Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava (6. - 7. 3. 2021)

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 10:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.01 Q 0.162
2 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 08.11 Q 0.141
3 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 08.27 Q 0.152
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 08.28 q 0.170
5 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 08.47 0.179
6 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.57 0.158
7 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.98 0.154
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 10:52) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 =NL 07.99 Q 0.138
2 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 PB 08.01 Q 0.150
3 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 08.32 Q 0.145
4 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.35 q 0.166
5 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.47 0.156
6 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 SB 08.75 0.137
7 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 08.81 0.186
8 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 09.05 0.138
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 =NL 07.99 Q 0.138
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.01 Q 0.162
3 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 PB 08.01 Q 0.150
4 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 08.11 Q 0.141
5 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 08.27 Q 0.152
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 08.28 q 0.170
7 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 08.32 Q 0.145
8 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.35 q 0.166
9 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.47 0.156
10 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 08.47 0.179
11 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.57 0.158
12 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 SB 08.75 0.137
13 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 08.81 0.186
14 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.98 0.154
15 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 09.05 0.138

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (Sat, 6.3.2021 - 12:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 NL 07.98 0.143
2 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 PB 08.00 0.137
3 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.14 0.139
4 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 08.18 0.141
5 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.34 0.150
6 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.37 0.150
7 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.49 0.149
Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNF 0.128
Total 8 racers

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 10:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 08.04 Q 0.162
2 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 08.25 Q 0.141
3 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 08.39 Q 0.145
4 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 SB 08.50 q 0.154
5 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 09.01 0.171
6 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 09.20 0.194
7 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 SB 09.28 0.211
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 10:37) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.12 Q 0.179
2 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 08.23 Q 0.144
3 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 08.45 Q 0.193
4 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 08.57 q 0.198
5 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 08.62 0.191
6 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 SB 08.82 0.181
7 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 09.61 0.182
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 08.04 Q 0.162
2 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.12 Q 0.179
3 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 08.23 Q 0.144
4 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 08.25 Q 0.141
5 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 08.39 Q 0.145
6 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 08.45 Q 0.193
7 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 SB 08.50 q 0.154
8 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 08.57 q 0.198
9 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 08.62 0.191
10 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 SB 08.82 0.181
11 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 09.01 0.171
12 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 09.20 0.194
13 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 SB 09.28 0.211
14 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 09.61 0.182

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (Sat, 6.3.2021 - 12:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.90 0.183
2 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.09 0.172
3 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 08.17 0.145
4 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 =PB 08.25 0.129
5 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 PB 08.33 0.183
6 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.48 0.146
7 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.51 0.150
8 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.52 0.207
Total 8 racers

60 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 10:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.82 Q 0.155
2 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 09.05 Q 0.149
3 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 09.50 Q 0.217
4 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 09.64 q 0.194
5 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 PB 10.49 0.250
Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNF 0.200
Total 6 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 10:22) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.79 Q 0.170
2 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.26 Q 0.205
3 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 09.47 Q 0.153
4 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.95 q 0.387
5 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 10.52 0.217
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.79 Q 0.170
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.82 Q 0.155
3 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 09.05 Q 0.149
4 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.26 Q 0.205
5 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 09.47 Q 0.153
6 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 09.50 Q 0.217
7 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 09.64 q 0.194
8 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.95 q 0.387
9 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 PB 10.49 0.250
10 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 10.52 0.217
Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNF 0.200

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (Sat, 6.3.2021 - 12:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 NL 08.60 0.161
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.70 0.171
3 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.08 0.163
4 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 09.12 0.156
5 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 09.48 0.213
6 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09.51 0.200
7 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 09.93 0.136
Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DNS
Total 8 racers

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 10:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 08.69 Q 0.170
2 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 08.91 Q 0.150
3 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 PB 09.03 Q 0.173
4 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 09.04 q 0.192
5 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 SB 09.06 0.204
6 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 09.42 0.126
Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 10:07) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 08.64 Q 0.169
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 08.82 Q 0.146
3 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.92 Q 0.170
4 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 09.04 q 0.139
5 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 SB 09.22 0.138
6 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 09.25 0.182
Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 DNS
Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 08.64 Q 0.169
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 08.69 Q 0.170
3 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 08.82 Q 0.146
4 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 08.91 Q 0.150
5 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.92 Q 0.170
6 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 PB 09.03 Q 0.173
7 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 09.04 q 0.139
8 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 09.04 q 0.192
9 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 SB 09.06 0.204
10 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 SB 09.22 0.138
11 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 09.25 0.182
12 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 09.42 0.126
Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 DNS
Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (Sat, 6.3.2021 - 12:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.59 0.136
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 08.66 0.146
3 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.76 0.162
4 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 08.89 0.146
5 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 08.92 0.197
6 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.01 0.179
7 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 09.05 0.159
8 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.09 0.162
Total 8 racers