80 XXOXOXOXXOXOXXX
7 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 7 SB 1.77 -OOOXXX
8 Jan KociánJan Kocián
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 1 PB 1.77 OOXXOOXXX
9= Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 4 1.73 OOOXXX
9= Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 2 =PB 1.73 OOOXXX
Total 10 racers

Skok vysoký - Juniorky

(Sat, 6.3.2021 - 17:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.551.591.631.671.701.741.781.80
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 10 NL 1.78 --OOOOXOXXX
2= Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 SB 1.67 OOXOOXXX
2= Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 8 1.67 OOXOOXXX
4 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 9 1.67 -OOXXOXXX
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 5 SB 1.63 OOXOXXX
6 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 4 1.59 OOXXX
7= Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 2 SB 1.59 XOOXXX
7= Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 6 1.59 XOOXXX
9 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 3 1.59 XXOOXXX
Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 NM
Total 10 racers

Skok vysoký - Dorostenky

(Sat, 6.3.2021 - 15:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.531.571.601.631.661.681.70
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
JAC BrnoJAC Brno
05 11 1.68 OXOOOOXOXXX
2 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 9 PB 1.68 OXOOXXOXXOXXOXXX
3 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 10 SB 1.63 OOOOXXX
4 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 7 SB 1.63 OOXOOXXX
5 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 6 PB 1.63 OXXOOOXXX
6 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 3 PB 1.60 XOXXOXXOXXX
7 Michaela SlaninováMichaela Slaninová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4 SB 1.57 OOXXX
8 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 5 SB 1.57 XOOXXX
9= Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 =PB 1.53 OXXX
9= Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 2 SB 1.53 OXXX
Klára BrandejsováKlára Brandejsová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 8 DNS
Total 11 racers