400 m - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 6.3.2021 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 406 | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 50.23 | Q | 0.203 | |||||||||||
2 | 405 | Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 50.26 | Q | 0.221 | |||||||||||
3 | 341 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 50.50 | q | 0.216 | |||||||||||
4 | 66 | Petr BachanPetr Bachan | 03 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 3 | PB 51.81 | 0.178 | ||||||||||||
5 | 227 | Pavel BenešPavel Beneš | 03 | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | PB 51.95 | 0.150 | ||||||||||||
6 | 554 | Mathias LangmaierMathias Langmaier | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | PB 52.51 | 0.165 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 6.3.2021 - 16:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 541 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 6 | 49.29 | Q | 0.174 | |||||||||||
2 | 513 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 50.39 | Q | 0.215 | |||||||||||
3 | 116 | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 50.97 | q | 0.175 | |||||||||||
4 | 63 | Jiří KováčJiří Kováč | 03 | AC Rumburk, z.s. | 4 | PB 51.44 | 0.185 | ||||||||||||
5 | 555 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 1 | PB 51.92 | 0.119 | ||||||||||||
6 | 198 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | SB 53.64 | 0.194 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 541 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 6 | 49.29 | Q | 0.174 |
2 | 406 | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 50.23 | Q | 0.203 |
3 | 405 | Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 50.26 | Q | 0.221 |
4 | 513 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 50.39 | Q | 0.215 |
5 | 341 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 50.50 | q | 0.216 |
6 | 116 | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 50.97 | q | 0.175 |
7 | 63 | Jiří KováčJiří Kováč | 03 | AC Rumburk, z.s. | 4 | PB 51.44 | 0.185 | |
8 | 66 | Petr BachanPetr Bachan | 03 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 3 | PB 51.81 | 0.178 | |
9 | 555 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 1 | PB 51.92 | 0.119 | |
10 | 227 | Pavel BenešPavel Beneš | 03 | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | PB 51.95 | 0.150 | |
11 | 554 | Mathias LangmaierMathias Langmaier | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | PB 52.51 | 0.165 | |
12 | 198 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | SB 53.64 | 0.194 |
400 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 7.3.2021 - 13:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 541 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 5 | NL 47.99 | 0.156 | ||||||||||||
2 | 513 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | PB 48.35 | 0.168 | ||||||||||||
3 | 341 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | PB 49.35 | 0.228 | ||||||||||||
4 | 405 | Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | PB 49.37 | 0.175 | ||||||||||||
5 | 116 | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | PB 50.76 | 0.187 | ||||||||||||
406 | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | DNF | 0.206 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 6.3.2021 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 530 | Tomáš MajerTomáš Majer | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | NL 49.92 | Q | 0.216 | |||||||||||
2 | 540 | Lukáš MusilLukáš Musil | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | SB 51.05 | q | 0.223 | |||||||||||
3 | 9 | Petr HudečekPetr Hudeček | 05 | A. C. TEPO Kladno | 4 | PB 51.34 | 0.207 | ||||||||||||
4 | 277 | Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner | 04 | MÍLAŘI Domažlice | 2 | PB 53.01 | 0.182 | ||||||||||||
5 | 205 | Dominik WallekDominik Wallek | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | PB 54.77 | 0.165 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 6.3.2021 - 16:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 49 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | NL 50.43 | Q | 0.191 | |||||||||||
2 | 335 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | PB 50.97 | q | 0.179 | |||||||||||
3 | 313 | Jan ŠmrhaJan Šmrha | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | PB 51.74 | 0.161 | ||||||||||||
4 | 180 | David TřískaDavid Tříska | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | PB 52.65 | 0.199 | ||||||||||||
230 | Vilém ŠmídlVilém Šmídl | 05 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | DNF | 0.166 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 6.3.2021 - 16:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 12 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 6 | NL 50.37 | Q | 0.178 | |||||||||||
2 | 402 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 51.28 | q | 0.218 | |||||||||||
3 | 1 | Michal SlabýMichal Slabý | 04 | A. C. Sparta Praha | 4 | PB 52.36 | 0.258 | ||||||||||||
4 | 330 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | PB 52.86 | 0.155 | ||||||||||||
553 | Jiří HvězdaJiří Hvězda | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | DNS | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 530 | Tomáš MajerTomáš Majer | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | NL 49.92 | Q | 0.216 |
2 | 12 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 6 | NL 50.37 | Q | 0.178 |
3 | 49 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | NL 50.43 | Q | 0.191 |
4 | 335 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | PB 50.97 | q | 0.179 |
5 | 540 | Lukáš MusilLukáš Musil | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | SB 51.05 | q | 0.223 |
6 | 402 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 51.28 | q | 0.218 |
7 | 9 | Petr HudečekPetr Hudeček | 05 | A. C. TEPO Kladno | 4 | PB 51.34 | 0.207 | |
8 | 313 | Jan ŠmrhaJan Šmrha | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | PB 51.74 | 0.161 | |
9 | 1 | Michal SlabýMichal Slabý | 04 | A. C. Sparta Praha | 4 | PB 52.36 | 0.258 | |
10 | 180 | David TřískaDavid Tříska | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | PB 52.65 | 0.199 | |
11 | 330 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | PB 52.86 | 0.155 | |
12 | 277 | Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner | 04 | MÍLAŘI Domažlice | 2 | PB 53.01 | 0.182 | |
13 | 205 | Dominik WallekDominik Wallek | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | PB 54.77 | 0.165 | |
230 | Vilém ŠmídlVilém Šmídl | 05 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | DNF | 0.166 | ||
553 | Jiří HvězdaJiří Hvězda | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | DNS |
400 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 7.3.2021 - 13:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 530 | Tomáš MajerTomáš Majer | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | NL 49.32 | 0.195 | ||||||||||||
2 | 12 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 6 | PB 49.78 | 0.180 | ||||||||||||
3 | 49 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | SB 49.98 | 0.153 | ||||||||||||
4 | 335 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | PB 50.30 | 0.139 | ||||||||||||
5 | 402 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 50.75 | 0.149 | ||||||||||||
6 | 540 | Lukáš MusilLukáš Musil | 04 | VSK Univerzita Brno | 2 | 51.24 | 0.160 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 7.3.2021 - 13:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 533 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 55.98 | 0.199 | ||||||||||||
2 | 483 | Lucie ZavadilováLucie Zavadilová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | PB 55.99 | 0.164 | ||||||||||||
3 | 482 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | PB 56.57 | 0.194 | ||||||||||||
4 | 469 | Marie KlapuchováMarie Klapuchová | 03 | TJ Sokol Opava | 3 | SB 56.62 | 0.156 | ||||||||||||
5 | 415 | Kateřina OsičkováKateřina Osičková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | PB 58.01 | 0.224 | ||||||||||||
6 | 476 | Anna RychlíkováAnna Rychlíková | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 58.03 | 0.184 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 6.3.2021 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 482 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | SB 57.39 | Q | 0.193 | |||||||||||
2 | 476 | Anna RychlíkováAnna Rychlíková | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | PB 57.76 | q | 0.367 | |||||||||||
3 | 250 | Silvie KoudelkováSilvie Koudelková | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 61.49 | 0.140 | ||||||||||||
4 | 18 | Adriana HavlováAdriana Havlová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2 | SB 61.93 | 0.190 | ||||||||||||
5 | 208 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | SB 62.79 | 0.173 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 6.3.2021 - 16:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 533 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 59.85 | Q | 0.199 | |||||||||||
2 | 534 | Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | SB 60.12 | 0.203 | ||||||||||||
3 | 477 | Veronika SládkováVeronika Sládková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | PB 60.43 | 0.199 | ||||||||||||
4 | 441 | Natálie KuttichováNatálie Kuttichová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | SB 61.56 | 0.217 | ||||||||||||
355 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 6.3.2021 - 16:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 483 | Lucie ZavadilováLucie Zavadilová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | PB 56.67 | Q | 0.177 | |||||||||||
2 | 469 | Marie KlapuchováMarie Klapuchová | 03 | TJ Sokol Opava | 5 | SB 57.09 | q | 0.166 | |||||||||||
3 | 415 | Kateřina OsičkováKateřina Osičková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | PB 58.43 | q | 0.174 | |||||||||||
4 | 86 | Lucie SajdlováLucie Sajdlová | 03 | AC Turnov, z. s. | 4 | SB 59.41 | 0.325 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 483 | Lucie ZavadilováLucie Zavadilová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | PB 56.67 | Q | 0.177 |
2 | 469 | Marie KlapuchováMarie Klapuchová | 03 | TJ Sokol Opava | 5 | SB 57.09 | q | 0.166 |
3 | 482 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | SB 57.39 | Q | 0.193 |
4 | 476 | Anna RychlíkováAnna Rychlíková | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | PB 57.76 | q | 0.367 |
5 | 415 | Kateřina OsičkováKateřina Osičková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | PB 58.43 | q | 0.174 |
6 | 86 | Lucie SajdlováLucie Sajdlová | 03 | AC Turnov, z. s. | 4 | SB 59.41 | 0.325 | |
7 | 533 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 59.85 | Q | 0.199 |
8 | 534 | Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | SB 60.12 | 0.203 | |
9 | 477 | Veronika SládkováVeronika Sládková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | PB 60.43 | 0.199 | |
10 | 250 | Silvie KoudelkováSilvie Koudelková | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 61.49 | 0.140 | |
11 | 441 | Natálie KuttichováNatálie Kuttichová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | SB 61.56 | 0.217 | |
12 | 18 | Adriana HavlováAdriana Havlová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2 | SB 61.93 | 0.190 | |
13 | 208 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | SB 62.79 | 0.173 | |
355 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS |
400 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 6.3.2021 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 132 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | PB 56.61 | Q | 0.154 | |||||||||||
2 | 23 | Šárka SomrováŠárka Somrová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 6 | PB 57.83 | q | 0.395 | |||||||||||
3 | 2 | Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová | 04 | A. C. Sparta Praha | 4 | 60.72 | 0.193 | ||||||||||||
4 | 245 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | PB 61.06 | 0.383 | ||||||||||||
5 | 548 | Tereza PijákováTereza Pijáková | 04 | VSK Univerzita Brno | 3 | PB 61.54 | 0.155 | ||||||||||||
6 | 556 | Evelína StaráEvelína Stará | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | SB 63.36 | 0.276 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 6.3.2021 - 16:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 471 | Marina KollárMarina Kollár | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | 57.58 | Q | 0.235 | |||||||||||
2 | 163 | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 6 | 57.97 | q | 0.154 | |||||||||||
3 | 236 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | PB 58.58 | q | 0.177 | |||||||||||
4 | 379 | Andrea GrabovskáAndrea Grabovská | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | PB 59.29 | 0.159 | ||||||||||||
5 | 100 | Nela BabjákováNela Babjáková | 05 | AK Most | 1 | PB 62.12 | 0.174 | ||||||||||||
6 | 437 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | PB 65.23 | 0.176 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 6.3.2021 - 16:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 70 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 57.73 | Q | 0.228 | |||||||||||
2 | 128 | Valerie DzurováValerie Dzurová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | PB 58.83 | 0.174 | ||||||||||||
3 | 535 | Mariana KokšalováMariana Kokšalová | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | PB 59.22 | 0.280 | ||||||||||||
4 | 416 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | PB 59.39 | 0.156 | ||||||||||||
5 | 184 | Zuzana HorňákováZuzana Horňáková | 04 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 3 | 60.43 | 0.181 | ||||||||||||
6 | 316 | Linda UbryováLinda Ubryová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | PB 61.67 | 0.196 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 132 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | PB 56.61 | Q | 0.154 |
2 | 471 | Marina KollárMarina Kollár | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | 57.58 | Q | 0.235 |
3 | 70 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 57.73 | Q | 0.228 |
4 | 23 | Šárka SomrováŠárka Somrová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 6 | PB 57.83 | q | 0.395 |
5 | 163 | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 6 | 57.97 | q | 0.154 |
6 | 236 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | PB 58.58 | q | 0.177 |
7 | 128 | Valerie DzurováValerie Dzurová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | PB 58.83 | 0.174 | |
8 | 535 | Mariana KokšalováMariana Kokšalová | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | PB 59.22 | 0.280 | |
9 | 379 | Andrea GrabovskáAndrea Grabovská | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | PB 59.29 | 0.159 | |
10 | 416 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | PB 59.39 | 0.156 | |
11 | 184 | Zuzana HorňákováZuzana Horňáková | 04 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 3 | 60.43 | 0.181 | |
12 | 2 | Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová | 04 | A. C. Sparta Praha | 4 | 60.72 | 0.193 | |
13 | 245 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | PB 61.06 | 0.383 | |
14 | 548 | Tereza PijákováTereza Pijáková | 04 | VSK Univerzita Brno | 3 | PB 61.54 | 0.155 | |
15 | 316 | Linda UbryováLinda Ubryová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | PB 61.67 | 0.196 | |
16 | 100 | Nela BabjákováNela Babjáková | 05 | AK Most | 1 | PB 62.12 | 0.174 | |
17 | 556 | Evelína StaráEvelína Stará | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | SB 63.36 | 0.276 | |
18 | 437 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | PB 65.23 | 0.176 |
400 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 7.3.2021 - 13:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 70 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | =NL 56.18 | 0.209 | ||||||||||||
2 | 132 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | PB 56.58 | 0.408 | ||||||||||||
3 | 163 | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | PB 57.17 | 0.163 | ||||||||||||
4 | 471 | Marina KollárMarina Kollár | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 57.98 | 0.168 | ||||||||||||
5 | 23 | Šárka SomrováŠárka Somrová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 58.55 | 0.192 | ||||||||||||
6 | 236 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 58.82 | 0.196 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |