Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava (6. - 7. 3. 2021)

400 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 16:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 50.23 Q 0.203
2 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 50.26 Q 0.221
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.50 q 0.216
4 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 51.81 0.178
5 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 51.95 0.150
6 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 PB 52.51 0.165
Split times:
Mark Bib Racer Time
200406Škrland Ondřej (BEROU)24.22
Total 6 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 16:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 49.29 Q 0.174
2 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 50.39 Q 0.215
3 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 50.97 q 0.175
4 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 PB 51.44 0.185
5 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 51.92 0.119
6 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 53.64 0.194
Split times:
Mark Bib Racer Time
200541Plaček Tadeáš (UNIBR)23.41
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 49.29 Q 0.174
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 50.23 Q 0.203
3 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 50.26 Q 0.221
4 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 50.39 Q 0.215
5 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.50 q 0.216
6 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 50.97 q 0.175
7 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 PB 51.44 0.185
8 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 51.81 0.178
9 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 51.92 0.119
10 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 51.95 0.150
11 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 PB 52.51 0.165
12 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 53.64 0.194

400 m - Junioři (Finále)

Finále (Sun, 7.3.2021 - 13:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 NL 47.99 0.156
2 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 PB 48.35 0.168
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 49.35 0.228
4 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 49.37 0.175
5 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 50.76 0.187
Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 DNF 0.206
Split times:
Mark Bib Racer Time
200541Plaček Tadeáš (UNIBR)22.85
Total 6 racers

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 16:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 NL 49.92 Q 0.216
2 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 51.05 q 0.223
3 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 51.34 0.207
4 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 53.01 0.182
5 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 54.77 0.165
Split times:
Mark Bib Racer Time
200530Majer Tomáš (USKUL)23.17
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 16:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 NL 50.43 Q 0.191
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 50.97 q 0.179
3 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 PB 51.74 0.161
4 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 52.65 0.199
Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 DNF 0.166
Split times:
Mark Bib Racer Time
200335Lutz Matěj (VITKO)23.35
Total 5 racers
Rozběh 3 (Sat, 6.3.2021 - 16:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 NL 50.37 Q 0.178
2 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 51.28 q 0.218
3 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 PB 52.36 0.258
4 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 52.86 0.155
Jiří HvězdaJiří Hvězda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
20012Ullman Jan (TEKLA)23.22
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 NL 49.92 Q 0.216
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 NL 50.37 Q 0.178
3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 NL 50.43 Q 0.191
4 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 50.97 q 0.179
5 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 51.05 q 0.223
6 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 51.28 q 0.218
7 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 51.34 0.207
8 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 PB 51.74 0.161
9 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 PB 52.36 0.258
10 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 52.65 0.199
11 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 52.86 0.155
12 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 53.01 0.182
13 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 54.77 0.165
Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 DNF 0.166
Jiří HvězdaJiří Hvězda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (Sun, 7.3.2021 - 13:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 NL 49.32 0.195
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 49.78 0.180
3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 49.98 0.153
4 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 50.30 0.139
5 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 50.75 0.149
6 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 51.24 0.160
Split times:
Mark Bib Racer Time
200530Majer Tomáš (USKUL)22.89
Total 6 racers

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (Sun, 7.3.2021 - 13:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 55.98 0.199
2 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 55.99 0.164
3 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 56.57 0.194
4 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 56.62 0.156
5 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 PB 58.01 0.224
6 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 58.03 0.184
Split times:
Mark Bib Racer Time
200533Bisová Nikola (USKUL)26.92
Total 6 racers

400 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 16:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 SB 57.39 Q 0.193
2 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 57.76 q 0.367
3 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 61.49 0.140
4 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 61.93 0.190
5 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 SB 62.79 0.173
Split times:
Mark Bib Racer Time
200482Voříšková Anežka (SOPLZ)27.46
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 16:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 59.85 Q 0.199
2 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 SB 60.12 0.203
3 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 60.43 0.199
4 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 61.56 0.217
Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
200533Bisová Nikola (USKUL)27.94
Total 5 racers
Rozběh 3 (Sat, 6.3.2021 - 16:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 56.67 Q 0.177
2 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 SB 57.09 q 0.166
3 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 58.43 q 0.174
4 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 SB 59.41 0.325
Split times:
Mark Bib Racer Time
200483Zavadilová Lucie (SOPLZ)27.23
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 56.67 Q 0.177
2 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 SB 57.09 q 0.166
3 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 SB 57.39 Q 0.193
4 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 57.76 q 0.367
5 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 58.43 q 0.174
6 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 SB 59.41 0.325
7 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 59.85 Q 0.199
8 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 SB 60.12 0.203
9 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 60.43 0.199
10 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 61.49 0.140
11 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 61.56 0.217
12 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 61.93 0.190
13 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 SB 62.79 0.173
Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 6.3.2021 - 16:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 56.61 Q 0.154
2 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 57.83 q 0.395
3 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 60.72 0.193
4 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 61.06 0.383
5 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 61.54 0.155
6 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 SB 63.36 0.276
Split times:
Mark Bib Racer Time
200132Matoušková Kateřina (SKPLZ)26.51
Total 6 racers
Rozběh 2 (Sat, 6.3.2021 - 16:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 57.58 Q 0.235
2 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 57.97 q 0.154
3 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 58.58 q 0.177
4 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 59.29 0.159
5 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 1 PB 62.12 0.174
6 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 65.23 0.176
Split times:
Mark Bib Racer Time
200163Brabcová Veronika (ATCUL)26.58
Total 6 racers
Rozběh 3 (Sat, 6.3.2021 - 16:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 57.73 Q 0.228
2 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 58.83 0.174
3 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 59.22 0.280
4 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 PB 59.39 0.156
5 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 60.43 0.181
6 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 61.67 0.196
Split times:
Mark Bib Racer Time
20070Mitanová Karolína (UHHRD)27.09
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 56.61 Q 0.154
2 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 57.58 Q 0.235
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 57.73 Q 0.228
4 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 57.83 q 0.395
5 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 57.97 q 0.154
6 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 58.58 q 0.177
7 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 58.83 0.174
8 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 59.22 0.280
9 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 59.29 0.159
10 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 PB 59.39 0.156
11 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 60.43 0.181
12 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 60.72 0.193
13 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 61.06 0.383
14 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 61.54 0.155
15 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 61.67 0.196
16 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 1 PB 62.12 0.174
17 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 SB 63.36 0.276
18 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 65.23 0.176

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (Sun, 7.3.2021 - 13:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 =NL 56.18 0.209
2 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 56.58 0.408
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 57.17 0.163
4 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 57.98 0.168
5 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 58.55 0.192
6 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 58.82 0.196
Split times:
Mark Bib Racer Time
20070Mitanová Karolína (UHHRD)26.75
Total 6 racers